Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 3225 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dexmas
komercijalista
Srbija

Član broj: 174112
Poruke: 3
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu26.02.2008. u 16:14 - pre 196 meseci
Potrebno je da implementiram skripte za dodavanje oglasa na već postojećem sajtu
Postavljanjem tekstuelnog oglasa, te uploadom slike i video klipa oglašivači bi dodavali oglase u formi:teksta, slike i video klipa(oglasi bi trebali da izgledaju kao kombinacija sajtova www.halooglasi.co.yu;www.autopijac.com i www.youtube.com).
Napominjem da mi je već postojeći sajt uradjen na serveru koji podržava PHP 5. sajt je urađen u istoj PHP 5 tehnologiji.

Molim sve zainteresovane PHP programere, da mi pošalju mišljenje oko izrade skripte koja bi se implementirala na već postojeći web sajt.


Unapred zahvalan
 
0

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu28.02.2008. u 23:02 - pre 196 meseci
Za pocetak, nije mi jasno sta ce ovaj post u ovom forumu ???

Ne razumem kakvo ti misljenje treba ?? Sam si rekao sta hoces da uradis ??
 
0

Dexmas
komercijalista
Srbija

Član broj: 174112
Poruke: 3
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu29.02.2008. u 20:17 - pre 196 meseci
Treba mi PHP programer za postavljanje oglasa na vec postojeci sajt.
 
0

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu01.03.2008. u 01:02 - pre 196 meseci
Onda pretpostavljam da si spreman i da platis uslugu ? :-)

Imas sledeci forum: IT Berza poslova - http://www.elitesecurity.org/f28-IT-berza-poslova.

I mislim da ovaj forum nije za ovu temu ... ili gresim ?
 
0

Dexmas
komercijalista
Srbija

Član broj: 174112
Poruke: 3
*.adsl-4.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu03.03.2008. u 22:16 - pre 196 meseci
Naravno da sam spreman da platim za kvaliteno i u dogovorenom roku uradjen posao
Zanima me da li mozes i u kom roku da uradis posao?
 
0

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu04.03.2008. u 12:04 - pre 196 meseci
Nisam mislio da ja odradim, nego sam uopsteno mislio :-)

Al nije problem, mozemo da se dogovorimo, poslacu ti PM, da ne idemo ovde u offtopic
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Integracija PHP skripti za izradu oglasa na već postojećem sajtu
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 3225 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.