Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa internet kartice

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa internet kartice

[ Pregleda: 3750 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AdiSasa

Član broj: 23773
Poruke: 106
*.dialup.neobee.net.



+1 Profil

icon Visa internet kartice11.03.2008. u 22:22 - pre 195 meseci
Pozdrav.Nameravam da uzmem neku od ponudjenih kartica ali nisam jos odlucio koju od ponudjenih visa internet kartica odredjene banke da uzmem .Interesuje me da koja od ponudjenih viza internet kartica radi na ovim on-line prodavnicama jpc.de,Wom.de,Conrad.de eil.com i da li sanjome mogu da uplacujem skype kredit.Koji je najbolji izbor ovih kartica ako neko ima iskustva dobro bi doslo . Primer: ,Da li bi viza inernet kartica Inteze zadovoljila ove moje potrebe.Hvala svima na bilo kakom ali tacnom odgovoru.
 
Odgovor na temu

Dr. Sachma
Zr

Član broj: 19741
Poruke: 186
*.smin-1.sezampro.yu.

Jabber: SachmaDeLuXe@elitesecurity.org
Sajt: sachmadeluxe.blogspot.com


+1 Profil

icon Re: Visa internet kartice12.03.2008. u 20:04 - pre 195 meseci
iskustva imam sa
karticom vojvodjanske banke i on je ok nisam nesto puno kupovao ali sam koristio neke servise gde je trebala verifikacija. oni skinu sumu koju si platio ali iz dva dela i ti treba da upisivanjem te dve polovine potvrdis da je kartica tvoja. ovo nisam uspeo nikako ni preko izvoda koji je stgao posle mesec dana ni preko call centra. gde nema tih verifikacija kartica je prolazila. ne moze da se novac sa ove kartice koristiti za bilo koji vid online kladjenja. prolazi na moneybookers i to mnogo znaci jer puno sajtova podrzava isti servis.

karticom raifaizen banke koju nisam koristi za kupovinu ali sa njom moze da se kocka
prolazi na moneybookers. na njihovom sajtu ima gde sve prolazi za kupovinu

intezu dobijam za nedelju dana pa cu javiti utiske

nadam sa da sam ti bar nesto pomogao
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Visa internet kartice

[ Pregleda: 3750 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.