Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi

[es] :: Browseri :: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi

[ Pregleda: 4535 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi09.04.2008. u 09:43 - pre 195 meseci
dakle, moze li da se iskljuci otvaranje taba "transfers" za svaki download? npr, skidam vise titlova jedan za drugim i za svaki mi se otvori "transfers", pa ja moram da ga iskljucujem svaki put. smara. prema tome da skida opera ali u pozadini bez pojavljivanja uvek tog taba. da li je to moguce?

hvala unapred :)
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi09.04.2008. u 09:49 - pre 195 meseci
I mene to nervira. Pored ove opcije, da li neko zna za neki plugin za Operu koji moze da "cupa" flash animacije iz stranica?
 
Odgovor na temu

djolep
Beograd

Član broj: 10598
Poruke: 739



+53 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi09.04.2008. u 13:27 - pre 195 meseci
about:config
TransferWindow
odstikliraj Activate On New Transfer
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi09.04.2008. u 22:01 - pre 195 meseci
uhhh,

ne razumem. sta to znaci "about:config"

zapeo sam na samom pocetku :)

EDIT, uspeo sam :)
hvala najlepse :)
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi10.04.2008. u 12:12 - pre 195 meseci
E stvarno... Nikad ne bih nasao ovako. Hvala puno.

A za skidanje flash sadrzaja sa stranica?
 
Odgovor na temu

N175
Novi Sad

Član broj: 151148
Poruke: 64
89.216.109.*



+1 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi12.05.2008. u 21:50 - pre 194 meseci
Za operu ne postoji (bar ja nisam naisao). Skines Real Player 11 i u IE ce ti iznad svakog videa, flash-a... izaci Download Video i samo kliknes to ili ako ti ne izadje desni klik na video, flash... i kliknes na Download this video to RealPlayer. Verovatno radi i sa FireFox-om. Kad nadjes nesto sto oces da skines (video, flash...) samo iskopiras taj link u IE, FF i skines pomocu Real Playera, nije problem.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
77.237.113.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi12.05.2008. u 23:37 - pre 194 meseci
Citat:
moze li da se iskljuci otvaranje taba "transfers" za svaki download?

pa u tabu transfers, gore obicno bude ikonica views. kliknes na nju i on ti ponudi nekoliko opcija vezanih za to da li ce se prozor transfers otvarati ili nece. mozes namestiti da se otvara u pozadinskom tabu pa da ti ne smeta.

Citat:
da li neko zna za neki plugin za Operu koji moze da "cupa" flash animacije iz stranica?


nema plugin ali sve sto je na stranici mozes pronaci u folderu "C:\Program Files\Opera\profile\cache4"
to je folderu koji Opera kesira web sadrzaje da ne mora ponovo da ih ucitava sa interneta kada ponovo posetis istu stranicu.

namesti u windows exploreru da ti fajlove sortira prema Date Modified (Arrange icons by Modified) i onda ce ti najnoviji fajlovi biti skroz gore ili skroz dole... Ako je flash animacija bila na poslednjoj strani koju si otvorio u operi onda ce SWF fajl biti negde pri vrhu liste, pa ces ga lako pronaci.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi14.05.2008. u 00:52 - pre 193 meseci
Gde u tabu transfers, gore?



Za ..\cache4 znam, i koristim program "SWF Cache Viewer" da bi gledao i cupao fleseve iz tog temp direktorijuma. Moje pitanje je bilo jasno. Znaci direktno iz opere, u trenutku pregledanja sadrzaja. A ne treba nista ni da namestam za sortiranje po datumu, jer koristim "Total Commander", a tu se takve stvari resavaju iz jednog klika.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Član broj: 54113
Poruke: 2303
79.101.145.*

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi14.05.2008. u 14:44 - pre 193 meseci
u transfers tabu, pri vrhu


aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
77.237.98.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi17.05.2008. u 00:55 - pre 193 meseci
Citat:
Gde u tabu transfers, gore?

ako ne vidis ikonicu "views" u transfers tabu, onda u transfers tabu treba da ukljucis toolbar "View bar" i pojavice se gore ili dole zavisi kako si namestio.

p.s.
kod mene je View bar stalno ukljucen pa sam mislio da je tako i kod drugih...

Citat:
Moje pitanje je bilo jasno. Znaci direktno iz opere, u trenutku pregledanja sadrzaja.

za operu takav dodatak ne postoji koliko znam.

 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.evizo.net.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi19.05.2008. u 00:49 - pre 193 meseci
Sad je OK. Hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: bez ukljucivanja "transfers" u novom prozoru za svaki download u operi

[ Pregleda: 4535 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.