Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

A racuna nema pa nema ...

[es] :: Fiksna telefonija :: A racuna nema pa nema ...

[ Pregleda: 5424 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shoba

Član broj: 9447
Poruke: 134
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon A racuna nema pa nema ...20.10.2003. u 16:05 - pre 248 meseci
Zdravo svima!
Jeste li culi za ovo ?

Dobio sam telefon u mreznoj grupi 015(Sabac) jos u aprilu ove godine, ali racuna za potrosene impulse jos nema. Interesovali smo se u korisnickom servisu u Sabcu o cemu se radi i oni su nam tradicionalno mrzovoljno odbrusili da nije kod njih problem vec " u Beogradu".

Kako "ne sumnjam u Telekomovo postenje i azurnost" interesuje me da li ste imali/culi za slican problem ???

ps. Odlicno je sto su napokon uveli proveru listinga preko neta ali za to je potreban jedinstveni kod sa racuna
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...20.10.2003. u 23:56 - pre 248 meseci
E svasta covek moze da vidi na ovom ES-u!
Ljudi kukaju sto im je stigao racun, a ovaj sto nije!

Znam coveka kome 4 godine nije stizao racun za struju. Onda mu dosadilo da ne placa, pa otisao da proveri sta se desava. A tamo, on nestao iz kompjutera. A onda sekretarica pozove sefa, ovaj kaze, dobro, daj 100 DM za ovo sto dosad nisi placao, a od sada ces redovno dobijati racune. I svi zadovoljni: covek, jer najzad moze da placa, sekretarica jer je niko nije optuzio da je greskom obrisala podatke, sef jer je dobio lovu, a EDB jer je dobila jos jednog redovnog platisu.

E, sad stvarno ne znam sto sam ovo ispricao, ali ne moze da skodi...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

shoba

Član broj: 9447
Poruke: 134
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...21.10.2003. u 12:49 - pre 248 meseci
Citat:
pctel:
Ljudi kukaju sto im je stigao racun, a ovaj sto nije!


Hehehehe !
Posto znaju da naplate i nesto sto nisi potrosio bojim se da im je ova moja situacija idealna (nema mesecne statistike, nisam pratio potrosnju itd). Inace, nazalost, mene "ima u kompjuteru".

Mislio sam samo da cujem vasa iskustva pa da budem spreman za okrsaj sa salterskim sluzbenicima.
 
Odgovor na temu

Limos
Beograd

Član broj: 14976
Poruke: 10
*.telekom.yu



Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...21.10.2003. u 19:48 - pre 248 meseci
Na zalost i to se dogadja. U momentu kada smo te aktivirali kao pretplatnika, prelazili smo na novi sistem. Inace, krivo mi je na odgovoru koji si dobio i mnogo bi mi znacilo ime tog salterskog sluzbenika. Jer, u Beogradu se samo stampaju racuni i nista vise.
Za resavanje tvog problema ne treba nikakvih 100 novcanih jedinica u bilo kojoj valuti. Dovoljno je da mi posaljes e-mail i problem ce lako biti resen.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

shoba

Član broj: 9447
Poruke: 134
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...22.10.2003. u 09:08 - pre 248 meseci
Citat:
Limos:
Inace, krivo mi je na odgovoru koji si dobio i mnogo bi mi znacilo ime tog salterskog sluzbenika. Jer, u Beogradu se samo stampaju racuni i nista vise.

Nema veze za sluzbenika, necu da se svetim, mada bi bilo bolje da je malo drugacije. Ono za Beograd sam shvatio kao izgovor.

Citat:
Dovoljno je da mi posaljes e-mail i problem ce lako biti resen.


Hocu, samo da pronadjem broj ugovora i ostalo!

Hvala Bogu sto smo doziveli i to da ovakve cisto administrativne stvari resavamo preko emailova! Opet moram da pohvalim pracenje listinga preko neta. Najzad su neki ljudi shvatili da im to bar smanjuje redove i tenzije pred salterima, ako bas necemo da pominjemo i rejting i profesionalnost prema klijentima.

Pozdrav !!!
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...22.10.2003. u 17:12 - pre 248 meseci
Limos, ako radis u telekomu, mogao bi da pomognes i oko ostalih pitanja na ovom forumu
 
Odgovor na temu

Limos
Beograd

Član broj: 14976
Poruke: 10
*.telekom.yu



Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...23.10.2003. u 09:24 - pre 248 meseci
Tu smo za sve vase nedoumice i informacije.
Takodje, na samom sajtu (www.telekom.yu) postoji e-mail za pitanja.
I stvarno cete dobiti zvanicne odgovore. Mi jednostavno nema sta da krijemo. Doduse u prethodnom periodu nismo imali bas neke jake odnose sa medijima, ali i tu se stvari menjaju na bolje za klijente.
Nije samo liberalizacija trzista ono sto nas tera, jer nista dramaticno se nece dogoditi od 9.juna 2005, kada nama zvanicno istekne monopol, odnosno kada buduca Agencija za telekomunikacije bude dala nekome licencu/e za fiksnu telefoniju.
Po iskustvima operatera u okruzenju i Evropi uopste, doci ce do delimicnog opadanja saobracaja prvenstveno u lokalu, a beznacajno npr. u medjunarodnom saobracaju.
Skrecem paznju da i neke mnogo jace zemlje nisu ni do danas digitalizovane. Srbija bi trebala biti digitalizovana do kraja 2005. g, a najveci pomak ce biti onog trenutka kada konacno resimo dvojnike i to prvenstveno u Beogradu.
Ovo sto cu sada reci je samo privatno misljenje, a ne zvanicno: Sve zemlje su stvorile zakonski ambijent (ako je ova kontrukcija gramaticki moguca) tako da kompanije od nacionalnog interesa mogu da disu. Kod nas su prevazisli i trenutno zakonodavstvo EU. Sto bi rekao moj profesor poslovnog prava Safet Susic, nije samo stos prepisati zakone EU, vec je bitno da li je vreme za implementaciju istih. Pri tome ne mislim na Zakon o telekomunikacijama, on je jako dobar.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...24.10.2003. u 10:07 - pre 248 meseci
Citat:
shoba:
Opet moram da pohvalim pracenje listinga preko neta. Najzad su neki ljudi shvatili da im to bar smanjuje redove i tenzije pred salterima, ako bas necemo da pominjemo i rejting i profesionalnost prema klijentima.


Hm... a gde to mogu da izdejstvujem, da pratim listing preko net-a. Znam za onu stranicu "mojracun" na telekomovom sajtu, ali sam ostao bez odgovora na moju prijavu! Ima li neka druga metoda?

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

shoba

Član broj: 9447
Poruke: 134
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...24.10.2003. u 12:53 - pre 248 meseci
Citat:
pisac:
Znam za onu stranicu "mojracun" na telekomovom sajtu, Ima li neka druga metoda?


Ja sam upravo mislio na "moj r@cun" i probacu ga cim resim gornji problem
 
Odgovor na temu

shoba

Član broj: 9447
Poruke: 134
*.rcub.bg.ac.yu



Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...29.11.2003. u 16:55 - pre 247 meseci
... i nema ...
 
Odgovor na temu

DjordjeRd
Đorđe Radomirović
Kablovski pristupni uređaji, Telekom
Srbija
NP, 43.1370N, 20.5120E

Član broj: 1412
Poruke: 574
*.telekom.yu

Sajt: picasaweb.google.com/djor..


+4 Profil

icon Re: A racuna nema pa nema ...29.11.2003. u 19:06 - pre 247 meseci
Citat:
pisac:
Citat:
shoba:
Opet moram da pohvalim pracenje listinga preko neta. Najzad su neki ljudi shvatili da im to bar smanjuje redove i tenzije pred salterima, ako bas necemo da pominjemo i rejting i profesionalnost prema klijentima.


Hm... a gde to mogu da izdejstvujem, da pratim listing preko net-a. Znam za onu stranicu "mojracun" na telekomovom sajtu, ali sam ostao bez odgovora na moju prijavu! Ima li neka druga metoda?

Pozdrav.


To je Čudo još u fazi testiranja ali bi korišćenje istog trebalo da krene za najdalje par meseci. Znači sistem radi i već ga koriste ljudi koji su u timu za testiranje, a pretplatnicima treba još samo malo strpljenja...

c000 lda #$33
c002 sta $0400
c005 lda #$37
c007 sta $0401
c00a lda #$21
c00c sta $0402
c00f rts

sys 49152
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: A racuna nema pa nema ...

[ Pregleda: 5424 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.