Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna reklama u flash-u

[es] :: Flash :: Potrebna reklama u flash-u

[ Pregleda: 3748 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasha_rs
Brcko

Član broj: 2684
Poruke: 43
*.teol.net



Profil

icon Potrebna reklama u flash-u23.10.2003. u 13:28 - pre 248 meseci
E slusaj ovamo! Imam firmu koja se bavi prodajom i servisiranjem komp. opreme, izradom mreza itd. E sada treba mi reklama za TV da se malo vrti imao sam predloge da mi snime lokal pa malo izmiksaju pa malo uvuku u 3D stuio max i tako nesto da naprave ali mi se ne svidja to.
E to je uvod sta meni treba, znaci: Trebalo bi mi da se napravi u flash-u neka reklama kao npr. intro za web sajt sa dobrom muzikom u pozadini i finim flash animacijama malo teksta i to je to . Velicina nije bitna posto se nece ucitavati preko mreze tako da se na to ne mora obracati paznja. Samo mi je bitno da izgleda moderno i u upecatljivo. Trajanje da bude maksimalno 20 do 25 sec.
Pa ko je zainteresovan neka mi se javi na sledeci mail [email protected] da se dogovorimo o detaljima i o placanju. Saradnju bi mozda mogli i nastaviti na taj nacin da odradimo i par drugih reklama ii web sajtova za firme sa kojima sam u kontaktu i koji bi bili sigurno zainteresovani tako da bi bilo mozda i poslova za ubuduce. Eto toliko. Pozdrav!!

p.s.
kada budete pisali mail u subject upisite: flash reklama
Sale
 
Odgovor na temu

kiborg

Član broj: 13107
Poruke: 91
*.195.EUnet.yu



Profil

icon Re: Potrebna reklama u flash-u23.10.2003. u 18:55 - pre 248 meseci
Koliko para si spreman da izdvojis za tu akciju i na koje uslove placanja bi pristao?Mislim da to vecinu najvise zanima.
www.windoors.co.yu -developed by Vizual

P.S.Ako poznajes Dragana Marinkovica uputi mu pozdrav iz Vrbasa!
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: Potrebna reklama u flash-u

[ Pregleda: 3748 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.