Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena

[es] :: Access :: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena

[ Pregleda: 12076 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

CODE
Beograd

Član broj: 46484
Poruke: 201
79.101.82.*



Profil

icon Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 22:18 - pre 191 meseci
Da li može neko da mi pomogne da uradim ovakav program u Accessu ? Da mi objasni kakve su relacije bile i tako to. Hvala unapred !
 
Odgovor na temu

Scelle
Slavko Šćekić
Student, Računarski fakultet
Beograd

Član broj: 151761
Poruke: 174
77.222.10.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 22:23 - pre 191 meseci
Ja cu ti rado pomoci (smjena mi zavrsava u 6:30, tako da imam vremena ) ali moras dati malo detaljniji opis svojih zelja, zahtjeva i sto je najvaznije, potreba. Dakle, kako sistem funkcionise u praksi (trenutno), da li zelis samo da vodis evidenciju o radnom vremenu ili jos nesto i sl.
A za relacije i veze cemo lako...
"Takozvani praktični ljudi bili bi korisni i zasluživali bi svaku pohvalu i poštovanje kad od te svoje praktičnosti ne bi hteli da naprave smisao života i razlog svoga opstanka, opravdanje za podjarmljivanje i terorisanje svih onih koji su lišeni toga praktičnog smisla, ali zato stvoreni za druge, možda više i bolje podvige."

Ivo Andric
 
Odgovor na temu

CODE
Beograd

Član broj: 46484
Poruke: 201
79.101.82.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:02 - pre 191 meseci
Joj, hvala Bogu da neko hoće iskreno da i pomogne. Pa treba mi nešto ovako da ja u izveštaju dobije ovako:



ZA MESEC : ________________

__________________________________________________________
| PERA PERIĆ | DATUM | BR. RADNIH SATI |





-||-


|___________________________________________________________|

IZNOS : ________________ din.




Program samo da sabere dnevnice i da pomnoži sa brojem sati za jednog radnika i da mi pokaže to u dinarima.

Svaki dan da unosim za svakog radnika pojedinačno, ali da za svakog radnika imam ovakvu formu da mogu da tako odštampam za svakog radnika
posebno ! Molim te pomogni mi !

 
Odgovor na temu

Scelle
Slavko Šćekić
Student, Računarski fakultet
Beograd

Član broj: 151761
Poruke: 174
77.222.10.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:10 - pre 191 meseci
Svi na ovom forumu traze i pruzaju pomoc. To je sustina njegovog postojanja, ne? Ja sam samo prvi procitao poruku.

Nego da se vratimo problemu. Ovo sto ti zelis da napravis vec je malo komplikovanije od prostog vodjenja evidencije. Ali, da pocnemo, pa dokle stignemo. Reci mi, ovo sto si potavio/la predstavlja grupni spisak? "IZNOS" na kraju je suma svih pojedinacnih iznosa ili sta? Dnevnice su fiksne? Ima vise vrsta dnevnica?
"Takozvani praktični ljudi bili bi korisni i zasluživali bi svaku pohvalu i poštovanje kad od te svoje praktičnosti ne bi hteli da naprave smisao života i razlog svoga opstanka, opravdanje za podjarmljivanje i terorisanje svih onih koji su lišeni toga praktičnog smisla, ali zato stvoreni za druge, možda više i bolje podvige."

Ivo Andric
 
Odgovor na temu

CODE
Beograd

Član broj: 46484
Poruke: 201
79.101.82.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:16 - pre 191 meseci
Pa treba mi pojedinačni spisak za svakog posebno da se vidi po datumima kada je radio i koliko sati, sati ne moraju da budu u minutima ono 07:15 h i tako
nego znači ono pr. 8 h, 9 h, itd... Fiksna je cena primer 100 din je jedan radni sat. Ovo je u stvari jedna vrsta dnevnika za svakog posebno, ali u arhivi ima svih radnika, to je kao da pišem u svesku, ali lakše je unositi računarom svaki dan za svakog radnika, i na kraju meseca lepo na report i izbaciti za svakog radnika pojedinačno kao što sam ono objasnio.
 
Odgovor na temu

Scelle
Slavko Šćekić
Student, Računarski fakultet
Beograd

Član broj: 151761
Poruke: 174
77.222.10.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:25 - pre 191 meseci
Hajde da pocnemo sa konkretnim informacijama. Kako sam ja shvatio, stanje je sledece:

Casovi (sati) ce uvijek biti okrugli brojevi (0-24).
Ne postoji sansa da jedan radnik radi, na primjer, od 23h 23.07.2008. do 06h 24.07.2008.
Dnevnica je ista za sve radnike, i postoji samo jedna vrsta dnevnica.
Postoji mogucnost da se dnevnica vremenom promijeni.

Ispravi me ako grijesim negdje i dopuni moja zapazanja. Mozda ti ovo izgleda kao gubljenje vremena, ali vjeruj da samo zelim da to napravimo kako valja, da mozes koristiti u nekoj doglednoj buducnosti. :)

"Takozvani praktični ljudi bili bi korisni i zasluživali bi svaku pohvalu i poštovanje kad od te svoje praktičnosti ne bi hteli da naprave smisao života i razlog svoga opstanka, opravdanje za podjarmljivanje i terorisanje svih onih koji su lišeni toga praktičnog smisla, ali zato stvoreni za druge, možda više i bolje podvige."

Ivo Andric
 
Odgovor na temu

CODE
Beograd

Član broj: 46484
Poruke: 201
79.101.82.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:29 - pre 191 meseci
Drago mi je jako što lepo hoćeš sve da saslušaš, u stvari tako se i radi... Pa menjaće se dnevnica, okrugli su satovi... Pa naravno da ne može da radi 24 sata, ali hoću da uradim ali ne znam kako samo da uradim ... Razumem se malo u Access, ali ovo stavrno ne znam kako ... Pomaži brate
 
Odgovor na temu

domaci_a_nas
PHP developer

Član broj: 42333
Poruke: 524
*.dynamic.sbb.rs.



+8 Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:36 - pre 191 meseci
Em nisi pretražio forum za slične teme, em si okačio istu temu dva puta Evo ti rešenje na http://www.elitesecurity.org/t329770-0#2000829
Ozbiljan i odgovoran mladić
 
Odgovor na temu

CODE
Beograd

Član broj: 46484
Poruke: 201
79.101.82.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:40 - pre 191 meseci
Video sam to ali ništa mi nije koristilo to ! Jer ne znam šta dalje ! Ne daje mi ovako kao što sam ja to tebi objasnio !
 
Odgovor na temu

CODE
Beograd

Član broj: 46484
Poruke: 201
79.101.82.*



Profil

icon Re: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena23.07.2008. u 23:58 - pre 191 meseci
Ako imaš neki predlog daj mi molim te, uradi mi tabele ili ne znam daj mi neku ideju !
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Vodjenje dnevnika odnosno evidencije radnog vremena

[ Pregleda: 12076 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.