Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?

[es] :: E-Marketing :: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 33393 | Odgovora: 56 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

knyazs
Planeta Zemlja

Član broj: 137225
Poruke: 412



+27 Profil

icon Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?11.08.2008. u 13:17 - pre 190 meseci
Pozdrav svima na ES!

Da li iko ima neka iskustva sa PTC sajtom http://www.bux.to, da li je to regularno, da li prevara,...?

Unapred hvala!

[Ovu poruku je menjao knyazs dana 11.08.2008. u 14:27 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Brelobo
IT
Srbija

Član broj: 190582
Poruke: 9
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?12.08.2008. u 23:50 - pre 190 meseci
Sa Bux.to -om jos nemam nikakva posebna iskustva. Trenutno imam 18 Dolara Sacekacu 20 i dacu na isplatu
Nazalost isplata se ceka dosta. Za Standardni member 60 dana a premium 30 dana.
Te pare cu odmah iskoristiti za kupovinu referala.
 
Odgovor na temu

knyazs
Planeta Zemlja

Član broj: 137225
Poruke: 412



+27 Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?13.08.2008. u 09:53 - pre 190 meseci
Znas li da li i koliki procenat uzimaju za te transakcije?
 
Odgovor na temu

dj011

Član broj: 27347
Poruke: 272
89.110.196.*

Sajt: www.enquisition.com


+7 Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?13.08.2008. u 14:06 - pre 190 meseci
da li je prevara ili ne, jednostavno vidi koji im je biznis model. ko od sponzora ovih dana placa 0.01 po ne ciljanom kliku koji moze da se automatizuje....
 
Odgovor na temu

knyazs
Planeta Zemlja

Član broj: 137225
Poruke: 412



+27 Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?13.08.2008. u 15:24 - pre 190 meseci
@dj011 - Veruj mi i ja razmisljam isto kao i ti i zato sam i pokrenuo ovaj topic ali, bez ljutnje, nisam pitao: "Sta Vi mislite o svemu tome?" ili "Da li mislite da je ovo prevara?" nego "Da li imate iskustva sa bux-om - dobra ili losa?"... velika je razlika u tome sta neko misli i sta je neko iskusio. Nadam se da me nisi pogresno protimacio? :) U svakom slucaju, hvala ti na odgovoru...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

marcor
Marko Ristic
Beograd, Bacina

Član broj: 161707
Poruke: 6
*.uforce.net.

Sajt: www.webmarco.com


Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?17.08.2008. u 18:07 - pre 190 meseci
Evo i ja da prenesem svoje iskustvo. Licno mislim da je to cista prevara a evo i zasto:
Clan sam bux.to sajta vise od 6-7 meseci, i naravno prvo sto me je zanimalo da li sitem stvarno funkcionise?

Poucen predhodnim iskustvima mislio sam da se radi o prevari ali bilo mi je nelogicno to sto na forumu ljudi diskutuju o kupovini referala i premium membership-a, cak sam na nekom sajtu procitao da je neki lik iz Hrvatske kupio premium clanstvo, dobio karticu i da sve fino funkcionise.

Medjutim kada sam sakupio svojih prvih 10$ ,koliko je i potrebno za isplatu, omah sam je i zatrazio. To je bilo 10.maja.

Od tada je kao sto mozete videti proslo i vise od tih 60 radnih dana o kojima svi pricaju a na sajtu i dalje stoji (Status = Pending Audit) i od isplate nista. Pokusao sam i sa slanjem poruka administratorima ali do danas nisam dobio ni odgovor a ni pare.

Tako da je moje licno misljenje da je to prevara. Valja malo progooglati na tu temu i videti da na svim sajtovima ljudi pricaju o tome kako cekaju isplatu, kako ce nakon nje kupiti jos referala itd, ali ni jendog konkretnog dokaza o isplati (bar sto se nasih ljudi tice).

Tako da ja danas imam 32 referala i 90$ na racunu ali dzaba!!!

Pozdrav

 
Odgovor na temu

knyazs
Planeta Zemlja

Član broj: 137225
Poruke: 412



+27 Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?18.08.2008. u 07:50 - pre 190 meseci
Nemam pojma, samo nagađam ali da li možda postoji neka fora "PDV"-a tj. da ti oni odbijaju neku sumu pri tim pransakcijama pa si ti onda možda pao ispod 10$ i ne može da se izvrši transakcija?

Koliko si para imao kad si zatražio isplatu: tačno 10$ ili...?

Pozdrav!!!
 
Odgovor na temu

marcor
Marko Ristic
Beograd, Bacina

Član broj: 161707
Poruke: 6
*.uforce.net.

Sajt: www.webmarco.com


Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?18.08.2008. u 09:40 - pre 190 meseci
Trazio sam 10.5$. Ali imam ortaka koji je trazio islatu od 38$ jer je cekao da sakupi za premium account, par dana posle mene, i nista...
 
Odgovor na temu

knyazs
Planeta Zemlja

Član broj: 137225
Poruke: 412



+27 Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?18.08.2008. u 09:53 - pre 190 meseci
Možda su na godišnjim odmorima...? :)
 
Odgovor na temu

Brelobo
IT
Srbija

Član broj: 190582
Poruke: 9
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?20.08.2008. u 13:23 - pre 189 meseci
Nisam mogao da cekam pa sam zadao pre 5 dana na bux.to 18 dolara na isplatu ( pa videcemo )
Na bux.net-tu sam pre 40 dana stavio 10 dolara na isplatu i jos dan danas nista. ( videcemo )
Jedna stvar je sigurna, brat moj je juce sakupio 2 dolara na NEObux-u, i u momentu je dobio pare na AlertPay. znaci NeoBux PROVERENO radi
 
Odgovor na temu

askaratazor

Član broj: 73681
Poruke: 180
93.86.89.*



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?20.08.2008. u 21:53 - pre 189 meseci
Ma nema nista od toga, ja sam jos u januaru trazio isplatu oko 14 dolara, tad sam bio i navadio pola travian ekipe da se loguje za mene..
Poslao sam im jednom mail, rekli su da se trude svima da isplate, da sacekam jos malo..

Zatim tamo negde u aprilu, maju su prebacili sa PayPala na AlertPay placanje, pa sam im poslao (uz opasku da jos nisu isplatili) da mi umesto na PayPal acc, srdstva prebace na AlertPay (koji sam u medjuvremenu otvorio, sa istim podacima, email, user, etc...). Dobio sam odgovor da nema problema, medjutim evo jos uvek nista nije leglo..

Aj kad ste me vec podsetili sad cu opet mail da posaljem, pa da vidimo..
 
Odgovor na temu

adamsmit
student,ekonomija

Član broj: 187457
Poruke: 17
91.191.51.*



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?26.08.2008. u 14:45 - pre 189 meseci
BUX DRAMA……..
ČIN I-REAKCIJA ČOVIJEKA KOJI SE TEK SRETNE SA BUX-ZARADOM
Pozdrav,
jedan od najkonkretnijih,najprovijerenijih i najpopularnijih online,internet nacina zarade je sigurno preko-Bux stranica-to je jednostavan program zarade pregledavanjem reklama. Registracija ukljucuje i registraciju na Alertpay.Zaraditi možete od 10 centi do nekoliko stotina dolara.

Ovo nije fora ni prevara, to mozhete shvatiti i sami jer vam nijesu potrebni podaci sa vashih rachuna, kartica i slichno, samo se registrujete kao na bilo koji drugi sajt ili forum, a kad sakupite dovoljno novca mocicete da trazhite isplatu (obichno treba da sakupite 10 dolara da bi mogli zatrazhiti isplatu), tada napravite rachun na https://www.alertpay.com/ i zatrazhite da vam poshalju pare... Provjereno stizhu..cekom na home adresu.

Vjerovatno dosta vas misli da se ovako ne mozhe zaraditi ali probajte ne koshta vas nishta, samo treba da izdvojite dnevno po 5-6 mintua i kliknete na par linkova, kad se ubijedite da su pare prave mozhda pochnete i ozbiljnije da se zanimate za ovaj vid zarade...

evo vam korak po korak sta trebate uciniti

1. udjete na stranicu
2. U gornjem desnom uglu pritisnete na Register
3. - Username - upisete svoje ime
- Password - upisete koji želite
- Confirm Password - ponovite Password
- Email Address - upisete svoj email
- Confirm Email Address - ponovite ga
- AlertPay E-mail Address For Payments - upisete isti email
- Your Country - stavite zemlju iz koje ste
- Security code - i upisete kod pritisnite dugme Register
4. Tada ce te dobiti email i aktivirajte svoj account
5. Logujte se
6. pritisnite dugme "surf ads" i tu imate ponudjene stranice
7. I izaberete jednu stranicu i vidjet cete na vrhu stranice
kako imate 30 sekundi da cekate i nakon tih sekundi pise vam Done i kvakica

8. I tako idete na sve linkove I zaradjujete novac - nemojte vise stranica
odjednom otvarati inace vam se nece priznati, znaci jedna po jedna (to ne vazhi za razlichite sajtove, znachi mozhete se registrovati na vishe sajtova i na svakom od njih odjednom upaliti po jednu reklamu)...

Znachi ne mogu 2 stranice odjednom sa npr. Bux.to, al zato mozhe odjednom po jedna stranica sa bux.to i 10bux.net...

9. Idete na my stats da vidite koliko ste novca zaradili
10. I tako idete svaki dan, I link po link zaradite novac
11. Kada zaradite 10 (dollara) mozete ici na cash out I na AlertPay (AlertPay.com) cete imati tih 10 dollara
14.Registrujte se na alert pay-u i pošalju vam novac tj chek poshtom... Kad se registrujete na alertpay bitno je da napishete tachne podatke da bi vam mogli poslati pare, dok kod registracije na bux sajtove ne morate koristiti pravo ime ukoliko ste sumnjichavi...

Znachi da pojasnimo,ako klikas 50 minuta dnevno i 10 stranica bux-a zaradjujes 60 $ ili
76 km-ova mijesecno, ako klikas 1,6 sati dnevno odnosno 20 satranica bux-a zaradjujes 126$ ili150 km-ova mijesecno,ako klikaš 3,3 sahata dnevno ili 40stranica bux-a zaradjuješ – 250$ ili 300 km mijesecno a to sve ako sam klikas bez refferala pa vi odlucite 3-5 sati rada plus refferali moguca solidna mijesecna opskrba!

U svakom slucaju sve je teze ako si sam zato preporucujem saradnju i povezivanje jer ovo je mrezhni poso,mozhe se zaraditi,ali mora se i potruditi,jedan od puteva je da se prvo vi registrujete na par bux stranica,pa se onda pod istom sifrom ili drugom registrujete na par foruma i blogova i postavite linkove,a onda klikate,pratite rezultate,napredujete i dizete lovu!

Ovo su neke od najboljih i najprovjerenijih sajtova, koji sigurno isplacuju, shto mozhete provjeriti i na njihovim forumima gdje postoje dokazi o isplatama koje su chlanovi postavljali...pa ko voli nek izvoli,ne mozhe znati ko ne proba,ko ne vidi kako to ide,a ono sto je najbolje u ovom nacinu zarade je sto u svakom momentu mozhes provijeriti koliko si centi,dolara i stotina dolara zaradio-la!


ČIN II-REAKCIJA ČOVIJEKA KOJI VIDI ONO ŠTO ZARADI KLIKAJUĆI I POČEO JE DA VIJERUJE

Re za Atilu-hana

Prva reakcija većine balkanaca je,prevara,nema hljeba bez motike,nema od tog ništa...i sl,
istina je da ako u nešto ne vijeruješ,toga teško da će biti,
a ako je prevara onda je milionska(mislim na brojno stanje).

Kad smo kod prevara, ja sam znao raditi po pet,šest mijeseci da bi dobio prvi dio prve plate.

Ne traži se ni kakva uplata.Svakom ko prodaje na internetu u interesu je da mu se stranice
otvaraju pa makar za to i plaćali i makar to trajalo 30s,ali posijećenost se broji-to se u marketingu
itekako koristi...
i nije ovo baš bez motike-da citiram neke,jer otvarati samo jednu bux-stranicu sa desetak adova
po 30s traži vremena i živaca a zaradiš cent,al ga zaradiš kllikanjem i možeš zaradit
par stotina dolara(opet da je prevara bilo bi-moš'zaradit milion dok zatvoriš jedan očni kapak)
Što se tiče Alert-a i isplate-ko kaže da moraš odma' da isplatiš 30,50 $-prvo možeš uzet
refferala pa da zaradiš još,drugo na netu ima puno opcija da se te pare korisno potroše
i ulože bez keširanja.
Ne znam kolko je ko čuo za Kiosakija(čojk je parali)al,kol'ko ja znam i on uključen u ovo,što da
ne, on u svojim knjigama ističe da je MLM(mrežni marketing)već izgrađen sistem i ti se samo uključiš
za razliku od biznisa gjde ti moraš da gradiš sistem od početka
Masa komentara,postova,stranica svugjde od javnih foruma do underground autokliker foruma priča
o zaradi klikanjem a na top 10 money makers 4 i 5-to mijesto je klik-marekting(1000$ )!
Vijerovatno sam odgovorio na neka pitanja,na neka možda ne,al uglavnom gore su linkovi,pa test brate,
a i potraži druge raspitaj se,probaj,vidi,ne košta ništa,lični sud je najbolji sud.
I što bi reko stariji Troter,u ovo doba sledeće godine bit ćemo milioneri!!!


ČIN III-REAKCIJE ČOVIJEKA KOJI ČEKA ISPLATU I POČEO JE OZBILJNO DA SUMNJA
Za MatezYU ....ja čekam isplatu na bux.to preko alert-a,skupio sam i par referala,al moram priznat da sam sa nekima od ovih stranica petljo sa autoclickerima i multiclickerima...Tako sam izgubio dosta vremena,dobio zabrane na titanclicks,altercash,adstab...a i sistem sam par puta moro štimat jer su većina ovih petljanija il' povezani il' jesu trojanci,il' su u najmanju ruku zlobni programčići..vipbux je isto zaštićen,..po svemu neobux je najsigurniji i vrši isplatu u roku od par minuta i minimalna isplata je 2$ al opet ima mali broj reklama pa sve to užasno sporo ide...Prijatelj mi je na neobux-u pa se pribilžio 2$,za par dana ćemo znat sigurno šta je i sa ovom stranicom..Treba pogledat black i scam liste...dosta je ovih stranica lažno...


TO BE CONTINUED….
ČIN IV-….


[Ovu poruku je menjao bakara dana 22.11.2008. u 14:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
93.86.78.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?26.08.2008. u 17:28 - pre 189 meseci
Mod bi mogao da skine referer iz linkova
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

Brelobo
IT
Srbija

Član broj: 190582
Poruke: 9
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?27.08.2008. u 13:00 - pre 189 meseci
Ovaj nije forum za samoreklamiranje, ko tu doda komentar taj zna sta je PTC ( tojest BUX ).
Ne treba tu da pises kompletna uputstva i da stavljas referal linkove https://static.elitesecurity.org/angry.gif
 
Odgovor na temu

askaratazor

Član broj: 73681
Poruke: 180
79.101.69.*



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?28.08.2008. u 20:22 - pre 189 meseci
Ne mogu da verujem..

Kao sto rekoh pre par dana odlucio sam da pogledam, i kucam sajt, nema nista, reko gotovo ugasili ga...


I danas se ulogujem i pise placeno.. o al sam srecan.. odem na alert pay i uplaceno.. sad cu da kupim referale, pa da vidimo..


Code:


Your Statistics       
# of Website Visits     728
       
Your Referral Statistics      
# of Referrals (view)       16
# of Referral Website Visits    2811
       
Additional Credit/Debit      
# of Credit/Debit (view)     0.09
       
Balance Information     
Account Balance (cashout)   $ 25.4800
Total Amount Paid     $ 10.0000




I izvestaj sa Alert paya :

Code:


Name:       xxxxxxxxxx.xxxxxxxxxxxx
Email:     [email protected]
Account:     Personal Pro Unverified  Become Verified
Currently Logged in From:     79.101.69.53
Last Login:     6/12/2008 - 77.46.193.180

Manage | Transfer     Total Balance    Available Balance
image Euros (Primary)      €5.73 EUR              €5.73 EUR 



Eto radi.. doduse posle 6 meseci, ali uplatise mi..

Morpheus:"He's beginning to believe"
 
Odgovor na temu

marin11

Član broj: 6843
Poruke: 387
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.my-satfiles.com


Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?29.08.2008. u 21:04 - pre 189 meseci
evo ja od 20.04 čekam 600$ i još ništa..imam i njihovu karticu i premiun account
 
Odgovor na temu

adamsmit
student,ekonomija

Član broj: 187457
Poruke: 17
91.191.51.*



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?30.08.2008. u 15:36 - pre 189 meseci
Čestitam askaratazor....znači 6 mjeseci fijuu...puno brate čekat..al ko čeka..
Izvinjavam se ljudima kojima smetaju moji ref.linkovi...nisam misliio da će toliko smetat..pokušo sam izbrisat...al sam zakasnio...eto..što se mene tiče..nek admini i moderatori kad budu imali vremena to izbrišu...
Sa nekih foruma sam banovan zbog istih linkova..bez mogućnosti ispravke i tako nečeg što je po meni bez veze...Ja sam recimo od skora forumaš..i kad sam postavljo ove prve postove stvarno nisam znao da je reklamiranje zabranjeno i da je bux tema na nekim forumima zaključavana gdje god..Opet kažem bez veze i sve čestitke 'elitesecurity' jer je pokazo profesionalizam a i kolko vidim u regionu po meni je najjači..ja sam džaba govorio i trubio da ima ljudi koji naplate ..ima prevara bože moj ..to je normalno..al vamo neki forumi ko fol tolerancija..sloboda izražavanja..a kad im spomeneš zaradu..ospu se..kao oni žive od ljepote.. Još jednom čestitke askaratazor-u unio si malo nade četvri čin BUX DRAME..
Ja samo hoću da zaradim nešto para u tome nema ništa loše..
 
Odgovor na temu

askaratazor

Član broj: 73681
Poruke: 180
77.46.170.*



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?30.08.2008. u 23:19 - pre 189 meseci
He he, ne bi ni znao da nisu pokrenuli ovu temu, slucajno sam naleteo, pa video..

Imas pivo od onih mojih 5,73 evera sto sam zaradio.. Uplaticu 50 evra, (ima se moze se) da kupim jedno 70-ak referala, da vidim kako ide to.. ne preporucujem, ali znam da cu ih i ovako sp****** u nesto glupavo, a ovako mozda zaradim...

Racunam da tek sa 500 + referala moze da se ima neki income, ali otom potom, ja sam "one step at the time man"

Aj pa srecno baxovanje..

Btw, imaju i dzingl ha ha ha, ludaci http://buxstudios.com/files/Bu...ol_Video_Cyper_WEB-VERSION.m4v
 
Odgovor na temu

dj011

Član broj: 27347
Poruke: 272
*.ptt.rs.

Sajt: www.enquisition.com


+7 Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?31.08.2008. u 09:45 - pre 189 meseci
Usudicu se da se opet javim iako nemam licnih iskustva sa firmom.

Prva poenta je, ako ne razumes biznis model firme, da li uopste ima veze da li neko ima pozitivnih licnih iskustava sa njima ili ne? Takvi obicno posalju prve cekove da te napale, i onda kada skupis vise para, kao tipicne piramide - nestanu. Pa desetine hiljada ljudi su imali na pocetku pozitivno licno iskustvo sa Dafinom...

Druga stvar, (ako sam dobro shvatio) oni hoce da im saljes pare da bi dobio neke refererals? i niko ne vidi nista cudno sa tim?
 
Odgovor na temu

askaratazor

Član broj: 73681
Poruke: 180
79.101.244.*



Profil

icon Re: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?31.08.2008. u 12:20 - pre 189 meseci
Citat:
dj011: Usudicu se da se opet javim iako nemam licnih iskustva sa firmom.

Prva poenta je, ako ne razumes biznis model firme, da li uopste ima veze da li neko ima pozitivnih licnih iskustava sa njima ili ne? Takvi obicno posalju prve cekove da te napale, i onda kada skupis vise para, kao tipicne piramide - nestanu. Pa desetine hiljada ljudi su imali na pocetku pozitivno licno iskustvo sa Dafinom...

Druga stvar, (ako sam dobro shvatio) oni hoce da im saljes pare da bi dobio neke refererals? i niko ne vidi nista cudno sa tim?


Vidis, onaj deo: "ja nemam licnih iskustava" ti zamagljuje celu pricu.

Evo da ti pojasnim, oni ne traze pare.. Referale, mozes da dobijes, saljuci svoj referal link drugim ljudima (po forumima, svojoj web stranici, prijateljima, bilo kome) i svako ko se registruje postaje tvoj referal i ti dobijas deo zarade kao bonus (koji se naravno ne oduzima referalu). E sad posto je to sajt sa jako velikim brojem clanova, neki broj tih ljudi nije niciji referal.. E oni jednostavno daju kao mogucnost da ti za neku manju sumu prebace te clanove da budu tvoji referali..

Naravno, ja nisam nista ulozio, ako si video svih ovih 35 dolara sam zaradio samo (sa svojim referalima) i tu su mi platili onoliko koliko sam trazio..

E sad posto mene mrzi da saljem ljudima linkove odlucio sam da kupim 70-ak referala (oko 50 evra) cisto da vidim da li moze da se zaradjuje brze (oni daju opciju da zamenis referala koji ne klikce odnosno od koga nemas vajde)


Naravno da i u meni postoji izvesna doza skepse da to nije navlaka i slicno, ali to tvoje poredjenje sa Dafinom nema smisla, nisam lud da ulozim kucu i ustedjevinu i kevu i caleta u referale, nego opipavam puls sa malo po malo.. Znaci zaradim malo, pa malo ulozim, pa zaradim malo vise, pa ulozim malo vise, u ostalom to mi sigurno nije glavni izvor prihoda...

Eto, valjda je malo jasnije, poz..
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Iskustva sa www.bux.to - prevara ili ne?

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 33393 | Odgovora: 56 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.