Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Blokirao me administrator - sluga nepravednog vladara - registrovanog lopova

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Blokirao me administrator - sluga nepravednog vladara - registrovanog lopova

[ Pregleda: 2190 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

damir_he
damir halja
sarajevo

Član broj: 102433
Poruke: 44
77.238.200.*



Profil

icon Blokirao me administrator - sluga nepravednog vladara - registrovanog lopova11.08.2008. u 19:03 - pre 191 meseci
Pozdrav raja.

OPIS:

U Bosni se prilbližavaju izbori. Moja malenkost i nekolicina mojih prijatelja smo putem web sitea (zvaničnog sitea općine) pokušali narod upoznati sa prljavim poslovima dosadašnjeg načelnika koji se ponovo kandidirao za dato mjesto.

Naši pokušaji su, relativno, urodili plodom. Naime, posjetioci navedenog sitea su nas uglavnom podržali. Svaki naš post smo poduprli originalnim (skeniranim) dokumentom.

Međutim, kako smo bili "prevelika" opasnost za krvnika to su naše useri blokirani na forumu. To nije bio problem, već smo otvorili nove accounte. Ali gle čuda, sada smo blokirani tako da ni putm novog usera nemožemo se logirati (ukoliko je moguće - BLOKIRAO nam je IP ADRESE)

MOLIM Vas da nam pomognete, jeli postoji mogućnost da se ta blokada zaobiđe.

POMOZITE


ROBIN HUD i ratnici!

 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Blokirao me administrator - sluga nepravednog vladara - registrovanog lopova11.08.2008. u 19:14 - pre 191 meseci
Kad hoces nekome da se suprotstavis preko interneta, ne radis to na sajtu koji on kontrolise. Napravite svoj sajt tako da ne moze da vas blokira.
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Blokirao me administrator - sluga nepravednog vladara - registrovanog lopova11.08.2008. u 19:26 - pre 191 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...ostici-anonimnost-na-internetu
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Blokirao me administrator - sluga nepravednog vladara - registrovanog lopova

[ Pregleda: 2190 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.