Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wireless internet sa laptopa na desktop

[es] :: Wireless :: wireless internet sa laptopa na desktop

[ Pregleda: 2715 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

svr
VRACAR BEOGRAD

Član broj: 39137
Poruke: 172
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon wireless internet sa laptopa na desktop08.09.2008. u 11:38 - pre 189 meseci
Koristim wireless preko komsije.Uspeli smo da se povezemo i sherujemo njegov ADSL.
E sad kako je to starogradnja i zgrada je coskasta imam signal u samo jednoj sobi, a hteo bi da koristim internet na desktopu koji mi je u drugoj sobi.Kako da povezem desktop sa laptopom?Napominjem da mi je desktop u skroz drugom delu stana pa ne bih da provlacim UTP kabl kroz ceo stan.
 
Odgovor na temu

precepv
Vladimir Precep
Indjija

Član broj: 58043
Poruke: 46
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Re: wireless internet sa laptopa na desktop08.09.2008. u 12:26 - pre 189 meseci
Mozda je najbolje da nabavis ovakav uredjaj HomePlug AV Powerline Ethernet Adapter. Mreza preko strujne mreze u stanu, mozes da ostvaris 200 Mbps protok. Raspitaj se o tome, postoje razni proizvodjaci sa tim uredjajima.
 
Odgovor na temu

Seoski_Vrac
Joca PoP
Srbija

Član broj: 53660
Poruke: 67
nat120.telekom.yu.

Sajt: www.Jp-Consulting.dzaba.c..


Profil

icon Re: wireless internet sa laptopa na desktop08.09.2008. u 13:16 - pre 189 meseci
Pre svega odgovor je vrlo prost, premda ne zelis da prollacis UTP kalb najbolje sesenje ti je da uzmes jedan Bežični Switch okačiš ga u tvojoj sobi tj tamo gde imas signal na tom računaru, a posle mozes u kuci da se setkas i ides na net gde god pozelis.. naravno na prijemnom računaru, računaru na kome zelis da dovedes internet moraš imati takodje bežičnu >Lan karticu...elem investicija je rede 4500 do 5000 din. najjeftinija varinajta je naravno Utp kabl i to klase 1 .. eto.. nisma bog zna sta odkrio ali ti pogledj pa se javi...POzz
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: wireless internet sa laptopa na desktop

[ Pregleda: 2715 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.