Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?

[ Pregleda: 5300 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.eunet.yu.



+7 Profil

icon Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?24.09.2008. u 10:49 - pre 189 meseci
Jesu li to krimp klesta ili kako se zovu,posto uglavnom novi auto CD i MP3 plejeri,imaju konektore kao oni srafcici olovni na svecicama od auta, i presvuceni plastikom , e sad kad se nova instalacija radi u autu,treba na gole zice sta da stavim-kako se zovu ti konektori i cime da ih stavim,kakvim klestima????
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13055
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?24.09.2008. u 13:07 - pre 189 meseci
Da tako se zovu ta klesta!

Znaci krimp klesta ili klesta za stezanje papucica i pinova.

Klesta sa slike sa zelenim oblogama su za stezanje ne izolovanih papucica a ona druga za izolovane .

Inace Ja ih koristim skoro 25 godina i nista im ne mogu,mislim ne mogu da ih unistim!!

Pozdrav zeoN_Rider
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?24.09.2008. u 21:30 - pre 189 meseci
A dali si me razumeo za kakve ti konektore pricam,znaci izgledaju ko oni olovni srafcici obli sto idu na svecice za auto,naravno zasticeni plastikom i na kablu su i obicno zenski, a treba ja da stavim takve samo muske znaci izgledaju kao zir,ne znam kako da ih opisem,valjda su svi konektori na cd plejerima u autima isti??
Pozdrav Zeon!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13055
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?24.09.2008. u 23:43 - pre 189 meseci
U principu svi konektori su isti ili se jako malo razlikuju na onom delu na kojem se steze zica!

Nego lepo ti to slikaj, pa okaci.Mozda si ti to lepo objasnio ali izgleda da me pamet izdaje i ne mogu da skockam u glavi o kom konektoru se radi.

Video sam ih mnostvo!!

Mora da je neki stariji tip, jer Ja koliko znam na automobilima osim kontakata na akumulatoru ne postoje olovni konektori!!

Pozdrav zeoN_Rider
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.eunet.yu.



+7 Profil

icon Re: Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?25.09.2008. u 08:27 - pre 189 meseci
Ne,nisu olovni nego veoma lice na one srafofe koje idu na svecice,trenutno nemogu da slikam ali prvom prilikom hocu.
Sigurno znas,jer nisu kleme,niti one stopice,usice...u svakom slucaju puno ti hvala prijetelju!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Kako se zovu ona klesta da mogu da prikljucim auto cd plejer u autu?

[ Pregleda: 5300 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.