Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vista, XP i ADSL spojeni na switch. Kako da jos vide jedan drugog? Postavke zone alarm?

[es] :: SOHO Networking :: Vista, XP i ADSL spojeni na switch. Kako da jos vide jedan drugog? Postavke zone alarm?

[ Pregleda: 2299 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cadjos
Brcko Dc

Član broj: 69664
Poruke: 22
*.teol.net.

Sajt: www.kupitejeftino.co.nr


Profil

icon Vista, XP i ADSL spojeni na switch. Kako da jos vide jedan drugog? Postavke zone alarm?12.11.2008. u 18:17 - pre 187 meseci
Imam laptop sa Vistom i desktop sa XP-om koji su spojeni na switch.
Na isti switch je spojen i ADSL modem i internet radi super na oba racunara.
Kako ih podesiti da još vide jedan drugog a da mogu i dalje ići na internet ali da još mogu prebacivati fajlove s jednog na drugi?
Imam i zone alarm pro. Kako podesiti zone alarm na visti a kako na XP-u da dozvoli da se vide i da dijele fajlove?
Trazio sam po temama ali bezuspjesno... Meni treba bas detaljno ako može. Ono desni klik pa....
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
93.86.31.*



+12 Profil

icon Re: Vista, XP i ADSL spojeni na switch. Kako da jos vide jedan drugog? Postavke zone alarm?13.11.2008. u 09:10 - pre 187 meseci
^ Pogledaj prvu temu na samom vrhu spiska tema ovog foruma
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

cadjos
Brcko Dc

Član broj: 69664
Poruke: 22
*.teol.net.

Sajt: www.kupitejeftino.co.nr


Profil

icon Re: Vista, XP i ADSL spojeni na switch. Kako da jos vide jedan drugog? Postavke zone alarm?13.11.2008. u 11:21 - pre 187 meseci
Uuuuu pa vidio sam ja tu temu i prvo nju malo počeo čitati ali pošto sam na samom početku vidio da ima postavke za vistu i kako je umrežiti, nisam dalje ni čitao niti sam mislio da ima i još nešto osim samog umrežavanja viste! Kad ono... Posle tvog odgovora haj' malo podrobnije i ostatak da pročitam kad čovjek kaže da vidim... Pa jaooo ima sve, i kako vistu podesiti i kako XP i kako reći zone alarmu da im dopusti da se vide!

Jaooooo!!!

Hvala ljudi! I HVALA tebi Take 5 pogotovo gdje čuo i gdje ne čuo!

Sad odo pokušat ovo sve odradit...
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Vista, XP i ADSL spojeni na switch. Kako da jos vide jedan drugog? Postavke zone alarm?

[ Pregleda: 2299 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.