Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)

[ Pregleda: 6813 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

daxy
Kontrolor letenja
Beograd

Član broj: 14968
Poruke: 25
79.101.68.*

ICQ: 5972137
Sajt: www.avijacija.co.yu


+3 Profil

icon Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)01.12.2008. u 14:01 - pre 187 meseci
Poštovani korisniče,

Telenor se pobrinuo da u periodu od 1. decembra do 31. januara razgovarate više i opuštenije. Omogućili smo Vam 50% popusta na razgovore u okviru Telenor mreže, kako biste podelili što više dragocenih prazničnih trenutaka sa Vašim najdražima.

Korisnici prenesi, Pro i Fun tarifnih paketa popust mogu da ostvare nakon što iskoriste besplatne minute.

-----------------------

Dakle, sad je cena uspostava veze + 50% od cene minuta u tarifnom paketu, jel tako?
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)01.12.2008. u 14:27 - pre 187 meseci
Citat:
daxy: Poštovani korisniče,

Telenor se pobrinuo da u periodu od 1. decembra do 31. januara razgovarate više i opuštenije. Omogućili smo Vam 50% popusta na razgovore u okviru Telenor mreže, kako biste podelili što više dragocenih prazničnih trenutaka sa Vašim najdražima.

Korisnici prenesi, Pro i Fun tarifnih paketa popust mogu da ostvare nakon što iskoriste besplatne minute.

-----------------------

Dakle, sad je cena uspostava veze + 50% od cene minuta u tarifnom paketu, jel tako?


Popust je onda u telenor mreži. Nema informacije na sajtu.
To je verovatno izgovor da promene tarifiranje kao vip i mts...
 
Odgovor na temu

Goxomania
Bečej

Član broj: 119081
Poruke: 44
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)01.12.2008. u 15:08 - pre 187 meseci
Nadam se da cemo uskoro dobiti i zvanicno opsirnije objasnjenje o ovom "popustu". Ni ja na njihovom sajtu nisam pronasao nista o ovoj akciji.
 
Odgovor na temu

VIDAKOVICV

Član broj: 31396
Poruke: 421
77.46.252.*



+6 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)01.12.2008. u 15:41 - pre 187 meseci
Na prepaid-u su nakon drugog minuta, unutar Telenor mreže, besplatni razgovori do punog sata. Važi od danas do kraja januara.
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)01.12.2008. u 16:59 - pre 187 meseci
1.Moj prijatelj dobio sms :

Neodoljivo praznično iznenađenje! Do kraja januara, posle drugog minuta započetog razgovora u mreži, pričajte besplatno do punog sata. Vas Telenor.

2.Tako lako prepaid komplet

Sve što Vam je potrebno da počnete razgovor




Sada tarifni paket „Tako lako“ stiže u kompletu s telefonom. U modernom i praktičnom pakovanju nalazi se sve što vam je potrebno da počnete razgovor. Komplet „Tako lako“ sadrži telefon Samsung B130 sa srpskim menijem i 063 broj sa 1000 dinara kredita. Cena „Tako lako“ kompleta je samo 2.499 dinara, a pored telefona i 063 broja sa kreditom, dobijate i poklon. Uživajte u razgovoru.


[url]http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=6251[/url]


*Stoji im pod karakteristikama telefona i
" Kalculator " :-)))))))))))))0
 
Odgovor na temu

brzibg
Beograd

Član broj: 13565
Poruke: 187
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)02.12.2008. u 09:52 - pre 187 meseci
Citat:
daxy: Korisnici prenesi, Pro i Fun tarifnih paketa popust mogu da ostvare nakon što iskoriste besplatne minute.



E bas im hvala... A poenta prenesi paketa bese da ostanes u kvoti besplatnih minuta?

Odavno sam prestao da reagujem na Telenorove akcije...
We are the Borg. You will be assimilated. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)02.12.2008. u 10:32 - pre 187 meseci
Jos ako imate prenete minute kao ja, onda nista od promocije. Na prepaidu je mnogo bolje.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

dusan2309
Dusan Lukic
diplomirani matematicar-informaticar
Srbija

Član broj: 189208
Poruke: 225
212.200.65.*



+1 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)02.12.2008. u 20:24 - pre 187 meseci
Promocija za prepaid vazi i za omiljen broj, tj. cena poziva od 2 minuta je 2*1.18+1.5*1.18= 4.13 din sto je dosta povoljno.
Tj., razgovarate sa omiljenim brojem od 2 do 60 min po ceni od samo 4.13 din.
Ova promocija se po meni veoma isplati za razgovor sa omiljenim brojem.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)02.12.2008. u 23:09 - pre 187 meseci
Pa u paketu prica za 10.27 dinara mozete da pricate sa bilo kojim brojem iz Telenor mreze.
2.9 + 2 x 2.9 + pdv = 10.27 dinara.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+32 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)06.12.2008. u 08:21 - pre 187 meseci
Bas sam bila na Telenorovom sajtu, da proverim da je reklama u kojoj se kaze da je razgovor nakon prvog minuta sa ove mreze besplatan do 60-og minuta u promotivnom periodu.
Naravno nije tako, u reklami se ne pominje da se ova pogodnost moze ostavriti samo u okviru mreze i to sa omiljenim brojem.
Ili se pominje na taj nacin da je poruka ispisana sitnim slovima pri dnu i na ekranu se nalazi nekolko sekundi sto je nedovoljno da je gledalac procita.
Ako nesto nisam dobro shvatila, neka me neko ispravi, a ja se izvinjavam unaped, ali gledajuci reklamu stekla sam pogresan utisak, sreca sto sam dosla na ES, jer bih se neprijatno iznenadila nakon sto bi mi se razgovor prekinuo, a kredit spao na nula dinara.
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)06.12.2008. u 09:57 - pre 187 meseci
Citat:
Tamara_K: Bas sam bila na Telenorovom sajtu, da proverim da je reklama u kojoj se kaze da je razgovor nakon prvog minuta sa ove mreze besplatan do 60-og minuta u promotivnom periodu.
Naravno nije tako, u reklami se ne pominje da se ova pogodnost moze ostavriti samo u okviru mreze i to sa omiljenim brojem.
Ili se pominje na taj nacin da je poruka ispisana sitnim slovima pri dnu i na ekranu se nalazi nekolko sekundi sto je nedovoljno da je gledalac procita.
Ako nesto nisam dobro shvatila, neka me neko ispravi, a ja se izvinjavam unaped, ali gledajuci reklamu stekla sam pogresan utisak, sreca sto sam dosla na ES, jer bih se neprijatno iznenadila nakon sto bi mi se razgovor prekinuo, a kredit spao na nula dinara.


Posle 2.minuta se razgovor ne naplaćuje u telenor mreži. Dakle osoba koju pozivaš ne mora da bude omiljeni broj.
Dovoljno je da ste oboje telenor prepaid (062,063,069) i možete da razgovarate do punog sata a naplaćuju vam se samo prva dva minuta.
Takođe možeš da promeniš tarifu na PRIČA i da razgovaraš jeftinije u telenor mreži.
Recimo ta dva minuta koštaju u PRIČI :
2.9 (uspostava veze) + 2.9 (1.min) + 2.9 (2.min) + pdv
ostalo je besplatno.
Dakle za manje od 10.5din možeš da razgovaraš do punog sata.

Promena paketa pozivom 063/9863 ili registrovanjem na telenor portalu
https://www.telenor.co.yu/portal/
 
Odgovor na temu

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
..178.212.adsl.dyn.beotel.net.



+32 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)06.12.2008. u 10:58 - pre 187 meseci
Citat:
MP3MP3: Dovoljno je da ste oboje telenor prepaid (062,063,069) i možete da razgovarate do punog sata a naplaćuju vam se samo prva dva minuta.


Da li ovo znaci da ako sa prepaid Telenor broja pozovem postpaid Telenor broj, promocija ne vazi?
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)06.12.2008. u 14:45 - pre 187 meseci
Citat:
avala100: Da li ovo znaci da ako sa prepaid Telenor broja pozovem postpaid Telenor broj, promocija ne vazi?


Ups moja greška, važi za telenor mrežu tj. kada pozivate oba paida sa prepaid kartice. Izvinjavam se mada sam u gornjem delu texta napisao za telenor mrezu...
 
Odgovor na temu

SasaDee

Član broj: 19683
Poruke: 173
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.sasad.co.sr


Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)25.01.2009. u 15:18 - pre 185 meseci
Da li za Prenesi pakete ovaj besplatan razgovor posle 2 minuta vazi samo kad su potroseni miniti iz tekuceg meseca ili kad su potroseni i preneti minuti?
If it was easy everybody would do it,
if you got a problem, well, you gotta work through it.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
93.86.188.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)25.01.2009. u 16:16 - pre 185 meseci
Posle drugog minuta je popust samo za prepaid korisnike, a postpaid placaju cenu razgovora u mrezi upola (ali tek nakon sto potrose minute iz pretplate - i prenete i tekuce).
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Telenor: postpaid - 50% popusta na razgovore u za postpaid, prepaid - posle drugog minuta besplatni razgovori (u mrezi)

[ Pregleda: 6813 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.