Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Istrazivanje agencije Masmi o jugoslovenskom Internetu - gde ga mogu naci?

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Istrazivanje agencije Masmi o jugoslovenskom Internetu - gde ga mogu naci?

[ Pregleda: 5322 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladanik80
Vladan Nikolic

Član broj: 3062
Poruke: 17
*.InfoSky.Net



Profil

icon Istrazivanje agencije Masmi o jugoslovenskom Internetu - gde ga mogu naci?19.11.2003. u 00:21 - pre 247 meseci
Gde mogu da pronadjem rezultate poslednjeg istrazivanja agencije Masmi o jugoslovenskom Internetu? Pretrazio sam njihov sajt - i nista. Pokusavao
sam nesto preko Google-a, ali sam jedino uspeo da pronadjem PPT fajl
sa rezultatima istrazivanja iz oktobra 2001. Gde mogu naci najnovije rezultate?
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Istrazivanje agencije Masmi o jugoslovenskom Internetu - gde ga mogu naci?19.11.2003. u 11:50 - pre 247 meseci
Koliko ja znam - nigde osim u samoj agenciji i čini mi se da je to jedino istraživanje date agencije na datu temu...
 
Odgovor na temu

vladanik80
Vladan Nikolic

Član broj: 3062
Poruke: 17
*.InfoSky.Net



Profil

icon Re: Istrazivanje agencije Masmi o jugoslovenskom Internetu - gde ga mogu naci?19.11.2003. u 15:45 - pre 247 meseci
Citat:
secret:
Koliko ja znam - nigde osim u samoj agenciji i čini mi se da je to jedino istraživanje date agencije na datu temu...


Nije sigurno jedino, citao sam negde, cini mi se na pretraga.co.yu, da se svake godine vrsi istrazivanje jugoslovenskog interneta od strane agencija Masmi i Strategic Marketing. Ti podaci se iznose na sajmu Medija, ali me interesuje gde bih mogao sada da nadjem te podatke, posto nisam prisustvovao sajmu.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Istrazivanje agencije Masmi o jugoslovenskom Internetu - gde ga mogu naci?

[ Pregleda: 5322 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.