Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

program za gledanje slika pomocu dvd-a u dvd-meni stilu?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: program za gledanje slika pomocu dvd-a u dvd-meni stilu?

[ Pregleda: 2321 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon program za gledanje slika pomocu dvd-a u dvd-meni stilu?12.01.2009. u 20:41 - pre 186 meseci
Kakav naslov, sta kazete?

Dakle, ubacim dvd disk u dvd player i pojavljuje mi se nekoliko slika sa nazivima (glavni meni). Npr. to su destinacije putovanja - Atina, Istanbul...
Kada izaberem npr Istanbul dobijem podmeni, npr Plava Dzamija, Aja Sofija.... i kad kliknem na njih idu slike tih spomenika.

Dakle isto kao dvd meniji za filmove, ali za slike. Postoji li tako nesto?

Fala
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl-4.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: program za gledanje slika pomocu dvd-a u dvd-meni stilu?12.01.2009. u 20:57 - pre 186 meseci
Pro Show Gold
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: program za gledanje slika pomocu dvd-a u dvd-meni stilu?12.01.2009. u 21:21 - pre 186 meseci
Hvala na odgovoru :)

Procitao sam malo o ovom programu, a i o nekim drugim na koje sam naleteo na internetu (dvd photo slide show)

Ipak to nije ono sto zelim. Ako sam dobro razumeo ovi programi konvertuju fotografije u video.
Ja ustvari zelim da zamenim foldere slikama koje reprezentuju taj folder i kad odaberem folder (sliku) da krene slideshow kao da sam otvorio folder i pritisnuo na prvu sliku ili da pritiskam sliku po sliku sa vremenskim razmakom koji zelim.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: program za gledanje slika pomocu dvd-a u dvd-meni stilu?

[ Pregleda: 2321 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.