Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za izradu i reprodukciju video prezentacija

[es] :: Video produkcija :: Program za izradu i reprodukciju video prezentacija

[ Pregleda: 4616 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlado85
Stanisic Vladimir
Pale - BiH

Član broj: 113160
Poruke: 162
*.pale910.zona.ba.

Sajt: www.rsplaneta.com


Profil

icon Program za izradu i reprodukciju video prezentacija17.01.2009. u 13:25 - pre 184 meseci
Imam dosta dobrog softvera za izradu video prezentacija, ali opet nedostaje mi softver kojm cu moci bez problema emitovati odradjeno.

Sta mi treba?

Radimo organizaciju izbora sportiste godine. U jednom uglu scene se nalazi platno i projektor. Planirao sam da odradim jedan univerzalni video koji ce pozeliti dobrodoslicu prisutnima i vrtjeti se u pozadini sve dok ne dodje vrijeme za proglasenje talentovanih sportista. Prozivanjem talentovanih i njihovim izlazkom na binu, na projektoru ce se vrtjeti fotografije pomenutog sportiste. Poslije dolazi vrijeme za trenere, sportske radnike, pa vrijeme za muzicku numeru, pa izbor najboljih sportista.

Mislio sam da odradim pojedinacno video za svakog sportistu ili mozda da kombinujem video i fotografije i da kada dodje vrijeme za to jednim klikom prelazim na sledeci sadrzaj, bez da to prisutni mogu vidjeti na projekciji. Znaci potreban mi je takav softver, koji ce pustati video dok ne dodje vrijeme za sledeci video ili fotografije?
Ja sam Vladimir web designer, designer, photographer, reporter, social network manager iz Republike Srpske. Pogledajte dio mog portfolia: http://www.rsplaneta.com/
 
Odgovor na temu

bytefx192
Freelancer, ByteFX,

Član broj: 130651
Poruke: 1117
*.neobee.net.



+8 Profil

icon Re: Program za izradu i reprodukciju video prezentacija17.01.2009. u 14:28 - pre 184 meseci
Pa mogao bi da odradis video u tim softverima koje imas, a kasnije, posto hoces na "klik" onda mozes da exportujes sav video u DV AVI i uvezes u POWER POINT !

:) TO je po meni neko resenje :)
pozZ
 
Odgovor na temu

vlado85
Stanisic Vladimir
Pale - BiH

Član broj: 113160
Poruke: 162
*.pale910.zona.ba.

Sajt: www.rsplaneta.com


Profil

icon Re: Program za izradu i reprodukciju video prezentacija17.01.2009. u 15:27 - pre 184 meseci
Odraditi video mi nije problem. U Power Point mogu importovati video!?
Ja sam Vladimir web designer, designer, photographer, reporter, social network manager iz Republike Srpske. Pogledajte dio mog portfolia: http://www.rsplaneta.com/
 
Odgovor na temu

bytefx192
Freelancer, ByteFX,

Član broj: 130651
Poruke: 1117
*.neobee.net.



+8 Profil

icon Re: Program za izradu i reprodukciju video prezentacija17.01.2009. u 15:47 - pre 184 meseci
Naravno.... Experimentisi malo, samo je bitno da je izlazni materijal u MICROSOFT AVI, ne u DV AVI. Posto PowerPoint prihvata koliko sam upucen samo Microsoft Avi. Ukoliko nema nekih dodatnih pluginova....

Pozdrav !
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
*.ptt.yu.



+11 Profil

icon Re: Program za izradu i reprodukciju video prezentacija18.01.2009. u 02:21 - pre 184 meseci
Može li u Power Point-u da stavi neki klip u loop?
Znači da se vrti taj neki univerzalni video dok ne dođe vreme na nekog sportistu, pa onda da pređe na video tog sportiste da se on vrti neko vreme pa da se ponovo vrati na loop???
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: Program za izradu i reprodukciju video prezentacija

[ Pregleda: 4616 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.