Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače

elitemadzone.org :: TechZone :: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače

[ Pregleda: 5496 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.beotel.net.



+1450 Profil

icon Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače04.02.2009. u 11:11 - pre 184 meseci
Pošto renoviram poslovni prostor, odabrao sam Schneider electric proizvode iako su tri puta skuplji od konkurentnih proizvoda na nasem trzistu. Naizgled organizovana firma sa sertifikatima, koji su meni bitni, pretvorila je taj posao u pakao.

Uz kupljenu tablu mini pragma koju proizvodi merlin gerin koji je deo grupacije... nisam dobio zabice za ugradnju u zid. Schneider Electric Srbija d.o.o Podrska za korisnike mi je rekla kako ne moze da proveri podatke o tom proizvodu, čak sam im slao fotografije ambalaze na kojoj je jasno prikazano ceo postupak ugradnje. Ne dobijam nikakav odgovor. Deo se ne isporučuje posebno a posto su u radnji gde sam kupio tablu - otvorili drugu i u njoj nema tih zabica.
Da napomenem da ne moze da se budzi i da su sertifikati bitni

Kako da resim ovaj problem? Da li ima svrhe zvati trzisnu inspekciju?
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače04.02.2009. u 11:15 - pre 184 meseci
Pa ako je u dokumentu od tog oramara oznaceno da treba da ima i te zabice onda treba da ima , vrati im to i uzmi drugi , nemora da bude bas te marke , el je to nadzidni ormar ? kako ne moze drugacije da se pricvrsti na zid, moze sigurno ali dobro ako vec oces sa tim zabicama onda vrati taj i uzmi drugi

pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače04.02.2009. u 11:55 - pre 184 meseci
Citat:
Deo se ne isporučuje posebno a posto su u radnji gde sam kupio tablu - otvorili drugu i u njoj nema tih zabica.
Da napomenem da ne moze da se budzi i da su sertifikati bitni

Kako da resim ovaj problem? Da li ima svrhe zvati trzisnu inspekciju?


Nije mi bas najjasnije kakve veze ima nacin ugradnje (originalne zabice ili "budzenje") sa sertifikatima, da li mozes malo da elaboriras?

Kazes da su otvorili drugu tablu i da ni u njoj nema zabica. Ako si apsolutno siguran da treba da ih bude, a obicno postoji papric sa spiskom sta sve treba da dobijes u paketu, to znaci da su se u fabrici malko za***...unili u pakovanju i tesko da nasa trzisna inspekcija moze da ti pomogne.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

Marko Enter
Smederevo-Hagen,Nemacka

Član broj: 155840
Poruke: 1453
*.dip.t-dialin.net.



+6 Profil

icon Re: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače04.02.2009. u 17:21 - pre 184 meseci
Naravno da moze da se pricvrsti i bez tih zabica sto ti kaes , el si ti majstor za to ili planiras da dovedes majstora?

pozdrav Marko
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.beotel.net.



+1450 Profil

icon Re: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače06.02.2009. u 17:25 - pre 184 meseci
U pitanju je ugradna tabla mini pragma. U pdf fajlu se tacno vide te zabice i nacin ugradnje. Otvor je tacnih dimenzija table i jedino sto bi moglo je da se zagipsa ali onda ostaje problem kasnije demontaze. I ispadanja iz zida kako je majstor rekao zbog pritiska žica.
Naravno da necu ja, elektricar je bio, povezao sve i ostala je da visi it otvora. Sad da platim opet demontazu i montazu jer fale zabice? Suludo.
http://www.engineering.schneid...gma_flush_mounting_offer_c.pdf

To izgleda sada ovako.
http://img230.imageshack.us/img230/533/image046dc1.jpg
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače07.02.2009. u 05:58 - pre 184 meseci
Prospekt kaze da treba da dobijes zabice, tojest "hollow partition fl ush mounting kit".

Mozes da odstampas ovo, odes u radnju u kojoj si kupio tablu i trazis ili zabice, ili da vratis komplet tablu pa da ti oni ili vrate pare ili daju novu koju ces na licu mesta da otvoris i proveris da li je spakovano sve sto treba da bude. Ukoliko u radnji krenu da te zezaju onda mozes da ih plasis inspekcijom.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6769
*.adsl.beotel.net.



+1450 Profil

icon Re: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače10.02.2009. u 16:14 - pre 184 meseci
Zvao sam nabavku te radnje i otvarali su jednu kutiju i nema zabica. Kako i zasto nije moj problem. Posto se niko iz sluzbe za korisnike schneider doo nije javio do vikenda, seo sam i napisao mail na engleskom, poslao servisnoj sluzbi ali ne ovoj nasoj :)
Ponedeljak ujutro 9:01h je poceo da zvoni telefon i nastala je ludnica...
Necu nista da pricam dok se ne zavrsi :P
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače10.02.2009. u 16:47 - pre 184 meseci
Citat:
bordzija: Necu nista da pricam dok se ne zavrsi :P
Tjah, a taman je postalo zanimljivo! I to nam je hvala sto trosimo vreme i pomazemo, sad nam pravis zazubice :D
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Schneider electric poluproizvod, nekompletna tabla za osigurače

[ Pregleda: 5496 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.