Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zadaci sa opštinskog i regionalnog u QBasic-u u Republici Srpskoj

[es] :: Ostali programski jezici :: Zadaci sa opštinskog i regionalnog u QBasic-u u Republici Srpskoj

[ Pregleda: 7541 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pgavrilo
Kulaši

Član broj: 146777
Poruke: 297
*.dialup.blic.net.

Sajt: www.yoyogames.com/games/s..


+1 Profil

icon Zadaci sa opštinskog i regionalnog u QBasic-u u Republici Srpskoj07.03.2009. u 12:59 - pre 183 meseci
Kao što piše u naslovu da li bi mi neko mogao da dadne primjerke zadataka sa opštinskog i regionalnog takmičenja u Republici Srpskoj. HVALA UNAPRIJED!
P.S.
Nisam promijenio mišljenje o QBasicu (u temi [QBasic] Kakav je to programski jezik)

Dođite na http://www.yoyogames.com/games/show/74141 i pogledajte moje igrice i isto tako ocjenite ;)
 
Odgovor na temu

Alex_cyber
Aleksandar Savić
Sarajevo

Član broj: 218583
Poruke: 30
84.41.119.*

Sajt: www.as-dizajn.com


Profil

icon Re: Zadaci sa opštinskog i regionalnog u QBasic-u u Republici Srpskoj17.04.2009. u 17:35 - pre 181 meseci
e to je teško
ko će ti dati tek tako zadatke sa takmičenja ali ja ću ti dati usmjerenje!
ja sam bio na opštinskom sad me čaka kantonalno (Federacija)
i zadatci su sljedeći
prvi zadatak napisati programe ,pte programa napisati ali ne kompletnih jer se traži određeni dio programa npr.:Program izračunava površ kvadra i ispisuje ga na ekran monitora i sl.

drugi zadatak aplikatvni softver (Word , Excel..) tu su tri zad.

treći zadatak je nešto ovako: napisati program kod kojeg se upisuje nekoliko gradova a ond se ti gradovi upisuju u datoteku gradovi.txt ali bez samoglasnika, polije toga se uzimaju podatci iz datoteke gradovi . txt i ispisuju na ekran monitora !
 
Odgovor na temu

bLoo

Član broj: 247132
Poruke: 4
188.124.195.*



Profil

icon Re: Zadaci sa opštinskog i regionalnog u QBasic-u u Republici Srpskoj15.01.2010. u 21:32 - pre 172 meseci
To se sve radi u QBasic (Aplikativni softveri sto si naveo), je li??
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali programski jezici :: Zadaci sa opštinskog i regionalnog u QBasic-u u Republici Srpskoj

[ Pregleda: 7541 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.