Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hipotekarni kredit

[es] :: Vodič za posao :: Hipotekarni kredit

[ Pregleda: 2715 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zigzag
Beograd

Član broj: 216075
Poruke: 1
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Hipotekarni kredit14.03.2009. u 10:41 - pre 183 meseci
Pozdrav svima i pitanje.

Da li u Srbiji postoji banka koja odobrava hipotekarne kredite?

Mislim ovde na kredite koji se odobravaju na osnovu zaloge u vidu nekretnine. U dosadašnjem razgovoru sa bankarima u nekoliko banaka sam skapirao da se kod njih stambeni i gotovinski krediti odobravaju na osnovu zaposlenja, a da hipoteka stoji samo kao obezbeđenje. Moja situacija je takva da sam zaposlen u sopstvenom preduzeću i sa te strane bih mogao da nominalno dignem platu na nivo kojim bih ispunio kriterijum "kreditne sposobnosti", međutim firma je prošle godine imala gubitak tako da mi je praktično u svim bakama rečeno da su mi šanse za kredit nikakve. (Ustvari pitanje je šta bi bilo i da firma nije imala gubitak, jer banke, kao što znamo, generalno ne simpatišu privatnike i teško da bi im išta dale osim u slučaju da dokažu da im ništa ne treba.) Kredit mi je potreban kao fizičkom licu, ali bi i dodeljivanje kredita preduzeću moglo da reši problem.

Sa druge strane kredit bih mogao da obezbedim hipotekom na nekretninu koja je 4 puta vrednija od vrednosti potrebnog kredita, uknjižena je, nije problem prodati je, i nema nikakvih tereta.

Hvala na odgovorima.
 
Odgovor na temu

dekibgd

Član broj: 174174
Poruke: 84



+40 Profil

icon Re: Hipotekarni kredit14.03.2009. u 11:50 - pre 183 meseci
E to bi i mene zanimalo.Posto planiram da radim uvoz nedostaje mi,po mojoj racunici 5000e inace prijavljen sam kod brata u firmi ali na minimalac tako da ne postoji nikakva sansa da uzmem kredit.S druge strane imam nekretninu,uknjizen stan na moje ime cija vrednost sigurno nije manja od 70 000e...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Hipotekarni kredit

[ Pregleda: 2715 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.