Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predlozi za naziv foruma

[es] :: Web razvoj :: Predlozi za naziv foruma

[ Pregleda: 2233 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

misha topola

Član broj: 219081
Poruke: 30
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+4 Profil

icon Predlozi za naziv foruma10.04.2009. u 14:22 - pre 182 meseci
Treba mi neki vas predlog za naziv mog buduceg web foruma.Glavna tema foruma ce biti vezana za kompjutere,igre,mobilne telefone.high tech,internet i ostale slicne stvari.
Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

DodjiOvamo
Nemam ga

Član broj: 224682
Poruke: 3
79.101.220.*



Profil

icon Re: Predlozi za naziv foruma05.06.2009. u 19:54 - pre 180 meseci
Ti si smesan, ako sam neznas naziv da smislis jedno ime, nema leba od tog tvog buduceg foruma.
 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
93.86.133.*



+111 Profil

icon Re: Predlozi za naziv foruma06.06.2009. u 23:14 - pre 180 meseci
^ Ne znas se pise odvojeno, drugo nema potrebe da omalovazavas i da pises na takav nacin.


Pogledaj na pretrazivacima, konkretno google-u, kada ukucas kljucne reci tj. tematiku tvog foruma koje su kombinacije; recimo ukucas racunari pa vidi sta ti google dopunjuje;
pogledaj na netu strane(na engleskom) sajtove u vezi sa slicnom tematikom i pokusaj da prevedes na srpski pa vidi kako zvuci;
a mozes i da uz neku rec, na primer racunari, dodas: svet, sve o, volim, nasi, moj... ili uz it, uz tech dodas ljubitelji, zaludjenici, svastara...
Proveri dostupnost domena na nekom registru ili sajtu koji ima pretragu raspolozivosti domena.

Ime ti i nije toliko bitno (ovaj forum je odlican primer) koliko kvalitet. Velika i kvalitetna je konkurencija foruma sa tom tematikom, tako da razmisli sta imas novo da ponudis.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Predlozi za naziv foruma

[ Pregleda: 2233 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.