Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe

[es] :: Zaštita :: C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe

[ Pregleda: 2867 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

inspektor69
stojko stojkoski
radnik
oh

Član broj: 171524
Poruke: 148
77.29.237.*

Sajt: www.partizan.net


+10 Profil

icon C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe04.05.2009. u 20:49 - pre 181 meseci
pozz.. slucajno danas sam otvorio zone alarm gde je alerts&logs-log viewer i kod OSfirewal vidim da zone alarm svakih 2min nesto blokira idem na more info i web strana koja mi se otvorila je pisalo da je zone alarm detektovao C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe kao spyware i da AAWService.exe pokusava otvoriti proces sto normalno zone alarm mu ne dozvoljava bez moje dozvole. sad ako neko ko koristi zone alarm ili ad-aware dali mi moze reci sta je ovo AAWService.exe i dali da ga obrisem ili je ovo samo jedan medzusebni sudar izmedzu dva razlicita proizvodzaca . i ukoliko treeba da ga obrisem dali to mogu da uradim iz C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe znaci ono uobicaeno sa dugmetom delete ili na neki dr nacin.
cepac
 
Odgovor na temu

Dashkes

Član broj: 90973
Poruke: 845



+27 Profil

icon Re: C:Program FilesLavasoftAd-AwareAAWService.exe04.05.2009. u 21:03 - pre 181 meseci
AAWService.exe - http://lavasoft.com/cms/suppor...ware-20082007-run-as-a-service
Mozete ga ostaviti, to je deo Ad-Aware programa, ali ako vam bas smeta, onda ga izbrisite.
 
Odgovor na temu

inspektor69
stojko stojkoski
radnik
oh

Član broj: 171524
Poruke: 148
77.29.235.*

Sajt: www.partizan.net


+10 Profil

icon Re: C:Program FilesLavasoftAd-AwareAAWService.exe04.05.2009. u 21:14 - pre 181 meseci
pa ja sam za to da ga izbrisem ako to nema uticaj na rad samog ad-awarea . t.e cemu sluci ovaj service i da si ti na mom mestu dali bi ga izbrisao:)) pozz.Dashkes i hvala sto si se opet javio
cepac
 
Odgovor na temu

Dashkes

Član broj: 90973
Poruke: 845



+27 Profil

icon Re: C:Program FilesLavasoftAd-AwareAAWService.exe04.05.2009. u 21:29 - pre 181 meseci
Bolje nemojte. Ad-Aware se sastoji od dve komponente - GUI-a i Servisa. GUI(Graphical User Interface) sluzi za "komunikaciju" sa korisnikom, ali ipak sve operacije izvrsava Servis. Tako da, ako vam smeta, mozete ili ostaviti ili ga obrisati potpuno.
P.S. Kada god sam u mogucnosti, ja cu vam pomoci kako znam i umem. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware\AAWService.exe

[ Pregleda: 2867 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.