Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sta mislite o sajtu www.netsrbija.net

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net

[ Pregleda: 3355 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bobrock1

Član broj: 30653
Poruke: 105
*.kalik.net.



+8 Profil

icon sta mislite o sajtu www.netsrbija.net28.05.2009. u 02:22 - pre 180 meseci
Zdravo

Sta mislite o sajtu http://www.netsrbija.net/ Poceo je sa radom pre oko 6 meseci.

Vise puta je menjan i redizajniran, sto se moze ocekivati i u buducnosti.

Sta bi promenili unapredili, kako povecati lojalnost posetilaca a da to ne bude uvodjenje foruma za koji je po meni jos rano u ovom trenutku.

Sta bi uveli, izmenili, izbacili?

Koliko bi koristili neki intrigantniji tekstovi i uvodjenje komentara?

Hvala.
 
Odgovor na temu

snake_master
Čačak

Član broj: 18087
Poruke: 402
*.ptt.rs.

Sajt: Trenutno nemam:)


+2 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net28.05.2009. u 08:41 - pre 180 meseci

Ja bih za pocetak promenio kompletan dizajn, to bi moglo da privuce dosta posetilaca. Sajt uopšte nema svoju prepoznatljivost, Pocetnu stranicu bih izmenio i postavio dizajn samih tekstova tako da bude dosta upadljivije, da mi neki naslov vesti odmah bude uočljiv. To ce zadrzati posetioce. Sledece je naravno sadrzaj, sam kvalitet vesti i tekstova koje objavljuješ na sajtu.

Što se tiče komentara na vesti, preporučio bi ti da ih stavis ukoliko imas zadovoljavajuci broj kvalitetnih poseta.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

bobrock1

Član broj: 30653
Poruke: 105
*.kalik.net.



+8 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net28.05.2009. u 12:33 - pre 180 meseci
Ne verujem da promena dizajna moze da privuce posetioce. Posetioci dolaze zbog dobrog sadrzaja ili dobre seo optimizacije a dizajn je vazne ali ipak sporedna stvar.

Naravno da dizajn treba menjati na bolje ali to ne povecava posetu vec samo ugodjaj onih koji dodju.

Dobar je predlog za promenu naslovne stranice a vredi razmisliti i o ostalima.

Hvala na komentaru.
Jos predloga?
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
*.yubc.net.

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net29.05.2009. u 08:23 - pre 180 meseci
Dizajn je katastrofa... sadrzaj? npr. reci ti meni ja kao obican korisnik sto bih dolazio na netsrbija kad sve sto me zanima potrazicu na googlu?

znaci ne vidim koja je tema sajta, a ni zasto je takav design...

takodje stranice su tipa prethodne_teme1.html.. prethodne_teme2... i sl. to se tako ne radi :)

ima gresaka na stranicama... i sl.

znaci bez ljutnje.. ali me samo zanima sta bi mene privuklo na sajtu?

pozdrav, Marko


 
Odgovor na temu

bobrock1

Član broj: 30653
Poruke: 105
*.kalik.net.



+8 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net29.05.2009. u 10:56 - pre 180 meseci
Citat:
Marko Cukalac
sadrzaj? npr. reci ti meni ja kao obican korisnik sto bih dolazio na netsrbija kad sve sto me zanima potrazicu na googlu?

Google nema sadrzaj, google je pretrazivac koji vodi na sajtove sa sadrzajem.

Citat:

takodje stranice su tipa prethodne_teme1.html.. prethodne_teme2... i sl. to se tako ne radi :)

Ne razumem. Moze pojasnjenje?

Citat:

ima gresaka na stranicama... i sl.

Tipogrfskih ili na sta si mislio?

Citat:

znaci bez ljutnje.. ali me samo zanima sta bi mene privuklo na sajtu?

Ja sam ovde da slusam druga misljenja i iz tih misljenja nesto da saznam. Naravno da se ne ljutim.

Jos sugestija?
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
212.124.160.*

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net29.05.2009. u 11:23 - pre 180 meseci
1) Kazem koji je sadrzaj sajta netsrbija.net? Portal, sta? Sta mene privlaci na tom sajtu? :)
2) http://netsrbija.net/prethodne_teme1.html, http://netsrbija.net/prethodne_teme2.html... na te linkove sam mislio...
3) gresaka u kodu...
4) ok ;-)

pozdrav, Marko

 
Odgovor na temu

bobrock1

Član broj: 30653
Poruke: 105
*.kalik.net.



+8 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net29.05.2009. u 11:36 - pre 180 meseci
1) slazem se da tu ima problema, nesto cu uciniti, verovatno bi promena teme u pravcu intrigantnijih i siroj masi zabavnijih i zanimljivih tekstova dalo rezutate.
2) i dalje ne znam sta je primedba, na izgled, na donju crtu u linku?
3) popravicu kad povecam svoje znanje :)
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net03.06.2009. u 19:50 - pre 180 meseci
Citat:
Marko Cukalac: 1) Kazem koji je sadrzaj sajta netsrbija.net? Portal, sta? Sta mene privlaci na tom sajtu? :)


Meni se cini da je to neka internet svastara. Nista novo i nista za cudjenje ili osudu. Verovatno neces otici direktno na sajt (kao sto ides na neki tematski odredjeniji sajt) ali u teoriji postoji dobra sansa da ipak dodjes preko pretrazivaca za razne kljucne reci.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
77.237.107.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net04.06.2009. u 12:06 - pre 180 meseci
Citat:
Ne verujem da promena dizajna moze da privuce posetioce. Posetioci dolaze zbog dobrog sadrzaja ili dobre seo optimizacije a dizajn je vazne ali ipak sporedna stvar.

Naravno da dizajn treba menjati na bolje ali to ne povecava posetu vec samo ugodjaj onih koji dodju.

Kada sajt nude sadrzaje koje ne mozes da nadjes na drugom mestu onda dizajn stvarno igra malu ulogu ali kad nudis svakave sadrzaje koji se mogu naci da gomili drugih portala onda je sve jako bitno pa i dizajn.

Dizajn sam po sebi nece privuci posetioce ali moze mnogo pomoci da sajt bude prepoznatljiv i lakse zapamcen da se novi posetioc seti sajta i vrati se na njega. Stalni posetioci su mnogo vazniji od slucajnih.

Ako ti sadrzaji dobro idu a dizajn ne onda probaj napraviti neki sajt koji nudi sadrzaje kojih slabo ima...
 
Odgovor na temu

bobrock1

Član broj: 30653
Poruke: 105
*.kalik.net.



+8 Profil

icon Re: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net05.06.2009. u 09:54 - pre 180 meseci
Citat:
Stranger2 
Ako ti sadrzaji dobro idu a dizajn ne onda probaj napraviti neki sajt koji nudi sadrzaje kojih slabo ima...


Ili jos bolje, da nadjem nekog da mi uradi dizajn :)
Bice, polako.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: sta mislite o sajtu www.netsrbija.net

[ Pregleda: 3355 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.