Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zanimljiv DIVX problem sa titlovima

[es] :: Video kompresija :: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima

[ Pregleda: 3880 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Zanimljiv DIVX problem sa titlovima14.12.2003. u 22:47 - pre 247 meseci
Imam DVD/DIVX player Techwood TK 24SLV i jedan problem. Naime, kada pustim neki DIVX film sve radi super, ali su titlovi malo zeznuti, tacnije kao kada na racunaru ne ukljucite Central Europe ili Western, znaci nasa slova su zeznuta. Kako ovo da resim? Stavio sam najnoviji firmware na njega. Probao sam i da konvertujem fontove u VoBSub programu, ali ni to ne pomaze (Samo sam u fontovima stavio na Central Europe i sacuvao kao .srt). Sta da radim? Zna li neko resenje? Hvala unapred i pozdrav svima.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Homer Simpson

Član broj: 15004
Poruke: 156
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima16.12.2003. u 14:56 - pre 246 meseci
Pa koristi standardne divix playere,
kakva korist od toga sto imas kad se samo mucis.
Probaj, BSPlayer, mv2player, Radlight...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima16.12.2003. u 16:20 - pre 246 meseci
Citat:
Homer Simpson:
Pa koristi standardne divix playere,
kakva korist od toga sto imas kad se samo mucis.
Probaj, BSPlayer, mv2player, Radlight...

Pa ne, to je portabl DVD/DIVX player, ne za racunar. Kucni. Znas na sta mislim?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

sabotin
sabotin bojan
beltinci

Član broj: 2416
Poruke: 5
195.246.29.*

Sajt: http.//www.myfreehos.com/..


Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima16.12.2003. u 19:55 - pre 246 meseci
Softver od playera ne podržava subtitla ščžčš!!! Možda dođe ova softverska podrška kasnije - ili nikad.
sabotin
 
Odgovor na temu

Homer Simpson

Član broj: 15004
Poruke: 156
*.vdial.verat.net



Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima16.12.2003. u 23:05 - pre 246 meseci
Ako moze da pusta ta slova u DVD-u vjerovatno moze i u Divix-u.
Pogledaj u uputstvu ili na sajtu, podrsku....
Probaj sa nekim drugim subtitle konverterom
MicroDVD ima neki al ja nisam sa tim radio .

A koliko te kostala ta "sprava" :)) ?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima17.12.2003. u 01:40 - pre 246 meseci
Citat:
Homer Simpson:
A koliko te kostala ta "sprava" :)) ?

Kostala me je 100 Eura! Ali u Italiji. I to je sve nestalo za 5 minuta!! Dal je bila neka rasprodaja ili sta, ne znam.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ieent.net



+1 Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima18.12.2003. u 11:28 - pre 246 meseci
DVD ne "pusta" titl, u pitanju su vec gotove slike koje se lepe pa tu nema nikakvog kodnog rasporeda i slicnih stvari. DivX sam "crta" slova, znaci mora da u firmware uredjaja ugrade kodnu podrsku za nasa slova. Znaci dok proizvodjac ne izda novi firmware, ostaje tioda manuelno prepravis nasa slova u slova bez kvacica.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima18.12.2003. u 19:30 - pre 246 meseci
Citat:
indicator1:
...ostaje tioda manuelno prepravis nasa slova u slova bez kvacica.

Pa dobro, nema frke. Samo mi reci koji program za to sluzi. Skinuo sam neki VobSub, ali on nije pomogao. Jel ima neki drugi?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

indicator1
BGD

Član broj: 4248
Poruke: 533
*.ieent.net



+1 Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima19.12.2003. u 07:58 - pre 246 meseci
Vecina subtitlova su text fajlovi, otvori ih u notepadu i prepravi sta hoces. Pazi da ne cackas cifre, to su frejmovi koji kazuju koji ce titl kada da se ispise na ekranu. Ako ne uspes imas Subtitle Workshop, sa njim moze i jos dosta drugih stvari da se odradi.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima19.12.2003. u 11:41 - pre 246 meseci
Ma skinucu taj Subtitle Workshop. Ko da prepravlja titl za ceo film, i to ne jedan. Hvala puno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Zanimljiv DIVX problem sa titlovima

[ Pregleda: 3880 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.