Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

25% niza cena mesecne preptlate u vipu?

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7731 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 09:38 - pre 178 meseci
Kako sam nezvanicni saznao, da od danas, ko sklopi ugovor u vipu bez telefona, ima mogucnost da aktivira 25% nizu cenu mesecne preptlate. Ugovor se vezuje na 24 meseca. odlicna stvar za onog kome ne treba telefon.

Ovako bi to trebalo da izgleda, kako sam ja racunao

Mesečna pretplata-------------------------Sa 25% popusta

Postpaid 60 350 din------------------------263 din
Postpaid 150 600 din------------------------450 din
Postpaid 350 1000 din-----------------------750 din
Postpaid 900 2000 din-----------------------1500 din
Postpaid 1800 3000 din-----------------------2250 din

 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 12:05 - pre 178 meseci
Znači ono što smo pisali, bar je nekome vredelo...
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.89.*



+52 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 13:14 - pre 178 meseci
Kada i cene budu vezivali na 24 meseca, onda cemo moci da pricamo. Vip je od ranije poznat po ad-hoc promenama cena o kojima se cak ni ne trudi da obavesti svoje korisnike:

http://www.elitesecurity.org/t...ompletan-tajni-cenovnik-usluga

Ova najava je cisto zamajavanje potencijalnih korisnika i pokusaj da se sto jeftinije (bez investiranja u telefone, ali ipak uz ugovorne obaveze i nize iznose pretplata koje se naravno mogu menjati za vreme trajanja ugovora) dodje do sigurnih korisnika tj. izvora prihoda u naredne dve godine.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 17:00 - pre 178 meseci
Davore, vidi se da je sve za Vas cista prevara, jer sto i navikli, jer ste veroavtno bili dosta puta prevareni i ocigledno da nemate poverenja ni u sta novo, pa cak i da je dzabe, a tako ce te lose proci u zivotu.

Ko ce ponuditi 350 min 350 sms i 350 mb prenosa podataka za 750 din mesecno???

Sjajna stvar. Ja cu telefon da koristim, te cu da koristim. Da li ce me vezati 2 ili 22 godine, nebitna mi je stavka. Opet je vip pokazao da ima bolju ideju i ponudu od ostala dva operatera.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.89.*



+52 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 18:26 - pre 178 meseci
Citat:
MaxM: Davore, vidi se da je sve za Vas cista prevara, jer sto i navikli, jer ste veroavtno bili dosta puta prevareni i ocigledno da nemate poverenja ni u sta novo, pa cak i da je dzabe, a tako ce te lose proci u zivotu.

Ovo je klasican pokusaj diskreditovanja sagovornika izvlacenjem totalno besmislenih zakljucaka o licnosti, mimo teme i logike, poznat kao ad hominem. Gluposti.

Citat:
MaxM: Ko ce ponuditi 350 min 350 sms i 350 mb prenosa podataka za 750 din mesecno???

Sjajna stvar. Ja cu telefon da koristim, te cu da koristim. Da li ce me vezati 2 ili 22 godine, nebitna mi je stavka. Opet je vip pokazao da ima bolju ideju i ponudu od ostala dva operatera.

Ko garantuje da ce cene ostati na istom nivou do isteka ugovorne obaveze?
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 22:28 - pre 178 meseci
Pored ne dostataka koje ima vip tarifni sistem, ovo je dobra ideja, i videcete odgovor konkurencije naj dalje u septembru.

Sto se tice novih tarifa jedina je mana to sto se vip minuti ne trose uporedo nego posle nacionalnih minuta!!!!


[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 05.08.2009. u 01:49 GMT+1]
zzviktor
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 22:52 - pre 178 meseci
zzviktore, pa gde si? Konacno se i ti oglasi

zezam se naravno, Nego sta ti se desava sa postovima? Sto ovoliko txt ispod svakog odgovora?
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?04.08.2009. u 22:59 - pre 178 meseci
U redu je davore, vec smo utvrdili da vladate znanjem o ponasanju ljudi i to ne treba dovoditi u pitanje, ali se i ti ne izdvajas od one grupe ljudi, koji u napred se osecaju prevareni, e to su gluposti, kako Vi kazete.

A samo potpisivanje ugovora garantuje, a vip nije menjao cene kod postpaida, nego je verovatno korigovao tarife, usled poreza od 10%. Ja sam jos na staroj tarifi i sve je isto od potpisivanja ugovora, plus tih 10 %.

Kad je zzviktor rekao da je ovo dobra ideja, onda sigurno jeste i mozemo konacno temu pod lock.

[Ovu poruku je menjao MaxM dana 05.08.2009. u 00:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
89.110.198.*

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 00:24 - pre 178 meseci
Postovani mislim da su ovde iznete po prilicne ne tacnosti od strane nekih korisnika. Naime mislim da je pogresno tvrditi da vip menja uslove, jer oni nisu ukinuli stare tarife za korisnike koji su na njima, vec su one ukinute za buduce korisnike. Da li ce vip poceti da nas zavlaci kao telenor i mt:s nasilnom promenom uslova za post paid videcemo!!!!

Ma maxm javio bih se i ranije nego imam problema sa odgovorima preko maila!!!!

zzviktor
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 07:54 - pre 178 meseci
Gde je 263 dinara tu je i 350. Nego daj ti meni više minuta i poruka za iste pare koje dajem sada.
Po ovom pitanju postoje dve grupe korisnika. Oni koji su zadovoljni minutažom u okviru paketa koji trenutno imaju i lepo bi im palo pojeftinjenje i oni koji ponekad prebace minutažu a sledeći paket po ceni im ne bi odgovarao.

E, za ovu drugu grupu korisnika treba da postoji opcija da dobiju više minuta i poruka uz ugovornu obavezu. Kažem, meni pojeftinjenje od tih 25% ne bi značilo toliko da se odreknem izbora operatera i tarifa u naredne dve godine. Nije to malo vremena.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 08:42 - pre 178 meseci
Citat:
E, za ovu drugu grupu korisnika treba da postoji opcija da dobiju više minuta i poruka uz ugovornu obavezu. Kažem, meni pojeftinjenje od tih 25% ne bi značilo toliko da se odreknem izbora operatera i tarifa u naredne dve godine. Nije to malo vremena.



Ali ti ces da koristis telefon, te ces da koristis naredne dve godine i samim tim dobijas vise minuta za razgovor, ako racunas iznos do mesecne preplate. Ja ne mogu da verujem koliko je vas pogodilo ovo snizenje cena, pa mislim dsu snizili 50%, opet vam ne bi valjalo, al sta da se radi ima na svakakvih

Drugo ne vidim da neki operater daje duple minute za svoju mrezu i da je povecao minute i dodao megabajte od 1000 mesecne pretplate pa navise? Pa kud ces vise minuta i prenosa podataka i jos 25% niza mesecna pretplata. Ja lepo napisa jednom, covek da prst, vi bi ste celu saku
 
Odgovor na temu

svetozar
Novi Sad

Član broj: 996
Poruke: 447
93.86.35.*



+4 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 09:57 - pre 178 meseci
Ovo dobro zvuči, sniženje od 25%, ali vezivati se ugovorom na dve godine... To već u današnjim uslovima nebih radio.
Naročito ne kada znamo da će tu negde od proleća sledeće godine krenuti MPN (priča ide oko marta, ali mi uvek probijamo rokove...), i da je za očekivati da će onda krenuti neka mala ofanziva operatera za korisnike. Nešto slično kao kada je najavljen dolazak Vip-a kao trećeg operatera (tada je mt:s uveo mix pakete, Telenor prenesi...).
A što se tiče:
Citat:
zzviktor:Da li ce vip poceti da nas zavlaci kao telenor i mt:s nasilnom promenom uslova za post paid videcemo!!!!

neverujem Vip-u narodičo ne posle onoga što su uradili prepaid korisnicima.
Kakva bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju...
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 09:58 - pre 178 meseci
Citat:
Ja lepo napisa jednom, covek da prst, vi bi ste celu saku

Ono što sam napisao je bila generalna observacija. Ja vip neću da koristim pa neću (sa ovakvom ponudom). Što bi rekli: meni ni iz džepa ni u džep.

Koliko minuta više možeš da dobiješ za 90 dinara koje uštediš? Deset? Petnaest? Čim se izađe iz minuta u okviru pretplate, njihova cena je mnogo veća. Ako ću da se prodam, neka to bude za poštene pare
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 10:12 - pre 178 meseci
Citat:
Koliko minuta više možeš da dobiješ za 90 dinara koje uštediš? Deset? Petnaest?


Vise, nego kod telenora i mts a od kojih sam pobegao glavom bez obzira

Citat:
Čim se izađe iz minuta u okviru pretplate, njihova cena je mnogo veća. Ako ću da se prodam, neka to bude za poštene pare


Zapravo kod ostalih je ista situacija, ako ne i gora. npr kod telenora se jedino ralzliluje uspostava poziva koja je jeftinija za 70 para. Tako da opet po meni vip ispada napovoljniji, jer daje najvise minuta i bolju cenu nakon potrosenih minuta.
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 10:35 - pre 178 meseci
Još da daje i prenošenje pa da pričamo. Uspostava je za 1.8 dinara skuplja a ne za 70 para.

Ne verujem da je implementacija prebacivanja kredita sa pripejda toliko komplikovana koliko ne postoji volja da se to učini dostupnim. Do nekih boljih vremena...
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.telenor.co.yu.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 10:39 - pre 178 meseci
Citat:
MaxM: Zapravo kod ostalih je ista situacija, ako ne i gora. npr kod telenora se jedino ralzliluje uspostava poziva koja je jeftinija za 70 para. Tako da opet po meni vip ispada napovoljniji, jer daje najvise minuta i bolju cenu nakon potrosenih minuta.


To mozes da pricas za stare pakete bez interneta i bez "duplo vise besplatnih minuta!!!" (kolko mi ovo "duplo vise minuta" ide na zivce, neverovatna stvar!). Ako me neko ubedi da je 500 din = 600 din, da je bolje za 600din dobiti 150min sa obracunom 60+30 od toga da za 500 din dobijem 150 minuta sa obracunom 60+1 i mogucnoscu prenosenja, i da mi nakon prekoracenih poziva cena za prvi minut bude manja za tacno 1 dinar... Ako me neko ubedi da je to "za moje dobro", onda svaka cast!

Za pretplate od 1000 i vise dinara, samo postujem megabajte, ali je opet veliki minus uzasno mala pokrivenost 3G signalom... EDGE jeste ok za surf na telefonu, ali 3G/HSDPA mreza je nesto mnogo mnogo bolje... MaxM, mozda ti zivis u Beogradu, pa ti nije bitno, ali ja zivim u Pirotu, i studiram u Nisu i vrlo mi je bitno gde koji operater ima 3G pokrivenost. A i vrlo je bitno kad putujete.

Ponuda 750din za 350min+350SMS/MMS+350MB je zanimljiva, ali ko zna sta ce biti za godinu ili dve...

* Sve cene su bez dazbina (PDV i PUMT)
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 10:50 - pre 178 meseci
Slobodane, nisam iz Bg, ali tamo gde sam ja, koristim EDGE prenos podataka. Na biznis paketu, koji koristim kod vipa, imam 2800mb prenosa podataka mesecno i surf i youtube rade savrseno. Sto se tice menjanja tarife, kada te neko veze ugovorom, moze samo da promeni cenu na nivou drzave, tj kao sto su 0vih 10 % doprineli za povecanje. A ne znam zasto ti ovo duplo bode oci, kad ni jedan operater ne daje bonus minute ka svojoj mrezi? To je za mene, cija je devojka na vipu, idealno na primer. Jedna od osoba na koju najvise trosim minuta. Kada ispucam 1800 min ka svim mrezama, ostaje mi prema njoj i bilo kom vip broju jos 1800 minuta, malo li je moras priznati.

Niko ne garantuje da telenor i mts nece menjati cene u nareddnih godinu ili dve.
 
Odgovor na temu

esacer

Član broj: 229536
Poruke: 8
212.200.34.*



Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 12:10 - pre 178 meseci
Malopre sam pitao lokalnog zastupnika VIP (leskovac) i on jos nije obavesten o ovom popustu.Mislim da je ova ponuda ok i odmah sam hteo da potpisem ugovor ali izgleda da je jos rano...
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 12:20 - pre 178 meseci
Ne znam da li si bio bas u vipovoj radnji, ili kod dilera, ja bio juce i rekose da je krenulo od juce to. Moram da sacekam da prodje jos 3 meseca, jer nakon 6 meseci mogu da dodam jos jednu ugovornu obavezu na svoje ime, kao fizicko lice. Proveri ti to jos jednom.
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?05.08.2009. u 12:46 - pre 178 meseci
25% jeftinije nije ništa u odnosu na 100% prenošenja minuta, stanja koje se
ažurira za dvadeset sekundi, SMS Notifikacije kada dobijem mail, internet
tarifnih dodataka na prepaidu, cena SMs-a od 1,28 dinara...
Posle svega, svaka čast Vipu na ovome, oni smišljaju dobre žvake kako da
vežu postpaid korisnike dok im prepaid korisnici bacaju kartice u smeće
nezadovoljni time što im Vip ne pruža elementarnu uslugu preusmeravanja
poziva i samostalnog upravljanja govornom poštom.
Kada budete pogledali Vip Makedonija i Vip Hrvatska, shvatićete zašto sam
ovoliko ogorčen. Vip u gore pomenutim zemljama ima usluge od kojih ovde nema
ni traga ni glasa, a kamo li pomena.
Šta smo mi za njih ovde?
Ovce, retardi, stoka, pa ono, dajte ljudima da zovu, cena nacionalnog SMS-a
preko tri ipo dinara ostale usluge tim Srbima nisu potrebne?
Šta su za njih Srbi?
Svaka čast, Vip ima savršen Call centar sa zapadnjačkijm manirima i
veštačkim smeškanjem u svakoj prilici, vrate ti kredit ako se nešto dogodi
njihovom greškom, pljunu po koji MB za net po nekad, imaju savršen kvalitet
glasa na svojim baznim stanicama koji se može meriti sa fiksnom telefonijom.
Ali od usluga, tarifa na prepaidu, ništa.
Ja sam bre kupio broj u prvih 50000 korisnika, prvog dana otvaranja
prodajnog mesta, 11.06.2007. u Beogradu, jedan od prvih koji je čekao
aktivaciju, i dobro, sad da ih čovek pita, šta ja to kao njihov jedan od
prvih vernih korisnika imam?
Silom izmenjenu tarifu na prepaidu koju ni lud nebi koristio, promociju
"Začaran krug" i to je sve.
Kredit se i posle dv godine proverava zastarelom flash SMS tehnologijom,
koja u slučaju nekog većeg opterećenja ne radi.
Onda pozovem govorni automat, koji opet u slučaju nekog većeg opterećenja
kaže:
"Izvinite, ova usluga trenutno nije dostupna..."
Toliko sam verovao u njih po njihovom dolasku, računao sam, oni su treći
operater, moraju da se bore, a oni, za šta se oni bore da ih čovek sad ovako
pita?
Ako im je za utehu, nisu gori od MTS:a
Vip je svoj vrhunac imao onda kada je dao hiljadu poruka u nacionalnom
saobraćaju.
Sve posle toga je ništa, jedna ista promocija koja se kopira.
Telenor je bar od svog dolaska puno toga i uveo i promenio, a i stalno mi
daju nekakve atraktivnije promocije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: 25% niza cena mesecne preptlate u vipu?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7731 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.