Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!

elitemadzone.org :: MadZone :: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 16859 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.opera-mini.net.



+5251 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!14.07.2016. u 18:19 - pre 93 meseci
Upravo pravi odgovor je dao Somborac,

Citat:
Prema izveštajima, Mansur je u zatvoru promenio način razmišljanja, naučio engleski i završio kurseve potrebne da dobije diplomu srednje škole. Preneti su i delovi pisama koja je slao svojim zastupnicima u kojima hvali američku kulturu. Osim Tejlor Svift, Šakire i „Igre prestola“, ljubitelj je filmova Kristofera Nolana i lika i dela Martina Lutera Kinga.


Nesto se ne osecam ugrozen, mozda neki zaposleni po javnim preduzecima, bice ozbiljno kvalifikovan za Srbiju...

Ima sve predispozicije da nastavi ubrzano skolovanje...

P.S.
Prilicno mi smeta malogradjanska histerija, na sta je Srbija spala, da se kriju od pomracenja Sunca, da se prihvata terminologija jedne modifikovane nadzakonske organizacije nazvane CIA, i pride da se tim bulaznjenjima veruje beskonacno, a jos mije losije kada vidim eminentne nazovi politicare, koji sa perverznim zadovoljstvom uzgajaju primitivizam i podgrevaju histeriju, ne bi li opstali iznad plebsa..
Gde nestade multikulturalnost, gde nestade domace vaspitanje...da se nisu procitale cijine kvalifikacije, niti bi se imalo pojma ko su dva stranca, niti bi se obracala paznja, niti bi se razvijale isprazne diskusije..

Pa sto migranti ne "siluju" po Srbiji, vec na nekim lokacijama svojih odredista...ili je i ta prica u necijem interesu...
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!14.07.2016. u 23:59 - pre 93 meseci
Ne znam kako će se provesti ova dvojica ukoliko budu oslobodjeni i pokušaju da se uklope u naše društvo. U moje mesto je došao jedan Alžirac, oženio se sa lokalnom starijom ženom. Deo meštana misli da je došao kao izvidjać za ID. Drugi deo mu ne veruje i ostavlja to kao mogućnost. Jako mali broj ga vidi bez tih sočiva terorizma koja su nam svima na silu stavljena. I ja imam problem da se otarasim predrasuda.

E sad, to je čovek za čije predhodno ponašanje nema nikakvih loših indicija, a ljudi ga opet osudjuju. Kako će proći ovi za koje se sumlja da su povezani sa terorizmom?
Ne znam, ali ne bih bio u njihovaj koži.

Ne znam da li su krivi, ali ne mogu da dokažu ili su ipak imali neke veza, ali ne dovoljno za osudu ili su možda potpuno nevini. Malo me buni to što ih nisu vratili u zemlju gde su ih pokupili.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.opera-mini.net.



+5251 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!15.07.2016. u 06:41 - pre 93 meseci
Misljenje mase u Srbiji je jako sumnjivo, po pitanju razuma i logike. Pretezno zbog sebicnosti, alavosti i deformisanog morala. Za sta postoje svakodnevni dokazi..

Cuti se o mnogo ozbiljnijim stvarima vezanim za zajednicu, ali se zato divno raspreda o nebitnim stvarima.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!15.07.2016. u 12:06 - pre 93 meseci
Izgleda da nam je u genima ta osobina guranja stvari pod tepih i gledanja u komšijsko dvorište dok svoje ne vidimo. Ne znam, nisam živeo u drugim društvima pa da mogu tačno da poredim.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
87.116.189.*

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!15.07.2016. u 12:15 - pre 93 meseci
dusanboss

Ispravno je "sumnja" a ne "sumlja".
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
*.adsl.eunet.rs.



+370 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!15.07.2016. u 12:40 - pre 93 meseci
O kakvom suđenju se priča?
Ova dvojica mudžahedina su slobodni građani Republike Srbije.
Sada sledi državljanstvo, diploma, službena kola...
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!15.07.2016. u 12:56 - pre 93 meseci
Ne verujem da su ustanju bilo šta da urade. Biće pod lupom kako bezbednosnih služba tako i raje.

Ko zna šta im je uradjeno u gitmou. Moguće da so obradjeni nekim MK ultra 2000 programom.

Ispiranje mozga je veoma realno i funkcioniše. Pogotovo ako neko može da radi sa tobom šta hoće 24h na dan 15 godina.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!22.02.2017. u 17:18 - pre 86 meseci
Kad je i u Gvantanamu bolje nego u Srbiji

http://www.blic.rs/vesti/svet/...ego-u-gvantanamu-video/n46ctyv
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!22.02.2017. u 19:10 - pre 86 meseci
nije njemu Srbija losa nego mu je Nemacka bolja...
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!22.02.2017. u 19:30 - pre 86 meseci

Pa da... U Nemacku je stigao i Kurta i Murta, a on se toliko skolovao u alkaidi, trudio, dokazivao, pa cak i robijao,...i sve to da bi na kraju zavrsio u Srbiji, bez mogucnosti da pokaze svoje "vestine"...Bezvezeeee!
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!28.02.2018. u 20:46 - pre 74 meseci
Al nas nahvali ovaj. https://www.youtube.com/watch?...ontinue=2034&v=x-v3oH3YRDw

Jel zna neko šta bi sa ovom dvojicom? Jel ovaj još kod nas? Jel onaj drugi uopšte dolazio?
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!28.02.2018. u 22:42 - pre 74 meseci

Ako nisu otisli u Legiju...ja ne bih znao...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zatvorenici iz Gvantanama stižu u Zabelu!

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 16859 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.