Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postpejd zvanično važi kad se potpiše ugovor ili aktivira kartica?

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Postpejd zvanično važi kad se potpiše ugovor ili aktivira kartica?

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Postpejd zvanično važi kad se potpiše ugovor ili aktivira kartica?24.08.2009. u 03:52 - pre 178 meseci
Jedno administrativno pitanje vezano za MTS postpejd ugovore.

Ako se ugovor zaključi 10. u mesecu, a kartica se aktivira 20. u mesecu, da li zapravo plaćam pretplatu za dane kada je kartica bila aktivnca (10 dana) ili za period od potpisa ugovora (20 dana)?

I konkreno pitanje: želim da sklopim ugovor u okviru kampanje Mobilni kao fixni koja traje do 31.avg za moj fixni broj. Međutim, to mi ne odgovara, jer već imam postpaid na ugovornoj obavezi, a ova kampanja Mobilni kao fixni mnogo je primamljiva. :)

Ako bih 31.avg u 18h zaključio uvovor na god dana u sklopu Mobilni kao fixni, kartica bi bila aktivirana tek u septembru.

Da li to znači da:
- ne bih dobio račun za avgust?
- da li bi mi se avgust ili septembar računali kao "prvi mesec korišćenja", jer kampanja traje 12 meseci?

Ne želim propustim mesec (u kampanji je cena svih tarifa 50% niža, zato mi je bitan svaki mesec, ne bih da "potrošim avgust" ako zaključim 31.avg - sve zavisi kako oni gledaju početak korišćenja - od potpisivanja ugovora ili same aktivacije kartice).

Ako bih potpisao 31.avg u 18h, da li bih počev od septembra imao još 12 ili 11 meseci za korišćenje kampanje?

Hvala! :)

[Ovu poruku je menjao owim dana 24.08.2009. u 05:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Postpejd zvanično važi kad se potpiše ugovor ili aktivira kartica?24.08.2009. u 18:59 - pre 178 meseci
^ Zvanicno: od trena kada se aktivira kartica! Dobra vest.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Postpejd zvanično važi kad se potpiše ugovor ili aktivira kartica?

[ Pregleda: 2171 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.