Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc..muzicka skripta problem oko searcha u zavisnosti od hosta ... pomoc

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: pomoc..muzicka skripta problem oko searcha u zavisnosti od hosta ... pomoc

[ Pregleda: 1593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzenisdemic
Tutin

Član broj: 167661
Poruke: 21
93.87.165.*

Sajt: www.tutinburg.org


Profil

icon pomoc..muzicka skripta problem oko searcha u zavisnosti od hosta ... pomoc29.08.2009. u 21:29 - pre 178 meseci
Nasao sam jednu free skriptu i sad sredio sam je na local host i tu radi sve extra ... ali sad imam problem oko searcha kada ubacim na web host...

Ubacio sam prvo na freehost www.dzenisprevod.freehostia.com/index.php i tu kada upises ime nekog pevaca , npr nikola rokvic kaze da nema rezultata ...

onda sam uzeo i ubacio na host koji je kupljen http://tutinburg.org/mmm/index.php tu isto npr upises nikola rokvic ... ono izbaci po neke pesme ali nece sve kako treba... jer ova skripta vuce pesme sa 4shared,hypster,tagoo,playlist ....

Na lokal host rade svi ovi izvori 4shared,hypster,tagoo,playlist .... , na free host nece ni jedan , na kupljeni host po neki hoce ... :S:S: da li neko zna u cemu je problem ?

 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.



+303 Profil

icon Re: pomoc..muzicka skripta problem oko searcha u zavisnosti od hosta ... pomoc29.08.2009. u 22:25 - pre 178 meseci
Na razlicitim serverima su iskljucene razlicite php funkcije zbog sigurnosnih razloga. Ja sam na kompu napravio skriptu koja koristi get_file_content() i postavio je na freehostia.com i ona naravno nije radila jer na tom serveru ta funkcija zabranjena... Verovatno je to problem...
 
Odgovor na temu

dzenisdemic
Tutin

Član broj: 167661
Poruke: 21
93.87.165.*

Sajt: www.tutinburg.org


Profil

icon Re: pomoc..muzicka skripta problem oko searcha u zavisnosti od hosta ... pomoc29.08.2009. u 23:30 - pre 178 meseci
aha pa dobro imam ja pored freehostie i ovaj kupljeni (UNIX paket) host ali i tu bas ne rade svi ovi izvori ... mozda treba windows paket onaj ne znam ni sam ako zna neko nek pomogne :D
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: PHP za početnike :: pomoc..muzicka skripta problem oko searcha u zavisnosti od hosta ... pomoc

[ Pregleda: 1593 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.