Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć

[ Pregleda: 4502 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sdgnena85
Nemanja Obradovic

Član broj: 77511
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 287844445


Profil

icon Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 09:21 - pre 176 meseci
Imam i ja jedno delikatno pitanje šta se tiče kazne u BG-u/SR!
Trenutno radim praksu u nemačkoj privrednoj komori pa sam pozajmio automobil od prijatelja da odem na posao!
Zaboravio sam bukvalno od količine posla da produžim parking, tako da me sačekala kazna kad sam krenuo kući.
Kakva je procedura ako ne platim kaznu?
Jel se šalje njemu u Nemačku ili propada?tražio sam odgovor po nekoliko foruma,međutim ništa!Samo sam našao informaciju da verovatno PROPADA jer nasi organi to ne šalju u nemačku!

Bilo bi super ako bi mi neko pomogao,i nemoj te molim vas da mi šaljete moralne apele,zašto nebi platio kaznu i tkd!

Hvala vam unapred
nena
 
Odgovor na temu

sdgnena85
Nemanja Obradovic

Član broj: 77511
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 287844445


Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 09:24 - pre 176 meseci
ovo sam samo nasao!
pitanje je sad da li je istinuto ili samo žele da uplaše ljude??

http://www.mondo.rs/news/vesti/text.php?vest=144349
nena
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.teletrader.com.



+10246 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 10:19 - pre 176 meseci
Verovatno se ništa neće dogoditi, ako kaznu potpuno ignorieš. Štaviše, ima jedna duuuuuuuuuuuugačka tema na forumu koja tretira tu problematiku.


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

sdgnena85
Nemanja Obradovic

Član broj: 77511
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 287844445


Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 10:40 - pre 176 meseci
to sam i ja predpostavljao,nadam se da smo u pravu :)

ako nismo..onda ce biti veoma veäa kazna ako mu stvaro posalju u nemacku.
mozes li mi reci gde je ta tematikA???
nena
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.teletrader.com.



+10246 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 11:08 - pre 176 meseci
http://www.elitemadzone.org/t3...aznu-parking-servisu-posledice
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 11:14 - pre 176 meseci
Pazi ovako,

Mozes da se pozoves na reciprocitet - i nasi ljudi sa SR tablama to isto rade kad odu tamo, ne placaju kazne :)

99% sansa je da se nece nista desiti, vrlo verovatno kazna nece ni stici do vlasnika auta. Cak i ako dodje do vlasnika auta, on uvek moze da je ignorise posto ne postoji sporazum za naplatu tih kazni izmedju Srbije i DE (i obrnuto) :)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.84.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 11:16 - pre 176 meseci
plati im kaznu, zašto da razmišljaš uopšte...
Moguće da postoji šansa da ga na granici maltretiraju ako provere tablice i pojavi im se da ima neplaćeni parking(znam da je tako bilo ako u Mađarskoj sa našim tablama ne platiš parking, na izlasku - ili sledećem ulasku u Mađarsku ti ne daju da uđeš dok ne platiš kaznu)

Sad ne znam da li je i kod nas takva fora, ali ja se ne bih zbog 1700 dinara igrao sa tim.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.teletrader.com.



+10246 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 11:19 - pre 176 meseci
Da sam ja dobio "doplatnu kartu" od 1.700,00 din za moja kola - ja bih se zajebavao sa Parking-servisom, gradom, državom ...

1. Ali, da sam to uradio parkirajući kola prijatelja, sa stranim tablama, platio bih tih 18 ojra, čisto da izbegnem i teoretsku mogućnost da ga neko na granici "apsi" ili ne pusti da prođe a on krenuo da se vidi sa porodicom na par dana. A ti - razmisli šta ti valja činiti.

2. Mi Srbi se kući kur*imo, tumačimo zakone, psujemo na nenarodni rešim, korupciju, političare i slično. Šta bi radio da si u Nemačkoj, i da ti je neko nalepio tiket zbog neplaćenog parkinga ? Šta bi ti da tvoj ortak uradi koji je tog dana vozio tvoja kola po Frankfurtu, sa srpskim tablica i nije platio parking i dobio tiket ? jel bi ti da on mudruje i preganja se sa Frankfurtskim parking servisom ili bi ti da on plati taj fuckin tiket ?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

yotsa
Jovan Popović
Beograd

Član broj: 60671
Poruke: 221
79.101.128.*



+1 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 11:34 - pre 176 meseci
Citat:
etjen:
plati im kaznu, zašto da razmišljaš uopšte...
Moguće da postoji šansa da ga na granici maltretiraju ako provere tablice i pojavi im se da ima neplaćeni parking(znam da je tako bilo ako u Mađarskoj sa našim tablama ne platiš parking, na izlasku - ili sledećem ulasku u Mađarsku ti ne daju da uđeš dok ne platiš kaznu)

Sad ne znam da li je i kod nas takva fora, ali ja se ne bih zbog 1700 dinara igrao sa tim.


Ne postoji saradnja parking servisa u bilo kom gradu i milicije na graničnim prelazima, tako da ne mogu da te na granici diraju. Mađari imaju saradnju i to je drugo.

Pošto si doplatnu kartu dobio zbog prekoračenja dužine a ne zbog neplaćanja velika verovatnoća je da neće pokretati proces, pogotovu ako je to prva doplatna karta koja je vezana za to vozilo.
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.225.*



+1 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć22.09.2009. u 12:19 - pre 176 meseci
Citat:
sdgnena85: Imam i ja jedno delikatno pitanje šta se tiče kazne u BG-u/SR!
Trenutno radim praksu u nemačkoj privrednoj komori pa sam pozajmio automobil od prijatelja da odem na posao!
Zaboravio sam bukvalno od količine posla da produžim parking, tako da me sačekala kazna kad sam krenuo kući.
Kakva je procedura ako ne platim kaznu?
Jel se šalje njemu u Nemačku ili propada?tražio sam odgovor po nekoliko foruma,međutim ništa!Samo sam našao informaciju da verovatno PROPADA jer nasi organi to ne šalju u nemačku!

Bilo bi super ako bi mi neko pomogao,i nemoj te molim vas da mi šaljete moralne apele,zašto nebi platio kaznu i tkd!

Hvala vam unapred


Zaboravi/baci/pocepaj "kaznu", ne mogu ti nista. 100% provereno
 
Odgovor na temu

rinenad

Član broj: 212560
Poruke: 305
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć26.09.2009. u 20:13 - pre 176 meseci
Nista se neće desiti. Pomozi sirotu sebi na sramotu...kazu ljudi...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kazna od 1.700 dinara u III zoni, nemačke table.molim za pomoć

[ Pregleda: 4502 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.