Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Početni kurs nemačkog jezika - gde, šta, vaše preporuke?

[es] :: Vodič za učenje :: Početni kurs nemačkog jezika - gde, šta, vaše preporuke?

[ Pregleda: 9651 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nemanja Radojevic
Beograd-Mladenovac

Član broj: 38374
Poruke: 97
93.86.220.*

ICQ: 252629386
Sajt: www.prohib.com


Profil

icon Početni kurs nemačkog jezika - gde, šta, vaše preporuke?03.10.2009. u 15:56 - pre 176 meseci
Krenuo bih sa učenjem nemačkog jezika u Beogradu, A1 nivo, pa bih vas molio za malu pomoć.
Zanima me koja je najbolja i najkvalitetnija škola stranih jezika za početnike? Ako neko ima neka iskustva neka ih napiše.

Hvala!
 
Odgovor na temu

OSKAR80
Dusan Grcic
Masinski Inzenjer
Beograd

Član broj: 237094
Poruke: 1
*.dial.eunet.rs.



Profil

icon Re: Početni kurs nemačkog jezika - gde, šta, vaše preporuke?24.10.2009. u 00:52 - pre 175 meseci
Najbolja i najkvalitetnija škola stranih jezika za nemacki, ali ujedno i jedina ovlascena da izdaje
Geteove sertifikate (zvanicno propisani sertifikati od Nemacke vlade za poznavanje
nemackog jezika) je Skola stranih jezika u Kolarcevoj zaduzbini na Studenskom trgu.
Izmenjao sam par skoli i znam par jezika, i retko je mesto da se ovako ozbiljno radi...
Od januara je upis ponovo...
 
Odgovor na temu

factorS

Član broj: 214196
Poruke: 17
93.87.222.*



Profil

icon Re: Početni kurs nemačkog jezika - gde, šta, vaše preporuke?25.10.2009. u 21:13 - pre 175 meseci
Žao mi je što odgovaram sa ovolikim zakašnjenjem, ali verujem da će moje gledište i drugima koristiti.

Najbolje je da ideš u onu školu koja će te pripremiti za konkretan Sertifikat (sada ja ne znam kako se ti sertifikati zovu, ali se raspitajte svakako).

Druga stvar koju bih preporučio je nabavka programa za učenje preko kompjutera, te registracija na nekim portalima za učenje jezika (poput LiveMocha), a na sajtu Deutsche Welle imate razne kombinacije za učenje jezika. Tu je i Youtube, pa u pretraživač ukucajte german lesson i sl.

Ko ozbiljno misli da se posveti učenju nekog jezika, uvek bih preporučio i slušanje njihove muzike, meni je barem posebno interesantna njihova hip hop/rap scena i likovi poput Sido, Bushido i generalno sve iz produkcije Aggro Berlin. Opet na YouTube!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Početni kurs nemačkog jezika - gde, šta, vaše preporuke?

[ Pregleda: 9651 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.