Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....

[es] :: Vodič za učenje :: treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....

[ Pregleda: 4372 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

luta
milutin vasiljkovic
ucenik
sabac

Član broj: 234998
Poruke: 2
79.101.210.*



Profil

icon treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....07.10.2009. u 11:52 - pre 176 meseci
treba mi neki filozofski sastav za petak... teme su:Dve sarme u tanjiru,raskrsnica,zrno peska u pustinji... ako neko nesto zna neka javi.... please!!!!
 
Odgovor na temu

Bik Koji Sedi

Član broj: 147189
Poruke: 237



+310 Profil

icon Re: treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....07.10.2009. u 13:33 - pre 176 meseci
Citat:
DVE SARME U TANJIRU


Pojeo sam ih. Obe.
 
Odgovor na temu

golden eye

Član broj: 118762
Poruke: 331
77.46.185.*



+7 Profil

icon Re: treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....07.10.2009. u 16:29 - pre 176 meseci
Zrno zamotas u sarmu!
Pojedes iz tanjira!
Raskrstis sa time!

Boze kakva tema jbt ;0)
 
Odgovor na temu

SandritaPFC
Aleksandra Pantić
Bijeljina, RS

Član broj: 233269
Poruke: 4
*.telrad.net.

Sajt: www.facebook.com/profile...


Profil

icon Re: treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....07.10.2009. u 20:00 - pre 176 meseci
Ako sam te dobro razumela ovde su navedene tri teme pa je s toga "Raskrsnica" jedna od njih. Mislim da ti to i nije baš teško, vrlo zahvalna tema za metaforičku obradu. Znači vodiš se filozofijom poređenja sa životom, odlukama u istom, svim sferama života. Možeš se bazirati na jednoj određenoj životnoj nedoumici a možeš pisati i uopšte o životnim iskušenjima i sl. Bar smo mi Balkanci stalno na tim raskrsnicama života Tebi bi bilo verovatno najrealnije i najlakše da napišeš nešto o izboru zanimanja u životu, fakulteta koji ćeš upisati i sl.
Da li vam je zadata neka određena forma teksta?
Sveto ime je!
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.235.*



+13 Profil

icon Re: treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....08.10.2009. u 06:13 - pre 176 meseci
Kafana u pustinji, na raskrsnici.
Pesak leti okolonaokolo. Zrno slece na jednu od dve sarme u tanjiru. 'b'mti zivot bez rakiju!
Alo mala 'de je taj spricer!
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

nicr

Član broj: 47862
Poruke: 577
*.teol.net.



Profil

icon Re: treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....22.10.2009. u 19:42 - pre 175 meseci
pa sve tri teme su zahvalne, ALI.. po tome kako luta pisao.. ocigledno nije preterano zainteresovan za pisanje Sandrita fino objasni za raskrsnicu, a sto se tice zrna peska u pustinji.. moze se osvrnuti na pojedinca u drustvu, pa u skladu sa trenutnim raspolozenjem, usmeravati pricu
a sarma.. tema koja izaziva smeh.. ali, definitivno najlaksa, npr. moze.. moze opisati slavu (znamo svi kakvih dozivljaja bude tad) ..bar za to ne treba mnogo razmisljati, samo pises sta ti padne na pamet, cega se setis.. i na jednom trenutku, fokusiras se na tu sarmu kroz 2-3 recenice.. i to je to.. eto zaokruzene celine i cetvorke iz srpskog
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: treba mi pomoc,,moram da dobijem 4 iz srpskog....

[ Pregleda: 4372 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.