Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zakon o neslovencima koji su izbrisani 90-tih godina nelegalnim putem?

[es] :: Vodič za emigraciju :: Zakon o neslovencima koji su izbrisani 90-tih godina nelegalnim putem?

[ Pregleda: 1460 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Saxon26

Član broj: 235003
Poruke: 1
93.184.82.*



Profil

icon Zakon o neslovencima koji su izbrisani 90-tih godina nelegalnim putem?07.10.2009. u 12:34 - pre 177 meseci
Zamolio bih nekoga ko zna da li je moguce vracanja drzavljana Slovenije?Rodjen sam u Sloveniji 83god.,niko od roditelja i uze rodbine nema nikakvo slovenacko poreklo,ali posto sam ja rodjen u SLO nadam se da je moguce da povratim taj status?Znam da je to pitanje stiglo do suda u Strazburu,i da su ih stisli u Uniji da rese to pitanje..Pre nekih 2,3 meseca sam cuo da je bilo na glasanju i da je odobren postepeni povracaj izbrisanima.E sad da li neko zna nesto vise o tome,jer bih zelio da povratim drzavljanstvo posto sam rodjen gore,a i vratio bih se da zivim u Sloveniji?Pozdrav svima i hvala unapred!!
 
Odgovor na temu

freshman
Beograd

Član broj: 97092
Poruke: 22
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Zakon o neslovencima koji su izbrisani 90-tih godina nelegalnim putem?07.10.2009. u 18:23 - pre 177 meseci
Ej, al si me sad iznenadio.

Ja ih udavio sa tim da mi daju drzavljanstvo po rodjenju, slao pisma direktno. Kazu dacemo ti, ali nam navedi po kom clanu
zakona i dobijas, a naravno ni jedan uslov ne ispunjavam.

Jesi li ti siguran u vezi toga o neslovencima? To bi bilo super, ali nekako ne verujem.

 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Zakon o neslovencima koji su izbrisani 90-tih godina nelegalnim putem?

[ Pregleda: 1460 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.