Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.deezer.com - slusanje muzike, problem - prepoznaje mi zemlju

[es] :: Anonimnost i privatnost :: www.deezer.com - slusanje muzike, problem - prepoznaje mi zemlju

[ Pregleda: 3945 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zeo_
Privatno

Član broj: 234294
Poruke: 3
188.124.192.*



Profil

icon www.deezer.com - slusanje muzike, problem - prepoznaje mi zemlju18.10.2009. u 05:30 - pre 175 meseci
http://www.deezer.com/
eto slušao sam kao stream dosta albuma, međutim jedan album koji je dobar ne dozvoljavaju da slušam zbog zemlje iz koje se javljam.
Mijenjao sam više proksija i koristio francuske proksije pošto je francuski sajt, ali ništa, opet me sajt prepoznaje.
Inaće za slušanje albuma potrebna je registracija i u dnu se vidi zemlja porijekla.
Unaprijed mnogo zahvalan.
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
79.101.163.*



+4 Profil

icon Re: www.deezer.com - slusanje muzike, problem - prepoznaje mi zemlju18.10.2009. u 10:08 - pre 175 meseci
Registruj se ponovo i stavi da si alžirac.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Zeo_
Privatno

Član broj: 234294
Poruke: 3
62.68.100.*



Profil

icon Re: www.deezer.com - slusanje muzike, problem - prepoznaje mi zemlju19.10.2009. u 17:07 - pre 175 meseci
registracija ili neregistracija nije bitna, niti to da li ja stavljam da li sam alzirac ili ne, meni cak stoji da sam iz francuske, problem je da on odmah uhvati odakle sam, bez obzira na moje mjenjanje proksija, ne znam je li to do mac adrese da me prepoznaje, kako dakle promjeniti mac adresu, ili koji je problem da bih mogao poslušati dati album...?

evo linka pa nek neko pokuša ako hoće malo se poigrati, ja ne mogu, mislim da link obuhvata zabranu za cijelu YU
http://www.deezer.com/en/music...-la-memoire-d-un-prince-324492

nisam napomenuo da nikad nisam naišao na ovako dobru stranicu, imate kolekcije albuma, ovisno od muzike koju slušate, albumi se daju snimiti kao stream

[Ovu poruku je menjao Zeo_ dana 19.10.2009. u 19:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: www.deezer.com - slusanje muzike, problem - prepoznaje mi zemlju

[ Pregleda: 3945 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.