Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Debito - besplatni web servis za kucno knjigovodstvo

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Debito - besplatni web servis za kucno knjigovodstvo

[ Pregleda: 4091 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

debito

Član broj: 239017
Poruke: 2
93.86.245.*



Profil

icon Debito - besplatni web servis za kucno knjigovodstvo09.11.2009. u 10:26 - pre 175 meseci
Bacite pogled na www.debito.rs
Radi se o web aplikaciji za licne finansije i tj. kucni budzet.
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
82.117.202.*

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Debito - besplatni web servis za kucno knjigovodstvo09.11.2009. u 10:46 - pre 175 meseci
Zar ima ljudi koji bi ostavljali takve podatke na nekom random site-u?
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

debito

Član broj: 239017
Poruke: 2
93.86.245.*



Profil

icon Re: Debito - besplatni web servis za kucno knjigovodstvo09.11.2009. u 12:28 - pre 175 meseci
mozda ste vec culi za mint.com ili wesabe.com, recimo da je ovo nasa varijanta prilagodjena nasim uslovima pre svega bankama. Inace poenta je u anonimnosti - osim email ne treba drugih podataka za otvaranje naloga. Ukoliko neko smatra da ga i email teoretski (mada naravno nigde ovakve informacije nece biti objavljene) moze identifikovati onda je preporuka da se otvori poseban nalog na recimo gmail, hotmail i sl.
 
Odgovor na temu

Elojd

Član broj: 17235
Poruke: 22
93.87.136.*



Profil

icon Re: Debito - besplatni web servis za kucno knjigovodstvo11.11.2009. u 00:01 - pre 175 meseci
Nije loše. Doduše ja koristim Slamarica.com već duže vreme koja je isto od skora online, ali pre debita. Koliko vidim planira se još jedna aplikacija od krediti.rs ekipe. Pošto se očekuje da bude razvijena 2010, stičem utisak da su ideju videli od Slamarice, a potom i od debita i sad brže bolje i oni žure. U svakom slučaju otvara se tržište.
Što se tiče privatnosti svako može da napravi email nalog samo za ovu svrhu i da bude potpuno anoniman. Tako i ja imam skroz anoniman nalog i u slučaju da neko i dođe do podataka ne može ništa sa brojkama da radi kad ne može da me poveže i da vidi koliko dnevno jedem šiš ćevapa :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Debito - besplatni web servis za kucno knjigovodstvo

[ Pregleda: 4091 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.