Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Grupne polise - Windows Server 2003

[es] :: Windows mreže :: Grupne polise - Windows Server 2003

[ Pregleda: 3782 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boxikg
mašinski inženjer

Član broj: 178699
Poruke: 85
*.credybanka.com.



Profil

icon Grupne polise - Windows Server 200316.11.2009. u 14:00 - pre 174 meseci
Imam jednu nedoumicu, šta se dešava kada se podešavanje u okviru default domenske polise promeni sa not configured na enabled a kasnije kada prestane potreba za tim podešavanjem vrati podešavanje sa enabled na not configured. Da li to podešavanje pamti vrednosti koje se podrazumevaju kada je podešavanje not configured.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.adsl.eunet.rs.



+553 Profil

icon Re: Grupne polise - Windows Server 200316.11.2009. u 15:25 - pre 174 meseci
Cesto kod pojedinacnih podesavanja stoji navedeno sta je podrazumevana vrednost kada je odabrano "Not Configured". Tako da pogledaj opis podesavanja koje te zanima, i mozda ces tamo naci odgovor kako ce biti podeseno kad ne bude podeseno ;-)
 
Odgovor na temu

igor.vitorac

Član broj: 144858
Poruke: 483



+13 Profil

icon Re: Grupne polise - Windows Server 200316.11.2009. u 21:50 - pre 174 meseci
Citat:
valjan: Cesto kod pojedinacnih podesavanja stoji navedeno sta je podrazumevana vrednost kada je odabrano "Not Configured". Tako da pogledaj opis podesavanja koje te zanima, i mozda ces tamo naci odgovor kako ce biti podeseno kad ne bude podeseno ;-)


Janko, boxikg je mislio ako se primeni polisa, pa se onda ukine tj. iskljuci se set-ovanje za tu polisu.
Odgovor na to moram priznati je tesko dati, bar sam moje strane. Imao sam situaciju u proslosti da nakon ukidanja domenske polise (postavljanje "Not Configured"), na radnim stanicama ipak ostane podesavanje.
U svakom slucaju za kriticne polise treba obaviti testiranje.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Grupne polise - Windows Server 200317.11.2009. u 01:24 - pre 174 meseci
Znam na sta je mislio, i secam se da sam negde procitao da ako se podesavanje vrati na not configured, da ce biti postavljena default vrednost, medjutim sad sam malo proverio na netu i vidim da mozda i nije bas tako, nego da "not configured" tezi da zadrzi poslednje zateceno stanje, pre izmene na "not configured".
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Grupne polise - Windows Server 2003

[ Pregleda: 3782 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.