Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izgranja legalne kuće na placu na kome ima nelegalnih objekata

elitemadzone.org :: TechZone :: Izgranja legalne kuće na placu na kome ima nelegalnih objekata

[ Pregleda: 2582 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jeftonikius

Član broj: 140399
Poruke: 21
91.150.76.*



Profil

icon Izgranja legalne kuće na placu na kome ima nelegalnih objekata27.11.2009. u 12:39 - pre 175 meseci
Al sam sročio subjekat...
Probao sam da pronađem ovde odgovor, ali mi nije išlo, pa ako neko zna na sledeće pitanje...
Da li mogu da zidam legalnu kuću na placu na kome već postoji kuća izgrađena bez dozvole (pre 20 godina)? Tj. da li će mi kao uslov tražiti da se taj objekat ucrta ili sruši? Naravno, od rušenja nema ništa, to je stričeva kuća, njegovo vlasništvo, a isto tako mislim i da nisu baš zainteresovani da legalizuju. Da li ja mogu da započnem izgradnju legalnog objekta na drugom delu placa (plac se vodi na mog oca) tj. da li će mi stričeva kuća praviti problem?
Hvala i pozdrav.
 
Odgovor na temu

Sremac22240
Student
Beograd

Član broj: 159438
Poruke: 46
95.155.46.*

Sajt: www.sidprojekt.rs


+1 Profil

icon Re: Izgranja legalne kuće na placu na kome ima nelegalnih objekata27.11.2009. u 15:09 - pre 175 meseci
Zavisi kako je definisano detaljnim urbanistickim planom. Da li postoji prolaz od tri metra do tog drugog dela placa? Da li su mozda planom predvideli novu ulicu kroz sredinu bloka ako su placevi duboki? Najbolje videti sa nekim lokalnim geometrom, oni imaju uvid u plan.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Izgranja legalne kuće na placu na kome ima nelegalnih objekata

[ Pregleda: 2582 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.