Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U vezi placanja ispita vaucerom

[es] :: Sertifikati :: U vezi placanja ispita vaucerom

[ Pregleda: 2651 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.28.135.*



+228 Profil

icon U vezi placanja ispita vaucerom01.12.2009. u 00:01 - pre 174 meseci
Imam nekoliko pitanja u vezi placanja ispita preko saita Pearson VUE, odnosno kupovinom vaucera. Kako se zakazuje polaganje u odredenoj skoli? Kako se ponasaju u samoj skoli ako ste platili polaganje vaucerom, a niste uplatili kod njih. Ovo pitam zato sto postoji razlika u ceni. Dali vaucer propada, ako se nepojavite u zakazano vreme na polaganju i dali se to smatra da ste iskoristili vaucer ili vaucer ima rok do datuma do kojeg vazi (kako sam ja razumeo), odnosno do realiziranog polaganja. Dali je moguce da test centar kod kojeg cete polagati, kaze da niste dosli u zakazano vreme iz razloga sto niste uplatili preko njih?
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.adsl.eunet.rs.



+553 Profil

icon Re: U vezi placanja ispita vaucerom01.12.2009. u 11:05 - pre 174 meseci
Mislim da ces vecinu odgovora naci na Pearson Vue sajtu. Ako se dobro secam kad sam polagao, imas opciju da odgodis ispit na samom sajtu, na istom mestu gde si i prijavio. Ako tu ne promenis termin, racuna se da si izasao (bez obzira da li jesi ili nisi). Sto se uplate preko sajta tice, skola nema racunicu da ti pravi problem, jer je partner sa Pearson VUE, tako da "partnerova uplata je dobra uplata" :-) Odnosno, ako se ti pozalis da te je skola zeznula, Pearson VUE raskine tesko steceni ugovor sa skolom, a skoli se ne isplati da ostane bez takve zlatne koke, pa im se ne isplati ni da te zeznu...
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: U vezi placanja ispita vaucerom

[ Pregleda: 2651 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.