Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svi telefoni za 1 dinar

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Svi telefoni za 1 dinar

Strane: 1 2

[ Pregleda: 39764 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
95.180.44.*



+1 Profil

icon Svi telefoni za 1 dinar15.12.2009. u 19:54 - pre 173 meseci
Koliko puta ste procitali ovu reklamu? Da li ste zaista poverovali da cete u VIP-u kupiti telefon za 1 dinar? (naravno uz odgovarajuci tarifni paket) E pa naravno da necete. Za pojedine telefone iz njihove ponude ne postoji mogucnost da ih kupite po toj ceni bez obzira za koji se paket odlucili. Na ovaj nacin dovedeni smo u zabludu a niko se jos nije pojavio da zastiti prava potrosaca. Sta ciniti?
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.87.129.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar15.12.2009. u 22:02 - pre 173 meseci
Da, bilo je takvih reklama, da li nam mozete konkretnim primerom objasniti recimo koji to telefon ne moze da se kupi za jedan dinar , bez obzira na tarifni paket a da to nije prethodno napisano?
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
95.180.44.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar16.12.2009. u 17:33 - pre 173 meseci
Svi modeli HTC-a osim Tatoo-a (moze za dinar uz dva paketa), Nokia N-96, N-97, N -900, E -72 ....
Ne zaboravite reklama kaze SVI
 
Odgovor na temu

123i

Član broj: 234860
Poruke: 54
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar17.12.2009. u 13:43 - pre 173 meseci
eeeee pa mnogo bi' 'teo - da za dinar kupiš htc
nema još kod nas prave odgovornosti za izgovorenu reč ...
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
95.180.44.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar17.12.2009. u 21:41 - pre 173 meseci
Pa o tome i pisem. Onolika buka oko zakona o zastiti potrosaca, a ova ova reklama se bezobrazno vrti na svim kanalima. Najgore sto niko ne reaguje. Nigde inspekcije (tacnije danas su bili zauzeti oko par Roma koji su prodavali jabuke i krompir van pijace), RATEL-a i ostalih ...
Toliko nam pune usi pricama kako treba da budemo veci Evropljani od EU pa evo prilike. Tamo bi ih naterali da ispostuju svoju reklamu.
 
Odgovor na temu

123i

Član broj: 234860
Poruke: 54
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar18.12.2009. u 09:27 - pre 173 meseci
hmmmmmm ...
lepe želje
a moje su još "lepše" - samo što od toga nema ništa barem ne tako brzo
evo tadić vuče i šta može uradi ali ga mnogo toga sputava no to već i nije tema ...
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
95.180.44.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar18.12.2009. u 10:38 - pre 173 meseci
Kao sto rece nije tema ko vuce, a ko zavlaci.
Postavlja se samo pitanje nas obicnih potrosaca. Od VIP-ovog oglasa steta koju sam ja pretrpeo je iznos jos jedne mesecne pretplate sto mogu da prezivim (deo sam iskoristio dok im nisam rekao zbogom), poneki korisnik ce biti razocaran ali ici ce dalje, a neko ce se i upecati nece dobiti HTC ili N-97 za dinar ali uzece nesto drugo i vezati se za naredne 2 godine. Poneki ce onda na ovim stranicama pljuvati po operateru ne znajuci ni sam zasto. Meni je cilj bio samo da skrenem paznju na nesto sto se u belom svetu zove PREVARA POTROSACA.
P.S. Inspekcija ni danas nema vremena, jure neke likove sto prodaju prsluke, a ja cu ih tuziti za rasizam, diskriminaciju ili kako se to vec zove
 
Odgovor na temu

bmarke
Beograd

Član broj: 36699
Poruke: 75
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar19.12.2009. u 18:11 - pre 173 meseci
Ne mogu da verujem na šta se ljudi sve pale. :)

Naravno da je u pitanju marketig, ali kad pogledaš bolje tu reklamu, shvatićeš da te nisu ništa slagali!

U reklami se vrte 3 telefona, HTC Tattoo, Nokia 6700 i Samsung S5230.
Svaki od njih se u određenom vip tarifnom paketu može uzeti za 1 dinar.

Znači, "svi" telefoni, iz reklame :P, se mogu uzeti za 1 dinar.

Televizija i marketing su čudo...


samo realno...
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
95.180.44.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar19.12.2009. u 20:52 - pre 173 meseci
U pravu si za tu reklamu ali pogledaj malo okolo i videces da na mnogim mestima stoji samo "Svi telefoni za 1 dinar". Zakonodavci u "normalnom svetu" su mislili bas na ovakvo ponasanje firmi (mislim da je i kod nas slicno) i ne dozvoljavaju ovako jadan marketing. Nema nista protiv onog bezobraznog nastupa kada su me pozvali i ponudili da placam 40% skuplju pretplatu na koju ce mi onda dati 25% popusta ako zakljucim ugovor na dve godine, jeste bezobrazno, vredja intelekt, ali je bar sve jasno. Ovde je i bezobrazno, i vredja a na kraju postoji i ono "mi nismo na to mislili". To "mi nismo na to mislili" mogu deca u skoli, kad je javno oglasavanje u pitanju mora da postoji odgovornost. Jasno mi je da nema te inspekcije koja ce njih juriti (setite se samo "postenog" konkursa za drugog operatera fiksne telefonije, gde je drzava nasla nacin da elimise kandidata koji nekome nije po volji ili procentu) uostalom i danas inspekcija diskriminise jednu manjinu i ne da im da prodaju rukavice i kape po ovom minusu.
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.86.49.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar20.12.2009. u 09:31 - pre 173 meseci
Bas bezobrazno, ako pogledate reklamu na TV-u, tu kazu telefoni za jedan dinar, samo kod nas ....a ne kazu vam u kom paketu, koliko mesecno morate posle da placate uz odredjeni telefon, marketinski trikovi ili bezobrazluk?
Naravno ne kazu vam i kakva je pokrivenost u vasem kraju, nego kazu postanite korisnik milionske mreze, vi to postanete, potpisete ugovor a onda posle mozete samo da plesete :), jer ste potpisali ugovor u kome je operater zasticen kao beli medved a vi imate samo prava da placate i da mislite o tome :).

To sto oni rade je cist bezobrazluk, da ga ne nazovem gorim imenom, mnogo je naroda koji nemaju da kesiraju neku svotu novca a zele kao sav normalan svet da imaju koliko toliko dobar telefon, vidim ovde dosta kritika i sablaznjavanja na od pojedinih ljudi koje upucuju onima koji uzmu telefon na ugovor, nemojmo tako, svi bi verujem voleli da daju gotovinu i nemaju obavezu, ali verovatno to nemogu i daleko im je prihvatljivije da placaju mesecno po malo a istovremeno u nekom paketu koriste i usluge.
E to ne znaci da operater treba da koristi takvu situaciju i dere korisnike takozvanim skrivenim troskovima a u reklami toga nema. Budite svesni da smo jos uvek informaticki daleko od Evrope i drugih naroda po svetu, da malo ljudi prati desavanja kao mi recimo po forumima. Cesto razgovaram sa ljudima i vidim da vecina njih nema blage veze u kom je tarifnom paketu, koja je cena minuta kod njih i slicno. Sa takvima je lako manipulisati...
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

zvezdasbg
Neproizvodni radnik
Beograd

Član broj: 240663
Poruke: 705



+81 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar21.12.2009. u 11:10 - pre 173 meseci
Zato se prvo dobro informisite pre nego odete u poslovnicu. Mada iz licnog iskustva znam da su VIP s**adovi najgori i u njihovim poslovnicama ce prodavac precutati sve ono sto treba da vam naglasi.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 21.12.2009. u 13:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

trader6
beograd

Član broj: 148364
Poruke: 712
212.200.143.*



+22 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar21.12.2009. u 14:08 - pre 173 meseci
Ne bi da branim VIP ali u danasnjim novinama ima letak u kome su cene telefona znacajno snizene. Pa tako uz postpaid 60 se za dinar mogu kupiti Vodafone 527, samsung 2210 i nokia 2330, za postpaid 150 tu su SE W205 Samsung C3050...Da se razumemo ja ovu reklamu sve za dinar i besplatno u mrezi zauvek vidim kao potez ocajnika.
Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog!
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar21.12.2009. u 21:58 - pre 173 meseci
Potez ocajnika??? Ne bih se slozio sa tobom. Ja ovo vidim kao potez koji prati uslove na trzistu i prilagodjava cene prema plateznoj moci gradjana..... Ne razumem ovo pljuvanje. Npr Samsung S5230 (Najprodavaniji telefon u svetu u septembru), je u Vipu 999 din, a u telenoru, 7500 din. Plus 325 mb za internet.......

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 22.12.2009. u 03:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar22.12.2009. u 07:10 - pre 173 meseci
Slobodane, prestani da mi menjas poruke, ako sam napisao da je telenor smrdljiv, ne razumem sta je tebe tu pogodilo, osim ako ne radis u toj firmi?!? Samo malo iznad, zvezdas je napisao kako su u vipu smradovi, gde si ti izmenio samo dva slova, a meni obrisao celu rec . I posle mene prozivate kako radim za vip...... Prestani sa ovom kampanjom protiv vipa i ne koristi svoje moderatorske sposobnosti, kako bi vodio hajku.
 
Odgovor na temu

trader6
beograd

Član broj: 148364
Poruke: 712
212.200.143.*



+22 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar22.12.2009. u 09:15 - pre 173 meseci
Citat:
MaxM: Potez ocajnika??? Ne bih se slozio sa tobom. Ja ovo vidim kao potez koji prati uslove na trzistu i prilagodjava cene prema plateznoj moci gradjana..... Ne razumem ovo pljuvanje. Npr Samsung S5230 (Najprodavaniji telefon u svetu u septembru), je u Vipu 999 din, a u telenoru, 7500 din. Plus 325 mb za internet.......

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 22.12.2009. u 03:42 GMT+1]


Jeste ali te kasnije na razgovorima i kvalitetu usluge oderu. Jasno je njima da nece skoro povecati trzisni udeo i da svako ko i jednom proba VIP odustane cim moze!!! Jedina smo zemlja u kojoj je treci operater pogorsao stanje!!!!!!

PS da li pracenje platezne moci korisnika spadaju i najskuplje tarife u zemlji i svako malo poskupljenje preko uspostave veze?
Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog!
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar22.12.2009. u 10:14 - pre 173 meseci
A ko to odustaje? Imas li argumente za to sto pises? Zasto niko u mojo okolini nije odustao, ili negodovao? Ako se tebi ne dopada, ne mora da znaci da se i svima ne dopada tarifa. Ne secam se da neki operater daje minuta ka svojoj mrezi, nakon potrosenih regularnih, ne secam se da neko daje megabajte u istoj pretplati, ne secam se da neko daje MMS u okviru besplatnih poruka u paketu.

trader@

Ne razumem kako si ocekivao da dolaskom treceg operatera, bude bolja situacija. Vip jeste prvi uveo tarife sa vise minuta ka svim mrezama od ostalih, ali tako isto su i telenor i mts prekopirali ponudu i danas se toga drze. Da li mislis da ce sada svi spustiti cene i ponasati se kao da im ceta cvece. Pa naravno da nece, svi gledaju kako da zarade, a jaka konkurencija im to otezava, govorim uopsteno o operaterima.

http://www.vipmobile.rs/privat...tarifa/postpaid-tarifa.33.html

http://www.telenor.rs/?section=private&page=3879 cuvena famozna prenesi tarifa

http://www.mts.telekom.rs/index.php/MIX.html

Tvrdim da ne postoji bolja tarifa od vipove u ovom trenutku, posebno podvlacim 900 i 1800 tarifu, u odnosu na 700 i 1500 prekopiranih minuta ostalih operatera bez megabajta

Idemo dalje

Ovaj shiit od telefona u telenoru je :

http://www.telenor.rs/index.ph...e_id=190&back=select_phone

A u vipu

http://www.vipmobile.rs/privat...i-telefoni/nokia-2330.682.html

i o cemu mi ovde pricamo. Em telenor i mts imaju losije tarife, em su bezobrazno skupi telefoni.

Tako da ne vidim razlog da nisam vipov korisnik, zasto ne bih uzeo telefon i paket kod njih, nego kod telenora ili mts.
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.86.49.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar22.12.2009. u 10:33 - pre 173 meseci
Ko ti kaze da je bez argumenata?Imam puno poznanika i kolega koji su pokusali sa VIP-om pa se vratili na ostale operatere, ne zato sto ih neko tukao ili zato da bi se izivljavali, nego zato sto VIP jako lose radi kao mreza. Kod tebe je dobro i ti sad pricas na sav glas da je svuda tako, nemoj da generalizujes stvari, nije svuda isto. Mozda VIP bude bolji ali za sada koliko prakticno svakodnevno vidim lose radi i ljudi se zale.Znam mnoge koji uzimaju pripejd samo za promociju i bacaju karticu, tako da nije to tako kao sto ti pricas, sigurno je da ima sredina gde VIP radi dobro, naravno ali nebi silni ljudi toliko kukali na VIP da nije lose. Nemislis valjda da sada neko toliko voli Telenor ili MTS pa je to zbog toga, kao sto kazes hajka na VIP? Ma daj, svi gledamo gde je bolje a u VIP-u bar za sada to nije. Imao sam tri postpaid broja kod VIP-a, kod jednog sam isplatio racun pre vremena i raskinuo sve a ova dva placam i raskidam sto pre mogu jer dzabe dajem pare, ni elementarno mrezu nemam a kamoli nesto drugo, to u VIP-u znaju, bolje od tebe, merili smo parametre mreze i jako su losi, to i oni sami meni kazu a u predgradju sam.
Prema tome nepricajte napamet i u tudje ime, nije svuda isto, nemam nista protiv VIP-a, operateri su ljubazni, u poslovnici takodje, ima tu i finih telefona u izboru ali uzalud kada mreza kao mreza lose radi.
Kada sam raskidao ugovor oni kazu nemojte , bice bolje, znam da ce biti ali kada....
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

goodman
Alekandar
php developer

Član broj: 141075
Poruke: 9
195.178.35.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar22.12.2009. u 10:44 - pre 173 meseci
Kod mene mreza radi odlicno cak i bolje od mts-a koji ponekad sasvim zakaze ( ima signala ali pise mreza je zauzeta) i telenora koji ima malo losiji signal. Problem je u tome sto su oni vodafone telefoni sr**e . Drugar je pre godinu dana uzeo onaj VODAFONE slider 533 valjda i sada ulaze trecu reklamaciju a vec su mu jedan zamenili, on hoce da uzme nokiju 2700 koja uz isti paket isto kosta ali smradovi ne daju nego mu nude one modele koji su nejgori: drugi vodafone i jos neku nokiju koja ovako verovatno ne bi prosla nigde odnosno nema nista od funkcija. Sad bi ja da pitam ako neko zna koji je nacin da on zameni telefon za tu nokiju jer su ovi vodafoni uzas a oni oce opet da mi daju isti. Koje su posledice ako bi raskinuo ugovor godinu dana prer isteka i ako bi ponovo uzeo isti paket ali sa tom nokiom npr. Zna li neko???
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.86.49.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar22.12.2009. u 11:08 - pre 173 meseci
Nebi on imao nikakvih posledica, posle 6 meseci moze raskinuti ugovor kod VIP-a i pre isteka roka, s tim sto mora platiti sve preostale mesecne racune zajedno sa pripadajucim porezima na mesecnom nivou, koliko je to zavisi u kom je tarifnom paketu zasnovao ugovor. Nakon toga nebi bilo problema da zasnuje novi ugovor sa drugim telefonom i drugacijim paketom.
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

Nele studio
Beograd

Član broj: 63779
Poruke: 48
95.180.44.*



+1 Profil

icon Re: Svi telefoni za 1 dinar22.12.2009. u 22:10 - pre 173 meseci
Malo je sve ovo pobeglo daleko od teme na pocetku. Price o tarifama koja je bolja ili losija ovaj put nisu bitne, kao ni ko je bolji operater. Moja prica sa pocetka je da VIP u svojoj reklami nudi SVE telefone za 1 dinar. Znaci udjem u poslovnicu, odaberem najveci tarifni paket i biram telefon za 1 dinar (nije moje da razmisljam zasto bi operater to radio). Posto prica ipak nije takva, znaci reklama je lazna i dovodi me u zabludu (u ovom slucaju nije bilo cak ni onih sitnih slova ispod reklama), a to je protivzakonito. Pitanje je bilo sta uraditi da bar reklame budu korektne.
Nesto se ipak promenilo. U nekim novinama na naslovnoj strani stoji reklama u kojoj vise ne pise SVI, vec je deo zakupljenog prostora gde je to ranije stajalo prazan pa deluje pomalo i smesno (pogledajte danasnje Novosti, ko se seca stare reklame shvatice).
Ovo sam doziveo kao svoju malu pobedu, bez obzira sto na unutrasnjim stranama stoji stara reklama.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Svi telefoni za 1 dinar

Strane: 1 2

[ Pregleda: 39764 | Odgovora: 28 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.