Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

fiat brava 2001-prednji brisac radi samo na najvecoj brzini

elitemadzone.org :: AutoZone :: fiat brava 2001-prednji brisac radi samo na najvecoj brzini

[ Pregleda: 6169 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PECONIJE
Peconi Perlez
Kac

Član broj: 131997
Poruke: 49
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon fiat brava 2001-prednji brisac radi samo na najvecoj brzini22.12.2009. u 11:13 - pre 174 meseci
Nedavno sam kupio fiat bravu i imam sledici problem,prednji brisac mi radi samo kad prebacim na najvecu brzinu,na ostale polozaje ne reaguje. Neznam da li je crkao motor ili prekidac brisaca?
Peconi
 
Odgovor na temu

peromalosutra
Ivan Rajkovic
Software engineer
Luxoft
Berlin

Član broj: 54774
Poruke: 871
*.teol.net.



+148 Profil

icon Re: fiat brava 2001-prednji brisac radi samo na najvecoj brzini22.12.2009. u 13:25 - pre 174 meseci
Bio sam u servisu zbog slicnog problema (u pitanju je Alfa 146, samo sto meni pored najvece brzine radi i pojedinacno brisanje - povuces polugu, brisaci jednom predju i stanu) i rekli su mi da su rjesavali slican problem upravo na Fiat Bravo i da je u pitanju bio relej (valjda ima poseban relej samo za prvu brzinu brisaca), pa pogledaj semu i provjeri releje i osigurace prvo.
I kada vec postujem da se i ja pokusam ogrebati za savjet: Buduci da je gotovo nemoguce naci novu polugu brisaca (bar ja nisam uspio, cak i nakon obilaska svih auto otpada u okolini), odgovara li neka sa slicnog, ali malo dostupnijeg modela?

 
Odgovor na temu

mjux

Član broj: 124150
Poruke: 158
79.101.157.*



+2 Profil

icon Re: fiat brava 2001-prednji brisac radi samo na najvecoj brzini22.12.2009. u 14:15 - pre 174 meseci
polugu ces sigurno naci u nekom od ovlastenih servisa, ako je mozda i nemaju trenutno mogu da naruce i pri tome se ceka oko nedelju dana na njeno dospece, samo je mali problem cene koja moze biti i do 100% veca od delova koje mozes naci po otpadima, ali s' obzirom da se ne radi o nekom preterano skupom delu sumnjam da ce te nova original ruckica kostati vise od 2-3 hiljade
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: fiat brava 2001-prednji brisac radi samo na najvecoj brzini

[ Pregleda: 6169 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.