Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jat: Direktori bez diploma

elitemadzone.org :: MadZone :: Jat: Direktori bez diploma

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7066 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boogaloo
manager :)
Beograd

Član broj: 232434
Poruke: 3
109.93.34.*



Profil

icon Re: Jat: Direktori bez diploma06.01.2010. u 13:11 - pre 174 meseci
Apsolutno se slazem, maliradojica! Ja ne smatram da je problem u tome "ijao, sta nam rade", vec "sta dozvoljavamo da nam rade"!
Kada bi ovaj narod malo gledao sta mu se desava, pa uzeo stvari u svoje ruke, bilo bi, bogami, drugacije!
Ovde se bre ne zna ni pravo potrosaca da kupi po ceni koja je izlozena, vec "jao, izvinite, necete kupiti po toj ceni, zaboravili smo da stavimo pravu cenu!" Ma, kushujte, kupujem po ceni koja je bila na artiklu! Sve ostalo je KRIVICNO DELO PREVARE! Zar ne, pravnici?!
A ova shljuka iz vrticha bi letela samo da ne "primecujem nepravilnosti" samo ja! A tuzna je istina da primecuju svi, ali niko ni da pisne! Glasali za njenu partiju ili ne!
(za nju, licno, ne bih nikad!)

Samo mogu da kazem (a nadam se da nece ispasti smeshno): USTAJ NARODE!!!
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
194.249.198.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Jat: Direktori bez diploma06.01.2010. u 14:19 - pre 174 meseci
Ajd da nesto previse ne filozofiram, srpski glasaci vec 2 decenije potvrdjuju da su trenutni vlastodrsci idealni za njih. Zato nema poente da narod "ustane", nakon ustanka izabrace samo ponovo iste sto postavljaju direktore itd. Smesno mi je da neki ne mogu ovo shvate i misle da "narod" razmislja "bas kao oni" ali su nekako "izmanipulisani" od strane politicke elite, tajkuna, CIE, masona... (kako se vec kome dopada)
 
Odgovor na temu

boogaloo
manager :)
Beograd

Član broj: 232434
Poruke: 3
109.93.34.*



Profil

icon Re: Jat: Direktori bez diploma06.01.2010. u 14:51 - pre 174 meseci
Sto rekose: Onda nema se zalite na direktora/e JAT-a... Onda je sve to sto rade cool i u redu...
Ziveli!
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+267 Profil

icon Re: Jat: Direktori bez diploma08.01.2010. u 08:05 - pre 173 meseci
Tema je stvarno kao sa Marsa. Ajde, Ivan nije odavde, ali vi ostali, gde li zivite.?

Svi ovi biseri mogu da dobiju diplomu koliko za jedno pre podne. Poznati su primeri kad Slobov telohranitelj doktorira na brzaka, ili pozornik sa ulice postane general u miliciji. Nikakav problem!

Ali u nasoj drzavi poslanik mozes biti samo ako potpises blanko ostavku. Poslovan covek mozes biti samo ako se javno deklarises da si tele koje nezna da se potpise i koje bi bez svoje partije crklo za 2 dana.

U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Jat: Direktori bez diploma09.01.2010. u 16:11 - pre 173 meseci
Dimkovicu osnuj partiju, naci ce se bar 50.000 glasaca sa ES za tebe :) Ovo ozbiljno mislim :)



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Jat: Direktori bez diploma

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7066 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.