Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ugovor oprenosuu vlsnistva sa sina na oca koji ima punomoc na to vozilo

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ugovor oprenosuu vlsnistva sa sina na oca koji ima punomoc na to vozilo
(Zaključana tema (lock), by lancia88)

[ Pregleda: 3367 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kutri Karlo
rtv i precizni meh.penzioner

Član broj: 246305
Poruke: 44
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Ugovor oprenosuu vlsnistva sa sina na oca koji ima punomoc na to vozilo23.01.2010. u 10:20 - pre 172 meseci
Pitanje je iz naslova pa molim da me neko uputi.Hvala.
 
0

vaske2
Zoran V
Lazarevac,ŠUMADIJA

Član broj: 233554
Poruke: 500
*.mbb.telenor.rs.



+79 Profil

icon Re: Ugovor oprenosuu vlsnistva sa sina na oca koji ima punomoc na to vozilo23.01.2010. u 17:43 - pre 172 meseci
Nije mi bas naj jasnije pitanje ali ako sam dobro razumeo auto se vodi na vaseg sina ,a vi imate punomocje da ga vozite,otudjite,registrujete itd... Ne vidim razlog zasto bi ga prenosili,vozite ga sa tim punomocjem,imate isto prezime i niko vam nece praviti pitanje zasto niste izvrsili prenos.E sad, ukoliko vi prodajete vozilo mozete napraviti kupoprodajni ugovor sa vasim punomocjem i preneti vozilo na trece lice bez prisustva vlasnistva.
 
0

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Ugovor oprenosuu vlsnistva sa sina na oca koji ima punomoc na to vozilo23.01.2010. u 21:46 - pre 172 meseci
Pozdrav,

ima vec dosta toga u ovom forumu, koriscenje pretrage dace dobre rezultate, pa ako je nesto van toga sto je receno, meni na PP se obrati da otkljucam temu i otvorim ponovo tu diskusiju. Ovako je me nejasno sta se trazi, em detaljna tema o prenosu vlasnistva vec postoji na forumu.
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: Ugovor oprenosuu vlsnistva sa sina na oca koji ima punomoc na to vozilo
(Zaključana tema (lock), by lancia88)

[ Pregleda: 3367 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.