Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje dva Desktopa (Xp i 7) i deljenje internet konekcije

[es] :: Windows desktop :: Povezivanje dva Desktopa (Xp i 7) i deljenje internet konekcije

[ Pregleda: 2935 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Belov
Stefan Belic
Beograd

Član broj: 154839
Poruke: 8
109.93.238.*



Profil

icon Povezivanje dva Desktopa (Xp i 7) i deljenje internet konekcije26.01.2010. u 12:26 - pre 173 meseci
Situacija je sledeca,
oba racunara imaju wirelless card i pomocu iste sam ih povezao u Ad Hoc mrezu sa mogucnosti da dele internet konekciju (ne jednom racunaru je preko LAN-a postavljen ADSL modem).Veza izmedju njih radi, postoji ping ali internet ima samo ovaj na kome se nalazi ADSL.Kada u WIn 7 kliknem na karticu Network pise da je konektovan na tu vec napravljenu Ad Hoc mrezu al pise i Unidentified Network No Internet Access...da li neko ima resenje za ovaj problem ili neki dobar savet, bice od koristi.Hvala
(pre nego sto sam ovde postovao ceprkao sam malo i po googleu gde se ljudi zale na slican problem i neki su spominjali da to moze da bude zbog Safarija tj Bonjura...)
 
Odgovor na temu

MilanTarot

Član broj: 241174
Poruke: 321
*.dynamic.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Povezivanje dva Desktopa (Xp i 7) i deljenje internet konekcije27.01.2010. u 12:35 - pre 173 meseci
desni klik na lan konekciju sa adsl modemom i u advanced cekiraj deljenje internet konekcije
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Povezivanje dva Desktopa (Xp i 7) i deljenje internet konekcije

[ Pregleda: 2935 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.