Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bucan ventilator

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Bucan ventilator

[ Pregleda: 3455 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasamsa
NS

Član broj: 74088
Poruke: 62
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Bucan ventilator16.04.2010. u 23:02 - pre 170 meseci
Od skoro mi je dosta bucan ventilator u mini liniji. Do tad nisam ni znao da ima ventilator jer je bio neprimetan ili ugasen ali sada pravi dosta veliku buku..
Neznam sta mu se desilo odjednom.. Jel bi joj skodilo da iskljucim ventilator jer mi ide na nerve?
Ima 2 pasivna collera, jedan je stalno vruc i kad je ugasena linija a drugi je dosta hladan..
Gde se uopste mogu kupiti ti ventilatori u NS?
 
Odgovor na temu

STK

Član broj: 242590
Poruke: 381
*.opera-mini.net.



+5 Profil

icon Re: Bucan ventilator16.04.2010. u 23:48 - pre 170 meseci
Koliko su prasnjavi? Ako jesu i to ume da stvara buku(mada ne toliko primetnu). NIKAKO ih iskljucivati-uredjaj riknuti! :-) Ako su dotrajali najbolje zameniti novim istih karakteristika. Ako ih je proizvodjac vec predvideo(najverovatnije da smanji masu/cenu/ hladnjaka) onda su i vise nego neophodni! Podsetio si me na jednu "Technics" mini-liniju ciji je kuler ubrzavao po basu i izlaznoj snazi,simpatican nacin prisilnog hladjenja... Kulere uglavnom mozes naci u prodavnicama PC opreme("ili u bolje snabdevenim knjizarama...") ,prodavnicama elektronskih komponenti,vidi sa drugarima ili u oglasima,ne umem ti pomoci u NS. NIKAKO SAMO ISKLJUCITI KULERE! pozdrav!
 
Odgovor na temu

sasamsa
NS

Član broj: 74088
Poruke: 62
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Bucan ventilator17.04.2010. u 00:05 - pre 170 meseci
ok nabavicu novi.. Taj jedan je bucan kao ceo moj pc sa 5 ventilatora..haha
Kao da nije dobro centriran..
 
Odgovor na temu

STK

Član broj: 242590
Poruke: 381
*.opera-mini.net.



+5 Profil

icon Re: Bucan ventilator17.04.2010. u 00:17 - pre 170 meseci
"Kao da nije dobro centriran..." Rekao bi da je bas u tome problem,"ojeli" se lezajevi,ili presusili-ostali bez maziva. U svakom slucaju zamena novim,sto kvalitetnijim,NIKAKO ISKLJUCENJE! pozdrav!
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: Bucan ventilator17.04.2010. u 18:59 - pre 170 meseci
Ili ciscenje i kap ulja na osovinu
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

STK

Član broj: 242590
Poruke: 381
*.opera-mini.net.



+5 Profil

icon Re: Bucan ventilator17.04.2010. u 21:44 - pre 170 meseci
...mo's tako a mo's i ovako:ciscenje i DVE kapi ulja (posto su dva lezaja na svakom kuleru)... :-) Mada posto uredjaj vec duze vreme slusa,ipak bi preporucio kvalitetan nov kuler (ako se ima novca),trajace duze. Ovaj postojeci je i onako verovatno vec dobrano pohaban,pa...kako vec covek odluci. Nadam se da ce nam javiti sta je uradio i koliko je zadovoljan uradjenim. pozdrav!
 
Odgovor na temu

sasamsa
NS

Član broj: 74088
Poruke: 62
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Bucan ventilator18.04.2010. u 12:00 - pre 170 meseci
Sipao sam malo ulja i smaljila se buka. Mada ne deluje bas zdravo, mozda se lezajevi izlizali.. Nemam bas dobar prisup da ga skinem jer jedan sraf nazad na liniji ne moze da se skine, ko da je zavaren :)
Zamenicu ga kad tad..
 
Odgovor na temu

ELEKTROPIONIR
Profesionalni pivopija
SRB

Član broj: 132279
Poruke: 164



+8 Profil

icon Re: Bucan ventilator18.04.2010. u 14:12 - pre 170 meseci
Zameni sto pre da ti ne crkne...ventilatori (kuleri) za PC kostaju od 200 do 500 dindzi tako da to mozes da odradis i miran si...imas i one svetlece kulere i eto ti light show kad slusas muziku...
Moze jos jedno.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Bucan ventilator

[ Pregleda: 3455 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.