Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina

elitemadzone.org :: MadZone :: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 26073 | Odgovora: 192 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
...kabel-badenwuerttemberg.de.

+586 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 18:17 - pre 110 meseci
Ne kazem da je nedozvoljeno, nego pitam za poentu utvrdjivanja cinjenice da li je dete od 11-14 godina dozivelo erekciju dok mu je nastavnik blajvao.

Ajde, ne mogu se pozvati na degutantnost jer svi imamo razlicite percepcije i to je ok, ali sta menja podatak o dozivljenoj ili nedozivljenoj erekciji?

Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428

+2401 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 18:22 - pre 110 meseci
Citat:
Isak666: Je l' vi to raspravljate da li se detetu od 11 - 14 godina digao, dok mu je nastavnik blajvao?

Sta je poenta?
I da mu se digao, to je dete koje je seksualno zlostavljao jbni nastavnik.

Poenta je u tome da dete nije ni trebalo da prijavi slucaj, da ga sad ne bi prozivali dal je gej il nije gej.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.

Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
*.dynamic.isp.telekom.rs.

+362 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 18:41 - pre 110 meseci
Ne mora da znaci da ce i ostali djaci saznati koja deca su zlostavljana. Jedno je reklo psihologu, a ostala su se verovatno sama javila kad su saznala da je nastavnik uhapsen. Verovatno prvo svojim roditeljima, a oni posle psihologu telefonom. Nisu sigurno dosli javno u skolu i obelodanili pred svima
Use Your Mind. Or someone else will.

Odgovor na temu

3way

+2401 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 18:43 - pre 110 meseci
Citat:
Nisu sigurno dosli javno u skolu i obelodanili pred svima

Ali novinari jesu...I forumi...Jbt, zar je moguce da ljude toliko zanima tudja nesreca i sitna crevca te nesrece...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.

Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113

+1550 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 19:43 - pre 110 meseci
Citat:
Isak666:  kazem da je nedozvoljeno, nego pitam za poentu utvrdjivanja cinjenice da li je dete od 11-14 godina dozivelo erekciju dok mu je nastavnik blajvao.

Ajde, ne mogu se pozvati na degutantnost jer svi imamo razlicite percepcije i to je ok, ali sta menja podatak o dozivljenoj ili nedozivljenoj erekciji?

Pa, ako si čitao temu neki tvrde da su ta deca pederi, jer im se digao dok im je nastavnik pušio. I verovatno po dotičnim ljudima oni su i hteli da im on puši jer im se digao.

Odgovor na temu

Isak666
DE

+586 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 20:13 - pre 110 meseci
Citat:
Flo33: Pa, ako si čitao temu neki tvrde da su ta deca pederi, jer im se digao dok im je nastavnik pušio. I verovatno po dotičnim ljudima oni su i hteli da im on puši jer im se digao.

Ali ako se uzme u obzir da "biti peder" znaci da je neko na taj nacin seksualno orijentisan, a da seksualna orijentacija podrazumeva seksualnu zrelost, a da seksualna zrelost -pored lucenja estrogena i testosterona, pojave stidnih dlaka, rasta grudi, pojavu menstruacije i mogucnosti ukrucivanja penisa, medju ostalim- podrazumeva i emotivnu zrelost, odnosnu mogucnost da se i shvati sta se desava sa tim "hardverom" koji posedujemo (jer bi u protivnom u nekim slucajevima i dete od 6 godina bilo seksualno zrelo, jer postoji mogucnost da dozivi erekciju) - dolazimo do zakljucka da ta deca uopste nemaju mogucnost da budu ni pederi, ni hetero jer se nalaze u sred dzumbusa (oni sa 11 skoro da nisu ni zakoracili tu) koji im je napravio organizam i koji tek treba da dovede do nekog seksualno razvijenog bica.

Od tud mogu nastati veliki problemi kod dece koja su upravo u pubertetu, odnosno procesu seksualnog sazrevanja koje nije zavrseno, i koja su zrtve seksualnog zlostavljanja.
A i od tud i zakonski limit za stupanje u seksualne odnose do 14. godine, za koji licno mislim da treba da bude 16 godina, obzirom na sve ovo gore napisano.

Odgovor na temu

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972

+3 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 21:00 - pre 110 meseci
Citat:
Jbt, zar je moguce da ljude toliko zanima tudja nesreca i sitna crevca te nesrece.

Vidi, ja ne znam za odvratniju / uzasniju temu od ove.
Bar za roditelje. A kao isti imam samo jedan poriv, najjaci nagon – odstraniti. Odstraniti, ne zanima me kako.
A kako zivimo u drustvu, ne samo srpskom, gde devijantnosti dobijaju mesto pod suncem mesto da ostanu tamo gde im je mesto, u podzemlju, moras se suociti. Ako hoces stititi svoju decu naravno.
Uticaj medija i neta bojim se pretegao je. Vec ispricano, nenormalno postaje normalno.

Mada,
Prica mi je malo sumnjiva, kao i ona iz austrije. Tamo je nemoguce da niko nije znao. Niko nije primetio da covek kupuje preterane kolicine hrane, odece, obuce, pelena, toalet papira bilo cega? Neko zivi bez dnevnog svetla godinama u podrumu i ne razboli se? radja decu i sva su zdrava, mislim prezive porodjaj u podrumu bez asistencije? Nisu bar nekoliko puta bili potrebni lekovi koje ne mozes tek tako kupiti? Tesko. Vrlo, tesko.

Ovde je rec o 7ro dece i niko nije rekao roditeljima, bratu, sestri, drugu? Nijedan roditelj nista nije primetio? Nijedan nastavnik ako je znao nije prijavio? Suskalo se i niko nije proverio? Pa puta broj godina o kojima se prica, koliko je tu ljudi? I niko ne reaguje?

Tu vidim tri verzije
1 lik je neko ko je toliko mocan da niko nije smeo da pisne, cak ni dete da brani
2 prica nije istinita
3 ako prica jeste istinita rec je o patologiji neverovatnih razmera obzirom na broj ucesnika

gleb

Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.

+165 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina15.05.2010. u 21:17 - pre 110 meseci
Citat:
I verovatno po dotičnim ljudima oni su i hteli da im on puši jer im se digao.

ja to rekao nisam,niti to mislim
nisam ni rekao ni da ih je on zadovoljio,samo sam izrazio sumnju velikog broja ljudi u maloj grupaciji kojima se ... dalju pricu znate
i da jesu i da nisu pederi,uopste me nije briga,jedino mi cudan "postotak"

---
a sa 13ak godina i te kako znas da li ti se dize na musko ili zensko (daleko da je dete s toliko godina seksualno sazrelo, i slazem se s tobom povodom 16 godina)

i slazem se,ovim samo "blatimo" zrtve,koje ni najmanje nisu bezazlene

Citat:

Prica mi je malo sumnjiva, kao i ona iz austrije. Tamo je nemoguce da niko nije znao.

pogotovo njegova zena

Citat:

Ovde je rec o 7ro dece i niko nije rekao roditeljima, bratu, sestri, drugu? Nijedan roditelj nista nije primetio?

u jednom novinskom clanku (tekst je postavljen na jednoj od prethodnih stranica) pise da se jedan klinac pozalio roditeljima i da je mama tog klinca se zalila disi na sta je on bio u fazonu "ma to klinci lazu"...

Odgovor na temu

vujo032
VUJIC RADIVOJE
Danguba!
CACAK

vujo032
Član broj: 61918
*.duga-net.com.

+101 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina16.05.2010. u 01:01 - pre 110 meseci
Ne bih smarao više o iznošenju još jednog mišljenja o tome koliko je to strašno, kakve posledice deca mogu imati,
i šta bi monstrumu već sve trebalo uraditi,već me zabrinjava jedna pojava,
da se ovi stripovi, ovakve sadržine i forme nađu u ovako ozbiljnoj i "degutantnoj" temi.
Strašno je da se pojedinci sprdaju sa ovakvim stvarima, i samim tim to još više zaboli, jer se omalovažava i ismeva ovako strašna
pojava koja nije za za*e*anciju. Ljudi osvestite se, stvarno nije fer to što radite, kao mi smo mangupi,
ajde i sa tim da se sprdamo.
Imajte neku granicu, uostalom imate tamo već mesto za vaše stripove.
Želim vam da budete roditelji, pa ćete valjda shvatiti sa čim se igrate.
Žalosno je, ali stvarno!
Kad bi mladost znala, kad bi starost mogla...

Odgovor na temu

RonJ
Kać,NS

Član broj: 117102

+27 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina16.05.2010. u 08:06 - pre 110 meseci
Ovaj slucaj samo pokazuje koliko je truo nas sistem,prosto je neverovatno da covek tolike godine zlostavlja decu a da na njega nema nikakve prituzbe.Pre ce biti da bilo prituzbi(po novinskim tekstovima) ali nema ko na to da reaguje,u fazonu ma lupaju deca i sl.Direktore skola zabole ona stvar da se cimaju za prituzbe ili da prijavljuju kolegu inspekciji,a kad se desi ovako nesto onda su svi sokirani,iznenadjeni i nemaju pojma o nicemu.
Ako se u ovom slucaju utvrdi da su direktori skola u kojima je ovaj manijak radio imali prituzbe na njega a nisu nista preduzeli treba ih osuditi na istu kaznu zatvora kao i njega,ali to u zemlji Srbiji nebiva.

Interesantan tekst u Pressu(je's da nisu neke novine ali vredi procitati)
http://www.pressonline.rs/sr/v...ofila+i+alkoholi%C4%8Dara.html

Odgovor na temu

Isak666
DE

+586 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina16.05.2010. u 08:33 - pre 110 meseci
Moguce je da je skola jednostavno ignorisala sve.

Ja znam slucaj jedne devojcice, koja je tad bila 5. razred i koja je bila cesto tucena od strane "drugarica" u skoli.
Njenu majku sam upoznao, dok sam u toj skoli radio sa klincima neke radionice na temu nasilja i posto su klinci bili jako zainteresovani, a i izneli gomila situacija gde su ili pocinili nasilje ili bile zrtve, prica te devojcice je bila jedna od, na zalost, najupecatljivijih.

Sreli smo se privatno i ispricala mi je da se zalila i direktoru i pepsi sluzbi i majkama dece koja su je tukli, ali bez rezultata.
To sam ispricao direktoru, objasnjavajuci da je to ozbiljna stvar koja izlazi iz okvira mog posla tamo i on je odgovorio da zna za taj slucaj i da je -odprilike- "ta mala problematicna", misleci na tu tucenu i da je "majka nezgodna zena".

Kasnije sam pricao i sa pedagogom, koja je nesto slicno zakljucila.

Sve u svemu, svi se prave kao da to ne postoji.

E sad, slucajeve seksualnog zlostavljanje dece prati skoro uvek osecaj krivice i srama od strane zrtve, te tesko pruznaju slucaj - posebno roditeljima.
Sad je u DE aktuelan slucaj zlostavljene dece u katolickim skolama i domovima i nekima treba i po 30 godina da priznaju zlostavljanje, ali kad krene, obicno ide lancano.

Pomnozimo broj dece koja tako u manjem broju otkrivaju zlostavljanje sa brojem nastavnika/direktora/pepsi sluzbe koja reaguju na onakav nacin kao sto sam opisao i skoro pa cemo dobiti nikakvu posledicu po pocinioca.

Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
*.dynamic.sbb.rs.

+133 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina16.05.2010. u 14:18 - pre 110 meseci
komentar teksta u clanku o pedofiliji u kururu:

Citat:
Ja sam bivši učenik profesora Štasnija. Štasni je za moju generaciju bio profesor nad profesorima. Nikada se nije postavljalo pitanje ko je prvi jer se znalo da je to on. Profesor Štasni je moju generaciju naučio šta je geografija, ljubav prema školi, prema profesorima, naučio nas je da razmišljamo svojom glavom ... Treba malo smiriti strasti i videti šta je sve u pozadini, a ne tek tako postavljati ljude na zid srama. Napravila se halabuka, a niko ne vodi računa o drugim i gorim stvarima. Sada su svi odjednom novinari a kada treba da se otkrije uzrok, "novinara" ni od korova. Ovo nije sramota za Štasnija već za sistem koji ne razume. Ne treba rešavati posedicu već uzrok !!!

izlgeda da ih je profa dobro zadovoljavao :D

Odgovor na temu

c3p1
Mladen Cepenjor
Majdanpek

Član broj: 57702
*.exe-net.net.

+1 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina16.05.2010. u 15:04 - pre 110 meseci
Da je Hitler ziv do toga ne bi doslo, zato sto bi bili mrtvi ili u logoru...

Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
..5-r.retail.telecomitalia.it.

+41 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina17.05.2010. u 01:03 - pre 110 meseci
ja mislim da u ovom slucaju ne treba kriviti drustvo.

Jednostavno to su tako bizarni slucajevi da uopste ne znam kako ih spreciti. Ako neko nekog siluje ili ga natera na oralni seks, a ovaj ga posle ne prijavi i ako to niko jos niko nije ni video pa kako uopste da se i otkrije ?

Sto se tice onog Fritzla, taj je stvarno bio vest monstrum. A kako nije otkriven, ja mislim da to treba pripisati austrijskom mentalitetu. Oni su vrlo diskretan svet i cak ni supruznici ne zabadaju nos jedan drugom u posao.

Monstruma ima svugde od Austrije do Australije.

http://www.theaustralian.com.a...d/story-e6frg6p6-1111115991380

Odgovor na temu

3way

+2401 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina17.05.2010. u 01:12 - pre 110 meseci
Citat:
anakin14

Ako bi neko dobro zadovoljavao tu tvoju bebu sa fotke, da li bi i ti bio zadovoljan?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.

Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
*.dynamic.sbb.rs.

+24 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina17.05.2010. u 12:03 - pre 110 meseci
Citat:
anakin14: komentar teksta u clanku o pedofiliji u kururu:
Ja sam bivši učenik profesora Štasnija. Štasni je za moju generaciju bio profesor nad profesorima. Nikada se nije postavljalo pitanje ko je prvi jer se znalo da je to on. Profesor Štasni je moju generaciju naučio šta je geografija, ljubav prema školi, prema profesorima, naučio nas je da razmišljamo svojom glavom ... Treba malo smiriti strasti i videti šta je sve u pozadini, a ne tek tako postavljati ljude na zid srama. Napravila se halabuka, a niko ne vodi računa o drugim i gorim stvarima. Sada su svi odjednom novinari a kada treba da se otkrije uzrok, "novinara" ni od korova. Ovo nije sramota za Štasnija već za sistem koji ne razume. Ne treba rešavati posedicu već uzrok !!!

Ja imam nekoliko drugara koji su išli u tu školu i o njemu uglavnom govore isto u fazonu da je ljudina
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.

Odgovor na temu

anakin14

*.dynamic.sbb.rs.

+133 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina17.05.2010. u 13:18 - pre 110 meseci
Citat:
3way: Ako bi neko dobro zadovoljavao tu tvoju bebu sa fotke, da li bi i ti bio zadovoljan?

beba nema 13 godina... beba nije sesksualno zrela... ako neko zadovoljava moju cerku u 13 godina i ONA to hoce, i njoj se to SVIDJA, sta ja imam tu da se mesam??? Sta ima drustvo da se mesa??? Njen zivot.

Problem je ako neko nekom nesto radi bez pristanka obe strane.

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
*.teletrader.com.

+9195 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina17.05.2010. u 13:25 - pre 110 meseci
Citat:
anakin14:Problem je ako neko nekom nesto radi bez pristanka obe strane. ... sta ja imam tu da se mesam??? Sta ima drustvo da se mesa??? Njen zivot.

E pa nije. Njen život - tek kad postane punoletna. Po defaultu se maloletna osoba ne smatra "stranom". Njen eventualni "pristanak" je ništavan i nevažeći. Ponekad roditelj/staratelj može da da/potpiše pristanak (za neke situacije), a za neke odnose/situacije prema punoletnima postoje podrazumevani odgovori, koje je zakon propisao.

Na primer:
- Maloletna osoba ne želi da radi u rudniku za platu od 1$
- Malolatena osoba ne želi oralni seks sa nastavnikom
i td.

Pametni ljudi su uvek puni sumnji. Samo su budale uvek savršeno sigurne.

Odgovor na temu

anakin14

*.dynamic.sbb.rs.

+133 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina17.05.2010. u 13:31 - pre 110 meseci
dobro - a sta ako ona i njen decko od 30 godina dodju mene da pitaju dal mogu da budu zajedno. I ja pristanem. Jel i dalje tvrdite da tu ima nesto lose? Pazi i cale je dao blagoslov, i njih dvoje DOBROM VOLJOM oce da se hebu, sta sad drustvo oce od nas?

Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
*.teletrader.com.

+9195 Profil

icon Re: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina17.05.2010. u 13:36 - pre 110 meseci
Citat:
anakin14: dobro - a sta ako ona i njen decko od 30 godina dodju mene da pitaju dal mogu da budu zajedno. I ja pristanem. Jel i dalje tvrdite da tu ima nesto lose? Pazi i cale je dao blagoslov, i njih dvoje DOBROM VOLJOM oce da se hebu, sta sad drustvo oce od nas?

Pa sad ... Zakon poznaje i termine: stariji maloletnik, mlađi punoletnik, i još ponešto. Ti kao roditelj možeš da daš pristanak da se uda ćerka od 17 leta. Ali ne i ćerka od 11. Logično, zar ne ? A poneki roditelj može da bude dovoljno lud "da pristane" da se ćerka prostituiše, sin radi u rudniku, i tako redom. Zato su, kao što rekoh, neki odnosi default po zakonu, i niko ne sme da ih promeni.

I još jednom: DOBRA VOLJA, tj. dobrovoljni pristanak na nešto je važeći za punoletne, ne i za maloletne.
Pametni ljudi su uvek puni sumnji. Samo su budale uvek savršeno sigurne.

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Nastavnik OŠ "Jovan Dučić" iz Novog Sada priznao obljubu nad 7 dečaka od 11-14 godina

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 26073 | Odgovora: 192 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.