Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Googl indeksiranje sajta neka greska POMAZITE

[es] :: Web aplikacije :: Googl indeksiranje sajta neka greska POMAZITE

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ilijabogdan

Član broj: 177622
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Googl indeksiranje sajta neka greska POMAZITE03.07.2010. u 16:50 - pre 167 meseci
Imam problem googl nece da mi indeksira xmlsitemap.php da li neko moze da mi da sve sto mi je potrebno kako bi instalirao sitemap na svom sajtu i da pri tom radi pojavljuje mi se sledeca greska

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at MOJE IME SAJTA NEK OSTANE ANONIMNO Port 80

kako ovo da sredim koristim VBULLETIN 4 platformu pomazite ljudi kako znate i umente poludeo sam zadnjih 5 dana oko ovoga bijem glavu i nista uradio nisam
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Googl indeksiranje sajta neka greska POMAZITE04.07.2010. u 18:24 - pre 167 meseci
Akislite na sitemap koji se prijavljuje na google sitemaps onda na sajtu mpora biti sitemap.xml fajl. Takav sitemap se ne instalira vec ga mozete napraviti i rucno u editoru teksta.

U nekim cms-ovima se moze instalirati dodatni modul koji automatski kreira sitemap.xml fajl.

Evo pokusajte ga pomocu ovog http://www.xml-sitemaps.com/
kreirati pa uploadujte u root folder na vas sajt. Tako da URL do tog fajla bude http://www.mojsajt.com/sitemap.xml
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Googl indeksiranje sajta neka greska POMAZITE

[ Pregleda: 1750 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.