Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Local area connection nestao

[es] :: SOHO Networking :: Local area connection nestao

[ Pregleda: 2387 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bojan155

Član broj: 237163
Poruke: 4
92.244.150.*



Profil

icon Local area connection nestao30.07.2010. u 20:30 - pre 167 meseci
Problem, osnovno umrežavanje:
Dva računara, 1) desktop AMD Sempron(tm),komjuter model :AWRDACPI; nf7-S/NF7,NF7-V(nVidia-nForce), XP sp3
2) laptop hp , windows 7, radi net
kablovski net
PROBLEM KOD DESKTOP RAČUNARA
imam jedan modem, jedan ruter. Spojio sam :u modem : kabal za napajanje, kabal za net, kabal za ruter i morao sam i usb kabal koji vodi do desktop računara jer mi bez njega se uopšte ne pojavljuje local areaa connection u my network(control panel) .iz rutera ide kabal do laptopa, kabal do desktopa i veza modem -ruter; u biosu uopšte nisam video opciju za LAN. da li su pukli drajveri za mrežu ne znam a neke sam i isprobao ,nije mi pošlo za rukom da ubodem prave. ne znam da li je otišla mrežna karta jer mrežni kabal koji ide u desktop računar svetli na ulazu kao i kod laptopa koji radi. u device menager prijavljuje problem sa ethernet controller .restartovao sam po hiljadu puta i modem i ruter. add wizard mi nje baš pomogao . ako neko zna prave drajvere za ovaj desktop računar ,molim da mi linkuje.ili ako je u nečemu drugo problem,....hvala
 
Odgovor na temu

Bojan155

Član broj: 237163
Poruke: 4
92.244.150.*



Profil

icon Re: Local area connection nestao30.07.2010. u 21:58 - pre 167 meseci
Takođe, reinstalirao sam mu operativni sistem, i maximum što ponekad dobijem je limitiran local area connection.interesantno je ( barem meni) da se ponekad dobije net u fullu na desktop računaru ali da ga onda nema na laptopu.ako se neko nečega doseti , eto ...probao sam i sa usb kablom a i bez.
možda nešto nisam odradio kako treba
 
Odgovor na temu

Bojan155

Član broj: 237163
Poruke: 4
92.244.150.*



Profil

icon Re: Local area connection nestao31.07.2010. u 11:13 - pre 167 meseci
Ipak sam uspeo da mu nađem drajver. Sajt im nije bogznašta. Radi sve.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Local area connection nestao

[ Pregleda: 2387 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.