Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa igricama na jednom racunaru u mrezi

[es] :: Windows mreže :: Problem sa igricama na jednom racunaru u mrezi

[ Pregleda: 1866 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Daffa
Podgorica

Član broj: 175202
Poruke: 97
*.crnagora.net.



+2 Profil

icon Problem sa igricama na jednom racunaru u mrezi05.08.2010. u 12:18 - pre 166 meseci
Pozdrav svima.

U igraonici imam mrezu od 9 racunara (8 korisnicih i server). Problem se javlja na 7. racunaru, i to onda kada se kreira server LAN igrice (Frozen Throne, Call of Duty 2, Counter Strike...). Ti serveri se u igricama ne vide. Medjutim, kad izadjem iz igrice, i pokusam da pristupim dijeljenim folderima na mrezi, sve je ok. Internet takodje radi bez problema. Dakle, problem je samo u okviru igrica. Za upravljanje igraonicom koristim program SmartLaunch. Pomenucu i to da SmartLaunch cesto gubi vezu sa clientom na tom racunaru (7). Sta tu moze biti problem?

Hvala unaprijed.
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Problem sa igricama na jednom racunaru u mrezi05.08.2010. u 20:35 - pre 166 meseci
Da nije upaljen firewall na tom računaru?
 
Odgovor na temu

Daffa
Podgorica

Član broj: 175202
Poruke: 97
*.940.crnagora.net.



+2 Profil

icon Re: Problem sa igricama na jednom racunaru u mrezi06.08.2010. u 10:05 - pre 166 meseci
Firewall nije upaljen, ali mi je u pocetku ipak davao upozorenja o blokiranim aplikacijama (igricama). Nije mi jasno kako je to moguce kad je ugasen. Sad ne daje ta obavestenja, ali problem je jos uvijek tu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Problem sa igricama na jednom racunaru u mrezi

[ Pregleda: 1866 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.