Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Softline, ABEL, Chiron, Vinca, koji od ovih ATC-a se NAJVISE ISPLATI?!

[es] :: 3D modelovanje :: Softline, ABEL, Chiron, Vinca, koji od ovih ATC-a se NAJVISE ISPLATI?!

[ Pregleda: 2966 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cg_nenad
Serbia - Belgrade

Član broj: 268883
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Softline, ABEL, Chiron, Vinca, koji od ovih ATC-a se NAJVISE ISPLATI?!22.09.2010. u 22:18 - pre 164 meseci
Dakle, gde se po vasem misljenju isplati ici? Ima li neko da je prosao kroz neki, da je cuo iskustva drugih i sl.?

Hvala unapred

Nenad
 
Odgovor na temu

labicko1
Beograd

Član broj: 71503
Poruke: 721
*.ptt.rs.



+187 Profil

icon Re: Softline, ABEL, Chiron, Vinca, koji od ovih ATC-a se NAJVISE ISPLATI?!23.09.2010. u 10:58 - pre 164 meseci
Mogo si ovo pitanje postaviti u prethodno otvorenoj temi.
Nisam se mnogo raspitivao o skolama pa osim za Chiron koji se nekad davno ovdereklamirao za druge nisam ni cuo, ali sam evo danas pregledao i njihove sajtove.

Moj savet ti je Gnomon, CG-Academy i slicno njima, za 5k eura ulozenih dobices mnogo vece znanje.
 
Odgovor na temu

cg_nenad
Serbia - Belgrade

Član broj: 268883
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Softline, ABEL, Chiron, Vinca, koji od ovih ATC-a se NAJVISE ISPLATI?!24.09.2010. u 04:08 - pre 164 meseci
Sto se tice Gnomon-a, da, planiram da odvojim odredjenu sumu novca za neke tutorijale ali, kontam da je ipak bolje da odem prvo na neki kurs, konkretno za Mayu recimo, pa tek onda da se okrenem tutorijalima i eventualno dopunim steceno znanje. Mislim, mozda si u pravu kada kazes da bi za 5k e ulozenih u recimo gnomon tutorijale stekao mnogo vise od ulaganja iste sume u Chiron ili sl. Ali, znas ono, muka mi je vise biti samouk, ipak je lakse i lepse kad te neko uci, usmerava, savetuje, kada mozes nekome neposredno da postavis pitanje i dobijes odgovor, i slicno...

Ok, necu vise da smaram oko ovoga, upisujem Chiron, pa se vidimo za nekih godinu dana...

poz

Nenad
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: Softline, ABEL, Chiron, Vinca, koji od ovih ATC-a se NAJVISE ISPLATI?!

[ Pregleda: 2966 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.