Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kradja mobil. tel. za 1 dinar

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: kradja mobil. tel. za 1 dinar

[ Pregleda: 3890 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Izak
Dusan Smisek

Član broj: 225528
Poruke: 142
*.w802.net.



Profil

icon kradja mobil. tel. za 1 dinar29.09.2010. u 03:26 - pre 164 meseci
kratko i komplikovano pitanje...kupio sam regularno vip vodafon 527 potpis pecat itd.telefon su mi otudjili(maznuli,ukrali)MUP je pronasao telefon u Vrscu i izvrsioca toga krivicnog dela,poslao sam sve dokumente od MUP-a ...dobio sam dopis kratak ...plati ili sledi kaznena prijava po KZ...krivicnom zakonu tj. imamo pravo da ti zaplenimo imovinu ili sta vec (corka ?)da li je neko a verujem da je imao slican problem.Savet - ne kupujte mob. za 1 dinar
 
Odgovor na temu

svetozar
Novi Sad

Član broj: 996
Poruke: 447
91.194.83.*



+4 Profil

icon Re: kradja mobil. tel. za 1 dinar29.09.2010. u 06:45 - pre 164 meseci
Pazi kada te ja nisam razumeo...
Tebi su ukrali telefon, našli ga, ti si dokumentacijom dokazao da je to tvoj telefon, i onda si dobio dopis da nešto platiš ili prijava za ŠTA?! Što tebi?!
I kakve to ima veze sa kupovinom telefona za 1 dinar?!
Kakva bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju...
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: kradja mobil. tel. za 1 dinar29.09.2010. u 07:50 - pre 164 meseci
Da, ne bi bilo loše da pojasniš, jer ni ja ništa nisam razumeo.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.rs.



+257 Profil

icon Re: kradja mobil. tel. za 1 dinar29.09.2010. u 09:39 - pre 164 meseci
Ja mogu samo da pretpostavim da on uopste nije obavestio provajdera o kradji niti blokirao karticu, pa mu je neko napravio fin racun razgovarajuci sa njegovog telefona... a sad mu provajder trazi da to plati (posto, jelte, nije blokirao karticu na vreme).

Samo mi to pada na pamet iz ovako konfuznog teksta, mogao se potruditi da procita sta je napisao da i vidi da li ce to nekome biti jasno.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
*.sksyu.net.



+64 Profil

icon Re: kradja mobil. tel. za 1 dinar29.09.2010. u 11:15 - pre 164 meseci
Da i po meni je racun u pitanju.
U principu nemozes nista, kartica ja od Vipa, i pozajmljena tebi, i od trenutka preuzimanja ti odgovaras za nju.
Tvoja je greska sto nisi odmah iskljucio broj.
Nemogu da verujem da jos neko krade telefone od 10eur, a jos manje da neko priljavljuje kradju od 10 eur, a da pri tom neuradi nesto krupnije da odjavi tj ugasi karticu.
Sta da ti kazem , sad imas tel, a imas i racun:) znaci nisi ni za sta uskracen.
Sretno
 
Odgovor na temu

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
95.180.38.*



+5 Profil

icon Re: kradja mobil. tel. za 1 dinar29.09.2010. u 13:29 - pre 164 meseci
Ja ne mogu da verujem da su se panduri zaista iscimali da pronadju telefon od 10e! :) Obično neće ni da mrdnu za mnogo skuplje telefone!

Sačekajmo da čovek razjasni ali teško da bi policija uopšte mogla da pronađe telefon a da krađa nije prijavljena operateru.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
212.200.65.*

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: kradja mobil. tel. za 1 dinar30.09.2010. u 12:14 - pre 164 meseci
Moj ti je savet da odeš kod tog lica koje je ukralo telefon i "kulturnim metodama" regulišeš račun. Ako baš ne ide kulturno upotrebiš dodatne argumente.

Gde su bili stručnjaci iz VIP-a da ga blokiraju zbog netipičnog saobraćaja i slično...Ma barabe, mene blokiraju koji sve uredno plaćam, a lopove ne.

Znači čim je lopov ukrao karticu, potrošnja je neverovatno porasla, a Željka Atipičnog Rosića i njegovog protivkorisničkog servisa nigde. Cilj lopova ja svakako da nenormalno telefonira dok se kartica ne ugasi po prijavi oštećenog. Znači pretpostavlja da ima plafon 100 min da je koristi.

Vip bi hteo da zaradi, ali ko komunistička partija da se meša u korisnikovu potrošnju. A korisniku stižu računi za koje se ne pita.
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: kradja mobil. tel. za 1 dinar

[ Pregleda: 3890 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.