Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mIRC na Srpskom jeziku

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: mIRC na Srpskom jeziku

[ Pregleda: 5597 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

s1ck7e

Član broj: 252356
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon mIRC na Srpskom jeziku19.10.2010. u 09:40 - pre 163 meseci
Ja i par drugara sa IRCSveta se odlucismo da prevedemo mIRC na Srpskom jeziku i izbacili smo 7.1 verziju koju smo preveli oko 80% svako ko zeli da nam se pridruzi moze me kontaktirati na msn: [email protected] ili na www.facebook.com/s1ck7e ko zeli da preuzme test verziju koju smo izbacili moze je preuzeti sa sajta www.mIRC.me Poenta svega jeste da nasim ljudima olaksamo koriscenje mIRC-a jer sam primetio da 90% ljudi ne zna da se konektuje na nase servere" tako da smo za pocetak dodali krstaricu i cafemontengro ko zeli da njegov serv bude dodat ostavio sam kontakt...
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6275

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: mIRC na Srpskom jeziku19.10.2010. u 10:58 - pre 163 meseci
Bas cu da probam da vidim kako izgleda prevod, s ozbirom da je sajt prepun jezickih greska koje neko ko se bavi prevodjenjem sebi ne bi smeo da dozvoli.
 
Odgovor na temu

s1ck7e

Član broj: 252356
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: mIRC na Srpskom jeziku19.10.2010. u 11:05 - pre 163 meseci
Sajt je prevodjen sa translate.google na brzinu... Sajt tek teba da se menja i radi ovo smo samo postavili kao sa mirc.com da bi imali predstavu sta ce tu da bude... Ovo je tek u razvoju tako da cemo se truditi da to bude za koji dan sve kako treba... Sve kritike i predlozi su dobrodosli i svako ko zeli pomoc moze nam se pridruziti...
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: mIRC na Srpskom jeziku

[ Pregleda: 5597 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.