Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS Mix Net paket, sonyericsson k810 i laptop

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: MTS Mix Net paket, sonyericsson k810 i laptop

[ Pregleda: 3602 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dzany
Nikola Vidovic
Novi Sad

Član broj: 267430
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon MTS Mix Net paket, sonyericsson k810 i laptop17.11.2010. u 11:31 - pre 162 meseci
Dobar dan dobri ljudi

E ovako, uzeo sam taj Mix Net M paket od mts-a i u njemu imam 600 MB za trosenje. E sad problem je sto je taj internet prakticno neupotrebljiv na laptopu, dok na telefonu bez problema pusti youtube bez seckanja? Pristupne tacke (apn) koje sam probao su gprsinternet i gprswap i isto je na oba, samo sto preko gprswap mnogo manje stvari radi. Sad sasvim je moguce da telefon taj youtube povuce smanjen preko nekog streaming servisa pa da zato radi, ali brzina bilo gde u gradu, ako uopste i radi internet, ne prelazi 10 kb/s na lapu. To je super ako i tako hoce da radi, posto vecinom i ne radi. 3gnet apn me odbija za povezivanje, a u korisnickom servisu mi je receno da se pristup tom apn-u posebno naplacuje. Inace status preko aplikacije pokazuje da je telefon na apn okacen preko UMTS(3G) mreze, pa mislim da zec ipak ne lezi u tom grmu...

Da li neko mozda ima ideju kako resiti ovakav problem, pa da vise mogu da normalno koristim tih 600 MB pa da ih i predjem ako mi je to potrebno
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: MTS Mix Net paket, sonyericsson k810 i laptop

[ Pregleda: 3602 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.