Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zakonski minimum za prpravnicki staz za inzenjere

[es] :: Vodič za posao :: Zakonski minimum za prpravnicki staz za inzenjere

[ Pregleda: 3779 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spajspy
Bogatic

Član broj: 83977
Poruke: 16
*.ikarbus.rs.

Sajt: ytftyf


Profil

icon Zakonski minimum za prpravnicki staz za inzenjere01.12.2010. u 12:47 - pre 162 meseci
Jel postoji neki minimum za pripravnicki staz za inzenjere? Zavrsio sam masinski i poceo da radim u jednoj firmi i oni su me primili kao pripravnika. To znaci da primam 80% plate pa me sad zanima dal postoji neki zakonski minimum za pripravnicki staz ili da ih stisnem da mi povecaju platu na 100%.
BOGATIC
 
Odgovor na temu

Valerij Zajcev

Član broj: 40886
Poruke: 1374
*.static.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: Zakonski minimum za prpravnicki staz za inzenjere02.12.2010. u 14:04 - pre 162 meseci
Na koliko si potpisao ugovor? Do kraja tog ugovora bi trebalo da si pripravnik. Ako se pokazes kao dobar mozes da trazis da te prime odmah, ali to zavisi od njih. Ja sam bio pripravnik 8 meseci. Nemoj samo da kada ti istekne taj ugovor opet (ako ne psotoji neki dobar razlog) da potpisujes takav ugovor jer ce da se prime i onda to da koriste, tako sam ja prosao. Sada sam u firmi u kojoj sam pripravnik i to cu da budem 3 meseca. Posle toga dobijam stalan ugovor i punu platu. Nemoj da dozvolis da te vozaju, ali nemoj ni da budes lakomislen (zbog krize).
 
Odgovor na temu

spajspy
Bogatic

Član broj: 83977
Poruke: 16
*.ikarbus.rs.

Sajt: ytftyf


Profil

icon Re: Zakonski minimum za prpravnicki staz za inzenjere03.12.2010. u 08:20 - pre 162 meseci
e pa u ugovoru stoji prima se kao pripravnik u trajanju do 9 meseci pa zato i mislim da moze to i ranije da se prekine. moracu da ih pojurim samo sam hteo da zanam dal nema neki minumum pa da mi ne kazu mora minimum 6 meseci ili tako nesto...
BOGATIC
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Zakonski minimum za prpravnicki staz za inzenjere

[ Pregleda: 3779 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.